Karjeros galimybės

Tapkite komandos nariu

Visiems darbuotojams stengiamėsi sukurti tokią darbo aplinką, kurioje jie galėtų pritaikyti turimas žinias, įgūdžius bei įgauti naujų, ir žinoma, aktyviai prisidėti prie kompanijos ir kartu - asmeninės sėkmės. Mums būtų nepaprastai malonu matyti ir jus „Volvo" komandoje Lietuvoje!
Į visus jūsų klausimus mielai atsakys „Volvo Lietuva" personalo direktorė Vilma Suchockienė tel. (5) 215 9508 arba el. paštu vilma.suchockiene@volvo.com

DARBO PASIŪLYMAI

UAB „Volvo Lietuva“, priklausanti „Volvo Group Trucks” ir atstovaujanti „Volvo Trucks“ bei „Renault Trucks“ sunkvežimių prekės ženklams Lietuvoje, siūlo darbą:

Kaune

TECHNIKUI (-EI)

Darbo pobūdis:
• sunkvežimių ir priekabų techninė priežiūra, remontas;
• sunkvežimių gedimų diagnostika ir elektros sistemų remontas.

Reikalavimai:
• techninis išsilavinimas;
• techniko (autošaltkalvio-elektriko) darbo patirtis;
• sunkvežimio sandaros ir funkcionalumo išmanymas;
• elektros laidų schemų ir elektros sistemų įrangos išmanymas;
• greita orientacija, savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas, • noras tobulėti;
• geras lietuvių kalbos mokėjimas, anglų ir rusų kalbų pagrindai;
• darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:
• dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
• nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• darbą draugiškame kolektyve ir kolegų paramą.

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. paštu karjera@volvo.com iki 2017 m. gruodžio mėn. 31 d.

Daugiau informacijos
Vilma Suchockienė, personalo direktorė
El. paštas: vilma.suchockiene@volvo.com

Telefonas: 8 (5) 215 9508

AISTRA DVIEMS RATAMS
IR MEILĖ SAVO DARBUI

Susipažinkite - Audrius Bonkevičius, „Volvo Trucks Lietuva“ technikas.

Spauskite čia ir sužinokite daugiau apie darbą įmonėje.