Avarijų prevencija

Žmogiškoji klaida – tai priežastis, dėl kurios įvyksta daugiau kaip 90 % visų eismo nelaimių. Todėl padedame vairuotojams matyti daugiau. Padedame jiems jaustis patogiai ir išlaikyti koncentraciją. Savo sunkvežimius aprūpiname sistemomis ir technologijomis, kurios pakylėja saugą į aukštesnį lygį.

Efektyvūs stabdžiai
Mūsų elektroninė stabdžių sistema užtikrina sklandų stabdžių koordinavimą, trumpesnį stabdymo kelią ir geresnį stabilumą kelyje.

Stabilumo išlaikymas
Jeigu sunkvežimis atsiduria ant slydimo arba apvirtimo ribos, elektroninė stabilumo programa suvaldo šonines jėgas ir stabilizuoja padėtį.

Visos aplinkos matomumas
Dideli stiklai, galingi priekinio stiklo valytuvai, naujo dizaino galinio vaizdo veidrodžiai ir kiti elementai padeda matyti daugiau ir išlikti saugiems.

Sumanios technologijos
Adaptyvioji pastovaus važiavimo greičio kontrolės sistema kontroliuoja atstumą iki priešais važiuojančio automobilio, o pagalbinė važiavimo įkalne sistema padeda saugiai pajudėti iš vietos kylant į kalną.

Saugos sistemos
Mūsų apsaugos nuo vagystės sistema leidžia užrakinti sunkvežimį ir aktyvinti signalizaciją nuotoliniu būdu, o mėginimo įsilaužti atveju įsijungia 105 dB (A) sirena.

Maksimalus vairuojamumas
„I-Shift“ yra išmani pavarų dėžė, kuri išlaisvina nuo būtinybės perjunginėti pavaras, todėl galite visą dėmesį sutelkti į kelią.

Jaukus klimatas
Itin moderni elektroninė klimato kontrolės sistema stebi ir valdo visus klimato veiksnius, kad vairuotojui būtų kuo patogiau ir jis kuo rečiau klystų.

Mažas triukšmingumo lygis
Aerodinamiška konstrukcija, triukšmą slopinantys elementai – tai tik keletas iš būdų, kaip maksimaliai sumažiname triukšmo, o sykiu ir streso lygį.

Sužinokite daugiau apie saugos inovacijas

Kampanija, parodanti „See and be seen“ svarbą

Kampanija, parodanti svarbą

Matykite ir būkite matomi

Sužinokite daugiau, parsisiųsdami mokymo komplektą

Sužalojimų pavojaus mažinimas

Kad ir kaip puikiai saugotumės avarijų, kartais jų, deja, pasitaiko. Todėl stengiamės kiek įmanoma sumažinti pavojų susižaloti. Mes projektuojame tokius sunkvežimius, kurie kiek galima labiau saugotų vairuotoją, keleivius ir kitus eismo dalyvius.

Smūgio jėgas sugerianti kabina
Jeigu sunkvežimis apvirsta arba susiduria su kliūtimi kaktomuša, sutvirtinta kabina nukreipia smūgio jėgą atgal, kad kabinos viduje liktų pakankamai vietos, reikalingos vairuotojui ir keleiviams išgyventi.

Tritaškis saugos diržas
Ši patogi „Volvo“ išrasta saugos sistema išlaiko vairuotoją vietoje, jeigu staiga sumažėja sunkvežimio greitis arba jis apsiverčia.

Vairuotojo oro pagalvė
Moderni saugos oro pagalvė rimto priekinio susidūrimo atveju neleidžia vairuotojui trenktis į vairą, prietaisų skydą arba priekinį stiklą.

Priekinė apsaugos nuo palindimo sistema
Kaktomuša susidūrus su lengvuoju automobiliu, ši gniuždomoji zona pasislenka 200 milimetrų atgal, kad apsaugotų keleivius ir vairuotoją.

Adaptyvusis autopilotas su įspėjimo apie priekinį susidūrimą sistema
Ši išmani pagalbinė sistema, naudodama radarą, palaiko saugų atstumą iki priešakyje važiuojančios transporto priemonės ir perspėja vairuotoją apie susidūrimo pavojų.

Stabdys „Stretch“
Ši įranga automatiškai pristabdo priekabą ir išlygina sunkvežimį leidžiantis žemyn slidžiu keliu, taip labai sumažindama susiskersavimo pavojų.

Išstudijuokite mūsų apsaugos funkcijas

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Pamatykite saugumą patys.

Vietinis „Volvo Trucks“ atstovas gali pademonstruoti jums visas puikias saugos funkcijas ir atsakyti į visus jūsų klausimus šia tema.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška