„Volvo FE“: padeda apsaugoti visus eismo dalyvius

„Volvo“ saugi kabina

„Volvo FE“ kabina yra suprojektuota apsaugoti jus. Taip pat ir kitus eismo dalyvius bei pėsčiuosius. Susidūrimo testai, barjero testai, smūgio testai – jis atlaikė juos visus. Naujai suprojektuota sėdynė yra sutvirtinta ir pritvirtinta prie grindų. Integruoti saugos diržai ir atramos galvai užtikrina geriausią atsparumą smūgiams. O mūsų priekinė ir galinė apsaugos nuo palindimo sistemos susidūrimo atveju neleidžia lengviesiems automobiliams palįsti po sunkvežimiu.

Susipažinkite su „Volvo“ saugia kabina
„Volvo“ elektroninė stabilumo programa

Elektroninė stabilumo programa (ESP)

ESP sudėtingose situacijose užtikrina didesnį saugumą bei kryptinį stabilumą ir padeda išvengti apsivertimo. Be to, ši sistema „Volvo FE“ montuojama kaip standartinė įranga, taigi geresnėmis vairavimo savybėmis ir didesniu saugumu galite džiaugtis jau nuo pat pradžių.

Pagalbinės nukrypimo nuo važiuojamosios juostos įspėjimo sistemos pranašumus paaiškinantis vaizdo siužetas

Pagalbinė nukrypimo nuo važiuojamosios juostos įspėjimo sistema

Nukrypimas nuo važiuojamosios kelio juostos yra dažna didelių avarijų priežastis. Mūsų manymu, per dažna. Pagalbinės nukrypimo nuo važiuojamosios kelio juostos įspėjimo sistemos vaizdo kamera fiksuoja kelio linijas ir jus įspėja, jei netyčia jas kertate.

„Volvo FE“: matykite daugiau ir būkite matomi

Matykite daugiau. Būkite matomi. Būkite saugūs

Geri veidrodėliai sumažina akląsias zonas. O priekyje įrengti dieniniai šviesos diodų žibintai padaro sunkvežimį labai gerai matomą kitiems. Tai gera žinia jums, po miesto centrą važinėjantiems dviratininkams ir pėstiesiems.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Į saugą žiūrėkite rimtai

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas yra pasirengęs pademonstruoti jums kiekvieną modernią „Volvo FE“ saugos funkciją.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška