VT

Išskirtinė važiuoklė

Joks kitas sunkvežimis neturi tokios važiuoklės kaip „Volvo FH“. Tai pirmoji važiuoklė pasaulyje, turinti nepriklausomą priekinę pakabą ir „Volvo“ dinaminio vairavimo sistemą. Ji laiduoja didžiausią tikslumą tiesioje trasoje. Leidžia įveikti posūkius tarsi lengvuoju automobiliu. Pasižymi neprilygstamu valdomumu.

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema taip pat gali būti įrengta sunkvežimiuose su dviguba priekine ašimi ir gerokai sumažinti įtampą, tenkančią vairuotojo kaklui, nugarai ir pečiams. Tam, kad padidintume Jūsų našumą ir lankstumą, dvigubos priekinės ašies krovumą padidinome nuo 18 iki 20 tonų. O jei reikalinga kiek įmanoma didesnė prošvaisa, nuo šiol „Volvo FH“ sunkvežimiuose gali būti montuojama pneumatinė pakaba GRAS-G2.

Gaukite daugiau informacijos apie valdymą
Lengvesnė nei anksčiau – „Volvo FH“ važiuoklė

Mažiau reiškia daugiau

Dauguma sunkvežimių, stengdamiesi prisitaikyti prie „Euro 6“ reikalavimų, pasunkėjo. Bet ne „Volvo FH“. Optimizavome keletą standartinių specifikacijų ir sumažinome jo svorį. Todėl standartinis 4 × 2 tolimųjų gabenimų vilkikas dabar sveria per 100 kilogramų mažiau nei jo „Euro 5“ pirmtakas.

„Volvo“ važiuoklėje įdiegta naujoji sudvejintos ašies pakėlimo funkcija

Sudvejintos ašies pakėlimas.

Nuo šiol „Volvo FH“ galima įsigyti su visiškai nauja, perversmą sukėlusia sudvejintos ašies pakėlimo funkcija, kuri leidžia atjungti ir pakelti galinę varančiąją ašį, kai sunkvežimis nepakrautas. Kaip ir papildoma velkamoji ašis, pakelta ši ašis gerokai sumažina apsisukimo spindulį ir degalų sąnaudas.

Daugiau apie sudvejintos ašies pakėlimą
Penkios ašys, kurias galima užsisakyti tiesiai iš gamyklos

Penkios ašys – tiesiai iš gamyklos

Vežate sunkius krovinius? Galite užsisakyti 5 ašių sunkvežimį, kuris bus pristatytas tiesiai iš gamyklos. Sunkvežimį gausite greičiau. Nebus jokių rekonstravimo išlaidų. Gausite sunkvežimį su transporto priemonės tipo patvirtinimo liudijimu. Be to, turėsite visapusišką „Volvo“ garantiją ir atsarginių dalių skyriaus pagalbą, todėl ilgainiui eksploatacinės išlaidos gali būti mažesnės.

Sužinokite apie 10 x 4 konfigūraciją
Antstatų montavimo galimybės pritaikys Jūsų „Volvo FH“ bet kokiai paskirčiai

Daugiau pasirinkimo galimybių. Greitesnis montavimas

Galima rinktis iš daugelio siūlomų specifikacijų, todėl „Volvo FH“ lengva pritaikyti konkrečiai paskirčiai, įskaitant ir keičiamus kėbulus. Galima paprastai naudotis naujuoju elektroniniu antstatų montavimo moduliu, o per internetą prieinamose „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijose pateikiami visi reikiami techniniai brėžiniai ir laidų montavimo schemos.

Apžvelkite „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijas

Naujosios važiuoklės konfigūracija

Naujosios važiuoklės konfigūracija

Vilkiko važiuoklė

1. Akumuliatorių baterijos dėžė (BBOX-L)
Pastumta 300 milimetrų toliau į priekį nei ankstesnėje konstrukcijoje, todėl laimėta vietos dar 100–120 litrų degalų.

2. Akumuliatorių baterijos dėžė (BBOX-EF)
Pasirinktinai galima sumontuoti gale, tarp važiuoklės rėmo profilių.

3. „AdBlue“ bakas
Gali būti montuojamas ant rėmo viršaus, už kabinos, kad tilptų daugiau degalų (ADTP-BC).

4. Oro slėgio moduliatorius
Montuojamas tarp važiuoklės rėmo profilių, todėl lieka daugiau vietos ant važiuoklės montuojamai įrangai, pvz., degalų bakams.

Kėbulinio sunkvežimio važiuoklė

Kėbulinio sunkvežimio važiuoklė

1. Laisva vieta rėmo šonuose
Važiuoklės įrangą galima patraukti atgal, kad tilptų krano atramos arba kita įranga. (FAA10 – maždaug 500 milimetrų; FAA20 – maždaug 600 milimetrų).

2. Antstatui montuoti skirta kiaurymių eilė
Viršutinė kiaurymių eilė skirta antstatui montuoti. Visi laikikliai yra pakreipti ir yra su 8 milimetrų poveržle. Kniedės nenaudojamos.

3. Paruošimas kranui
Gamykloje ant važiuoklės gali būti sumontuotos krano plokštės.

4. Galinė pneumatinė pakaba ir trumpa galinė iškyša. Dėl priekyje montuojamo naujos konstrukcijos stabilizatoriaus sutrumpėja galinė iškyša, o tai praverčia atliekant statybos darbus ir yra patogu, kai naudojama asfalto liejimo mašina ar keičiamieji kėbulai.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Jums patinka? Važiuokite

Vienintelis būdas iš tiesų pajausti mūsų naująją dinamišką važiuoklę yra sėsti prie vairo. Raktelius turi vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška