Karjeros galimybės

Tapkite komandos nariu

Visiems darbuotojams stengiamėsi sukurti tokią darbo aplinką, kurioje jie galėtų pritaikyti turimas žinias, įgūdžius bei įgauti naujų, ir žinoma, aktyviai prisidėti prie kompanijos ir kartu - asmeninės sėkmės. Mums būtų nepaprastai malonu matyti ir jus „Volvo" komandoje Lietuvoje!
Į visus jūsų klausimus mielai atsakys „Volvo Lietuva" personalo direktorė Vilma Suchockienė tel. (5) 215 9508 arba el. paštu vilma.suchockiene@volvo.com

Siūlome darbą

Skelbimas galioja iki 2016.12.22

SUNKVEŽIMIŲ PARDAVIMO ADMINISTRATORIUI (-EI) VILNIUJE

Darbo aprašymas:

  • dokumentacijos administravimas ir registravimas;
  • su sunkvežimių pardavimais susijusios informacijos rinkimas, analizavimas, jos apibendrinimas ir dokumentavimas;
  • sutarčių projektų, priėmimo-perdavimo aktų bei kitos dokumentacijos rengimas;
  • sąskaitų išrašymas;
  • sunkvežimių užsakymų, patvirtinimų, gamybos proceso sekimas;
  • logistikos procedūrų vykdymas;
  • ryšių su klientais bei verslo partneriais palaikymas, sutartinių įsipareigojimų sekimas;
  • standartinių ataskaitų formatavimas, patikrinimas ir aprašymas;
  • informacijos administravimas duomenų bazėse;
  • ataskaitų rengimas.

Reikalavimai:

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • 1 metų panašaus darbo patirtis;
  • puikūs bendravimo, problemų sprendimo, darbo planavimo  ir darbo komandoje įgūdžiai;
  • gebėjimas analizuoti ir apibendrinti duomenis;
  • greita orientacija, iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, noras tobulėti;
  • puikus lietuvių kalbos, geras anglų kalbos mokėjimas, rusų kalbos žinios būtų privalumas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Excel, Power Point);
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. paštu karjera@volvo.com iki 2016 m. gruodžio mėn. 22 d.

Kontaktinis asmuo

Vilma Suchockienė, personalo direktorė
El. paštas: vilma.suchockiene@volvo.com
Telefonas: 8 5 2159508