Privatumo ir teisinis pranešimas

Privatumo politika

„AB Volvo (publ)“ ir „Volvo Truck Corporation“ vertina jūsų domėjimąsi mūsų produktais ir apsilankymą mūsų interneto svetainėje http://www.volvotrucks.com/

Šis privatumo ir teisinis pranešimas yra bendras „Volvo Group“ svetainei. Tačiau, skirtingų „Volvo Group“ bendrovių svetainėse arba „Volvo Group“ specialios paskirties svetainėse gali būti pateikta papildomos informacijos apie privatumą.

Asmeniniai duomenys

„Volvo Truck Corporation“ siekia suteikti kuo daugiau galimybių kontroliuoti savo asmeninę informaciją. Mums svarbu, kad apsilankę mūsų interneto svetainėje galėtumėte būti ramūs dėl savo informacijos. Tačiau yra atvejų, kai mums reikia sužinoti jūsų asmeninę informaciją. Mums pateikta visa jūsų asmeninė informacija (įskaitant jūsų el. pašto adresą, tačiau juo neapsiribojant) naudojama toliau aprašytais tikslais.

Jei savo asmeninę informaciją mums pateikiate norėdami iš mūsų gauti informacijos (pvz., brošiūrų, katalogų), mes tą informaciją renkame ir saugome. Ši informacija leidžia mums atsakyti į jūsų užklausą dėl informacijos. Jei informaciją peržiūrėsite ar atsisiųsite, mes seksime apsilankymą. Slapukų naudojimas, kaip aprašyta toliau, padeda suteikti specialiai jums pritaikytos informacijos, o mes gauname informacijos, kurios svetainės dalys lankomos dažniausiai.

Surinktą ir saugomą informaciją apie jus naudojame tik bendrovėje „Volvo Truck Corporation“.

Šioje svetainėje gali būti nuorodų į svetaines, nepriklausančias „Volvo Truck Corporation“. „Volvo Truck Corporation“ neatsako už tų svetainių privatumo politiką.

Jei turite bet kokių klausimų apie tai, kaip mes apdorojame su jumis susijusius asmeninius duomenis (pvz., vardą, el. pašto adresą), galite kreiptis į „Volvo Truck Corporation“. „Volvo Truck Corporation“ informacija ryšiams pateikta šio tinklalapio pabaigoje. Jei kurie nors duomenys neteisingi, turite teisę reikalauti, kad jie būtų ištaisyti. Be to, turite teisę (pateikdami raštišką ir jūsų pasirašytą prašymą, kartą per kalendorinius metus ir nemokamai) gauti informacijos, kokius jūsų asmeninius duomenis mes apdorojame ir kokiu tikslu tai darome.

Slapukai

„Volvo Truck Corporation“ žiniatinklio svetainėje naudojami slapukai. Slapukas – tai mažas tekstinis failas su tekstine informacija, saugomas jūsų kompiuteryje. Mes slapukus naudojame tam, kad jums, kaip lankytojui, pagerintume interneto svetainės naudojimo patirtį.

„Volvo Truck Corporation“ interneto svetainėje naudojami trijų tipų slapukai, aprašyti toliau.

1. Pirmo tipo slapukai visam laikui įrašomi kaip failai jūsų kompiuteryje ir naudojami tam, kad interneto svetainė būtų papildyta nauja informacija, atsiradusia po pastarojo jūsų apsilankymo. Svetainėje pateikta informacija, kuri nuo jūsų pastarojo apsilankymo nesikeitė, įkeliama iš jūsų kompiuterio, kad svetainė būtų atverta sparčiau.

2. Antro tipo slapukai, vadinami seanso slapuku, naudojami tol, kol naršote interneto svetainę. Jie skirti laikinam informacijos perdavimui tarp jūsų kompiuterio ir svetainės. Seanso slapukai neįrašomi visam laikui į jūsų kompiuterį ir pašalinami, vos tik išjungiate naršyklę kompiuteryje.

