Karjeros galimybės

Tapkite komandos nariu

Visiems darbuotojams stengiamėsi sukurti tokią darbo aplinką, kurioje jie galėtų pritaikyti turimas žinias, įgūdžius bei įgauti naujų, ir žinoma, aktyviai prisidėti prie kompanijos ir kartu - asmeninės sėkmės. Mums būtų nepaprastai malonu matyti ir jus „Volvo" komandoje Lietuvoje!
Į visus jūsų klausimus mielai atsakys „Volvo Lietuva" personalo direktorė Vilma Suchockienė tel. (5) 215 9508 arba el. paštu vilma.suchockiene@volvo.com

SIŪLOME DARBĄ SERVISO KLIENTŲ APTARNAVIMO ATSTOVUI (-EI)

UAB „Volvo Lietuva“, atstovaujanti „Group Trucks“ Lietuvoje, siūlo darbą Klaipėdoje:

SERVISO KLIENTŲ APTARNAVIMO ATSTOVUI (-EI)

Darbo aprašymas:
• Klientų aptarnavimas telefonu ar atvykus;
• Išankstinis užsakymų ir klientų atvykimo planavimas, klientų informavimas apie transporto priemonės techninę priežiūrą ir atvykimo laiko suderinimas;
• Transporto priemonės priėmimas remontui;
• Papildomų ir neplanuotų darbų suderinimas su klientais;
• Kliento informavimas apie atliktą transporto priemonės remontą ir suteiktas paslaugas, sąskaitų išrašymas;
• Atsarginių dalių užsakymas, pardavimas, išdavimas;
• Kalkuliacijų (sąmatų) sudarymas, sąskaitų išrašymas, pinigų priėmimas;
• Bendravimas su klientu po transporto priemonės remonto.

Reikalavimai:
• aukštesnysis arba aukštasis techninis išsilavinimas;
• meistro, atsarginių dalių pardavėjo-sandėlininko ar techniko darbo patirtis būtų privalumas;
• domėjimasis kelių transporto sektoriumi;
• pardavimų, derybų patirtis būtų privalumas;
• puikūs bendravimo, planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
• greita orientacija, energingumas, iniciatyvumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
• puikus lietuvių kalbos, geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
• darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. paštu karjera@volvo.com iki 2017 m. rugpjūčio mėn. 14 d.

Kontaktinis asmuo: Vilma Suchockienė, personalo direktorė
El. paštas: vilma [dot] suchockiene [at] volvo [dot] com