„Volvo Trucks Driver Challenge 2018“

Sveiki atvykę į „Volvo Trucks Driver Challenge 2018“ – mūsų kaip niekad geriausių įgūdžių reikalaujantį konkursą. Viskas priklauso nuo vairuotojo. Jis susijęs su svarbiu vairuotojų vaidmeniu, kalbant apie saugą, degalų vartojimo efektyvumą ir našumą. Taip, kalbant apie sėkmę bendrai, viską lemia vairuotojas. 

Prisijunkite prie iššūkio!

Ar esate pasiruošę kartą gyvenime pasitaikančiai galimybei? Ar norite atstovauti šaliai ir varžytis dėl galimybės tapti „Volvo Trucks Driver Challenge 2018“ pasaulio čempionu? Padarykite tai. Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į artimiausią prekybos atstovą.

 

Moteris vairuotoja, vairuotojų iššūkis

Į nieką nepanašios varžybos

„Volvo Trucks Driver Challenge“ padeda įvertinti vairuotojus, kurie geba saugų, ekonomišką ir našų vairavimą paversti į meną. Šiais metais tikimės, kad dalyvaus daugiau kaip 12 000 vairuotojų iš 44 pasaulio rinkų. Kas dvejus metus konkurse dalyvauja patys geriausi pasaulio vairuotojai, kruopščiai atrinkti vietos konkursuose arba nominacijose. Kiekvienoje rinkoje nugalėjęs vairuotojas gali varžytis jaudinančiame Pasaulio finale Švedijoje. 

Sveiki atvykę į „Volvo Trucks Challenge 2018“. Kas bus kitas Pasaulio čempionas?

Vairuotojas, mojuoja, vaikai, sauga, vairuotojų iššūkis

Saugumas

Ar žinojote, kad maždaug 35 % sunkius sužalojimus ar žūtį eismo nelaimėse su sunkvežimiais patyrę žmonės yra pažeidžiami eismo dalyviai (pvz., vaikai ir dviratininkai)? Vairuotojai vaidina svarbų vaidmenį. Rizikuojama gyvybėmis. Saugumas visada buvo „Volvo Trucks“ didžiausias prioritetas. Geras pavyzdys – mūsų vairuotojų tobulinimo programa, apimanti saugaus vairavimo mokymą. Be to, labiau tikėtina, kad įgudęs ir dėmesingas vairuotojas galės išvengti avarijų.

Skaitykite daugiau apie saugą
Sunkvežimis, parasparnis, degalų vartojimo efektyvumas, vairuotojų iššūkis

Degalų naudojimo efektyvumas

Ar žinote, kad vairuotojas gali turėti įtakos degalų sąnaudoms iki 30 %? Vairuotojo darbas – didelė atsakomybė. Ne tik kalbant apie didesnį grynąjį pelną, bet ir mažesnę emisiją. Todėl visada yra ką tobulinti. „Volvo Trucks“ visomis išgalėmis stengiasi padėti vairuotojui. „I-Shift“ ir paslaugos, tokios kaip „Dynafleet“, bei mūsų vairuotojų tobulinimo programa leidžia vairuotojams ištobulinti įgūdžius.

Skaitykite daugiau apie efektyvų degalų vartojimą
Sunkvežimis, nuolydis, našumas, vairuotojų iššūkis

Našumas

Grynajam pelnui didelį poveikį turi net ir nedaug padidėjęs našumas. Be to, vairuotojas vaidina svarbų vaidmenį. Tyrimai atskleidė didesnę tikimybę, kad įgudęs vairuotojas kiekvieną užduotį atliks saugiau ir efektyviau, tuo pačiu geriau pasirūpindamas sunkvežimiu. Norėdami padėti vairuotojui, sukūrėme techninių naujovių, tokių kaip „Volvo" dinaminio vairavimo sistema, ir mūsų vairuotojų tobulinimo programą.

Skaitykite daugiau apie našumą
Sunkvežimių lenktynės, vairuotojų iššūkis

Pasaulio finalas

„Volvo Trucks Driver Challenge" pasaulio finalas vyks 2018 m. rugsėjo 13–14 d. „Volvo Trucks“ namuose – Geteborge, Švedijoje. Čia susitiks geriausi pasaulio vairuotojai ir, siekdami Pasaulio čempiono titulo, demonstruos pasaulinio lygio įgūdžius. Šis jaudinantis smagus 2 dienų įgūdžių ir tikslumo reikalaujantis renginys vyks centre „Volvo Trucks Experience Center“. Dalyviai gali tikėtis įvairios įdomios veiklos, seminarų ir, žinoma, varžybų kulminacijos – oficialios apdovanojimų ceremonijos, kurios metu bus paskelbti „Volvo Trucks Driver Challenge 2018“ laimėtojai. Vėliau vyks didelis šventinis vakarėlis.