3. Trečio tipo slapukai naudojami statistikos tikslais, t. y. tam, kad sužinotume, koks lankytojų skaičius apsilankė skirtingose interneto svetainės dalyse.

Jei kitur nenurodyta kitaip, „Volvo Truck Corporation“ niekada nenaudoja slapukų tam, kad rinktų asmeninę informaciją, pvz., jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą ir t. t. Todėl, visa informacija, surinkta naudojant slapukus, yra anonimiška.

Jei nesutinkate su „Volvo Truck Corporation“ slapukų naudojimo politika interneto svetainėje, pakeičiant naršyklės nuostatas galima sukonfigūruoti, kad naršyklė slapukų nepriimtų. Tačiau, dėl mūsų svetainėje naudojamos technologijos, be slapukų svetainė veikia netinkamai.

Teisinis pranešimas Informacija apie autorių teises

Šios svetainės turinio autorių teisės (©) priklauso „AB Volvo (publ)“ (arba jos padaliniams, kai tai nurodyta, ir (arba) jos licencijų išdavėjams), SE-405 08 Göteborg, Sweden (Švedija), 2002 m. Visos teisės ginamos.
Svetainėje pateikiamos informacijos, įskaitant tekstą, grafiką ir garsą, bet jais neapsiribojant, negalima dauginti, persiųsti, platinti ir saugoti laikmenose be išankstinio raštiško „AB Volvo (publ)“ sutikimo, išskyrus atvejus, kai tai daroma išimtinai asmeniniais tikslais arba jei nurodyta kitaip. Modifikuoti svetainės turinį aiškiai draudžiama.

Kai kuriose svetainės dalyse yra vaizdų, kurių autorių teisės priklauso jų pateikėjams. 

Prekių ženklai

Jei nenurodyta kitaip, svetainėje rodomi ženklai, bendrovių logotipai ir emblemos, pvz., toliau parodytas simbolis, yra prekių ženklai, kurių teisės priklauso „Volvo Trademark Holding AB“ ir (arba) „AB Volvo (publ)“ (arba jos filialams).

 

Volvo

 

Jokių garantijų ir oficialių pareiškimų

ŠIOJE SVETAINĖJE INFORMACIJA PATEIKTA „TOKIA, KOKIA YRA“. JOKIU ATVEJU „VOLVO GROUP“ NEBUS ATSAKINGA JOKIAI ŠALIAI UŽ JOKIĄ TIESIOGINĘ, NETIESIOGINĘ, SPECIALIĄ AR KITOKIĄ LOGIŠKAI IŠPLAUKIANČIĄ ŽALĄ, PATIRTĄ DĖL ŠIOS SVETAINĖS AR BET KOKIOS KITOS SVETAINĖS, Į KURIĄ PATEIKTAS SAITAS, NAUDOJIMO, ĮSKAITANT BET KOKĮ NEGAUTĄ PELNĄ, VEIKLOS PERTRAUKIMĄ, PROGRAMŲ AR KITŲ DUOMENŲ PRARADIMĄ JŪSŲ INFORMACIJOS APDOROJIMO SISTEMOJE ARBA KITUS NUOSTOLIUS, BET JAIS NEAPSIRIBOJANT, NET JEI MUMS TIESIOGIAI PRANEŠTA APIE TOKIŲ NUOSTOLIŲ GALIMYBĘ.

„Volvo Group“ neteikia jokių garantijų ir (arba) oficialių pareiškimų dėl kitų svetainių, pasiekiamų iš šios svetainės. Tokios garantijos ir (arba) oficialūs pareiškimai teikiami tik dėl patogumo – tai nereiškia, kad „Volvo Group“ patvirtina arba prisiima kokią nors atsakomybę už tų svetainių turinį ar naudojimą. Be to, jūs patys turite imtis atsargumo priemonių norėdami užtikrinti, kad jūsų pasirenkamuose naudoti duomenyse nebūtų tokių kenkėjiško pobūdžio elementų, kaip virusų, kirminų, Trojos arklių ir t. t.

Šioje svetainėje pateikiamoje informacijoje gali būti techninių netikslumų arba spausdinimo klaidų.

