Sunkvežimio vairuotojo liudijimas apie kabinos vidų

Pagarba sunkvežimių vairuotojams

Kiekvieną komponentą ir kiekvieną kampelį projektavome labai kruopščiai, kad jums būtų kuo patogiau tiek sėdint prie vairo, tiek ilsintis, tiek miegant gulte.
Vidinės daiktadėžės „Volvo FH“ kabinoje

Papildomas kubinis metras erdvės

Dėl stačių priekinių statramsčių, žemesnio variklio tunelio ir paaukštinto stogo kabinos erdvė padidėjo visu kubiniu metru. Taip pat turime gerą naujieną aukštiems vairuotojams – stovint aukštis iki lubų yra net 220 cm.

Norite sužinoti išsamiau? Peržiūrėkite kabinos specifikacijas.

Daugybė vietos daiktams

Vietos daiktams dabar yra 300 litrų daugiau. Erdvias daiktadėžes kabinos priekyje, po gultu, gale ir išorėje galima tiksliai pritaikyti jūsų poreikiams. Taip pat yra užtektinai gerai apgalvotų dėtuvių mažesniems daiktams.

Gultas „Volvo FH“ kabinoje

Platesnis ir patogesnis gultas

Apatinis gultas yra 40 mm platesnis galvūgalyje ir 55 mm platesnis ties viduriu. Galite netgi rinktis rankomis arba elektra valdomą gultą, kuris atlenkiamas 55 laipsnių kampu, todėl idealiai tinka ilsėtis, skaityti arba žiūrėti televizorių.

Integruotas autonominis vėsintuvas „I-ParkCool“

Integruotas autonominis vėsintuvas

Dar geresnis vėsinimas nesumažinant vidinės erdvės ir nepabloginant aerodinaminių savybių. „I-ParkCool“ yra integruotas autonominis vėsintuvas, kuris naktį valdo temperatūrą, o dieną padeda sutaupyti degalų.

Sužinokite daugiau apie „I-ParkCool“
Vidinė spintelė „Volvo FH“ kabinoje

Elektrinė džiovyklė

Elektrinė džiovyklė telpa ant viršutinio gulto arba kabinos sienos ir puikiai praverčia prireikus greitai išdžiovinti drabužius, rankšluosčius arba batus. Ši džiovyklė naudoja nedaug energijos ir veikia tyliai. Ją patogu laikyti.

„Volvo FH“ kabinos vidaus vaizdas

Išradinga ir patogi vairo sistema

Vairas su visaip reguliuojama padėtimi ir 20 laipsnių palenkimo funkcija padaro vairavimą patogesnį. Kadangi jis patogiai valdomas kojiniu pedalu, įlipant arba išlipant iš kabinos galima patraukti jį iš kelio.

Viena geriausių klasėje sėdynių

Sėdynės reguliavimo intervalas yra aukščiausios pasaulinės klasės. Ją galima stumdyti 24 cm pirmyn bei atgal ir 10 cm į viršų arba žemyn. Be to, nauja forma užtikrina geresnę šoninę atramą ir geriau prilaiko vairuotojus ilgomis kojomis.

„Volvo FH“ prietaisų skydas

ECC su oro kokybės jutikliais

Elektroninė klimato kontrolės sistema turi patobulintas ventiliacines angas ir įvairius jutiklius bei filtrus, išgryninančius orą, kuriuo kvėpuojate. Taip užtikrinama itin aukšta oro kokybė, geresnis atitirpinimas ir aplinka be skersvėjo.

Paslaugų ir pramogų sistema

Paslaugų ir pramogų sistema

Paprasta naudoti navigacija, „Dynafleet“, geresnis ryšys ir kokybiškos audio pramogos. „Volvo Trucks“ integruota paslaugų ir pramogų sistema pateikia šias funkcijas kartu vienoje sąsajoje – septynių colių jutikliniame ekrane. Valdykite ją rankiniu būdu, balso komandomis ir ant vairo įtaisytais mygtukais.

Permąstykite savo patirtį kabinoje.

Paprasta naudoti

Paprasta naudoti

Paslaugų ir pramogų sistemos valdymas tapo dar geresnis. Pajuskite privalumus: geresnis ir saugesnis vairavimas, lengvesnė navigacija ir efektyvesnis parko valdymas.

Sistema sujungia kabinos audio ir pramogų funkcijas su „Dynafleet“ ir navigacijos funkcijomis.

Paslaugų ir pramogų sistemos integravimas reiškia lengvesnį naudojimą. Palieskite ekraną, paspauskite ant vairo įtaisytus mygtukus arba sakykite komandas balsu. Kaip jums patogiau.

„Volvo FH“ stoglangis

Saugumą didinantis stoglangis

Tamsinto stiklo stoglangis sustiprina kabinoje erdvės, šviesos ir gaivos pojūtį, sykiu atlieka evakuacijos liuko funkciją. Jis turi uždangalą nuo saulės ir tinklelį nuo uodų, taip pat galima užsisakyti elektroninį valdymą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Jauskitės kaip namie

Įsitaisykite patogiai. Išmėginkite sėdynę. Gultą. Apžiūrėkite visas dėtuves. Nepatikėsite, kiek ten daug vietos!

Artimiausios prekybos atstovybės paieška