Karjeros galimybės

Tapkite komandos nariu

Visiems darbuotojams stengiamėsi sukurti tokią darbo aplinką, kurioje jie galėtų pritaikyti turimas žinias, įgūdžius bei įgauti naujų, ir žinoma, aktyviai prisidėti prie kompanijos ir kartu - asmeninės sėkmės. Mums būtų nepaprastai malonu matyti ir jus „Volvo" komandoje Lietuvoje!
Į visus jūsų klausimus mielai atsakys „Volvo Lietuva" personalo direktorė Vilma Suchockienė tel. (5) 215 9508 arba el. paštu vilma.suchockiene@volvo.com

SIŪLOME DARBĄ TECHNIKUI (-EI)

UAB „Volvo Lietuva“ sunkvežimių servisas Vilniuje, teikiantis remonto ir techninės priežiūros paslaugas „Volvo Trucks“ ir „Renault Trucks“ sunkvežimiams laukia Tavęs!

Darbo pobūdis:

  • sunkvežimių ir priekabų techninė priežiūra, remontas;
  • sunkvežimių gedimų diagnostika ir elektros sistemų remontas.

Reikalavimai:

  • techninis išsilavinimas;
  • techniko (autošaltkalvio-elektriko) darbo patirtis;
  • sunkvežimio sandaros ir funkcionalumo išmanymas;
  • elektros laidų schemų ir elektros sistemų įrangos išmanymas;
  • greita orientacija, savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas, noras tobulėti;
  • geras lietuvių kalbos mokėjimas, anglų ir rusų kalbų pagrindai;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

  • dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • darbą draugiškame kolektyve ir kolegų paramą.

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. paštu karjera@volvo.com iki 2017 m. birželio mėn. 4 d.

Kontaktinis asmuo:
Vilma Suchockienė, personalo direktorė
El. paštas: vilma.suchockiene@volvo.com
Adresas: Minsko pl. 9, Vilnius
Informacija telefonu: 8 5 2159508