Šioje svetainėje pateikiama informacija gali būti keičiama be išankstinio pranešimo ar įsipareigojimo.

Šioje svetainėje pateikiamoje informacijoje gali būti nuorodų ar kryžminių nuorodų į „Volvo Group“ gaminius, paslaugas ir kt., apie kuriuos nepaskelbta arba kurie nepasiekiami jūsų šalyje. Tokios informacijos tikslumo garantuoti negalima, ypač todėl, kad ši informacija gali būti keičiama, jai taikomi specifiniai reikalavimai ar prieinamumas, tokios nuorodos nereiškia, kad „Volvo Group“ apie tokius produktus, paslaugas ir kt. ketina paskelbti jūsų šalyje. Išsamios informacijos apie turimus bei užsisakyti galimus produktus, paslaugas ir kt. teiraukitės vietinio pardavimų atstovo. 

Komentarai, klausimai ir pasiūlymai

Atminkite, kad bet kokia informacija, neužsakyti pasiūlymai, idėjos ar kita pateikta informacija bus laikoma ne konfidencialia ir ne privačia. Siųsdami bet kokią informaciją ar medžiagą, jūs suteikiate AB Volvo (publ) ir Volvo grupei neribotą, neatšaukiamą licenciją tą medžiagą ir informaciją naudoti, atkurti, rodyti, atlikti, modifikuoti, persiųsti ir platinti; taip pat jūs sutinkate, kad „AB Volvo (publ)“ ir „Volvo Group“ laisvai bet kokiu tikslu gali naudoti jūsų atsiųstą informaciją apie idėjas, koncepcijas, žinias ar technologijas.

Svetainėje pateikiama specifinė programinė įranga

Visos programinės įrangos, siūlomos atsisiųsti iš šios svetainės („Programinė įranga“) autorių teisės priklauso „AB Volvo (publ)“ (arba kuriam nors jos filialų) ir (arba) jos tiekėjams.

Šios Programinės įrangos naudojimą apibrėžia sąlygos, išdėstytos galutinio naudotojo licencijos sutartyje („Licencijos sutartis“), kuri, jei ji yra, pateikiama su Programine įranga. Programinę įrangą galima atsisiųsti ir naudoti tik galutiniams naudotojams, nebent kitaip būtų nurodyta licencijos sutartyje. Bet koks Programinės įrangos dauginimas arba platinimas nesilaikant Licencijos sutarties sąlygų gali užtraukti civilinę ir baudžiamąją atsakomybę.

NEAPRIBOJANT TO, KAS PATEIKTA ANKSČIAU, PROGRAMINĖS ĮRANGOS KOPIJAVIMAS IR DAUGINIMAS BET KURIAME KITAME SERVERYJE AR VIETOJE, NORINT TOLIAU DAUGINTI ARBA PLATINTI, AIŠKIAI DRAUDŽIAMAS.
PROGRAMINEI ĮRANGAI GARANTIJA TEIKIAMA, JEI JI IŠ VISO TEIKIAMA, TIK PAGAL LICENCIJOS SUTARTIES SĄLYGAS. IŠSKYRUS LICENCIJOS SUTARTYJE NURODYTAS GARANTIJAS, „VOLVO GROUP“ ATSISAKO SUTEIKTI BET KOKIAS GARANTIJAS IR PANEIGIA VISAS SĄLYGAS DĖL PROGRAMINĖS ĮRANGOS, ĮSKAITANT VISAS NUMANOMAS GARANTIJAS IR SĄLYGAS DĖL PERKAMUMO, TINKAMUMO KONKREČIAI PASKIRČIAI, NUOSAVYBĖS TEISĖS IR TEISIŲ PAŽEIDIMO NEBUVIMO.

Kreipkitės į mus

Jei turite klausimų apie pirmiau minėtas dalis, nedvejodami kreipkitės į „AB Volvo (publ)“, vadovaudamiesi „Volvo Truck Corporation“ ryšių informacijos tinklalapiu.