Beprecedentis valdomumas

Atnaujintos konstrukcijos. Iš naujo suprojektuota vairo sistema. Ir važiuoklės ypatybės, atvertusios naują sunkvežimių pramonės puslapį. Kurdami naująjį „Volvo FH“, mes valdomumą ne šiaip pagerinome. Mes jį iš esmės pakeitėme.

Kadangi dabar galite vairuoti tobulai valdydami sunkvežimį ir mažiau įsitempę, jūsų darbas tampa našesnis. Ir, žinoma, saugesnis. Taigi atsiloškite, prisisekite ir mėgaukitės vairuodami sunkvežimį, kuris dabar mažai kuo skiriasi nuo sportinio automobilio.

Tikras sunkvežimio valdomumo išbandymas būna tada, kai važiuojant 80 km/val. tiesiai priešais tave kelio vingyje išnyra kitas sunkvežimis. „Volvo FH“ su tokia situacija susitvarko be problemų.

Stefan Axelsson

„Volvo Trucks“ valdymo ir važiavimo sistemų vadovas

Nepriklausoma priekinė pakaba ir „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema kartu užtikrina išskirtinį stabilumą, kontrolę ir manevringumą

Pirmą kartą pasaulyje panaudotos ypatybės

Dvi technologijos. Du ryškūs pasiekimai sunkvežimių pramonėje. Nepriklausoma priekinė pakaba ir „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema užtikrina stabilumą ir kontrolę važiuojant bet kokiu greičiu, o manevravimas jų dėka toks lengvas, kad užtenka vieno piršto. Šios dvi technologijos pakylėja sunkiasvorio sunkvežimio valdomumą į visiškai naują lygį.

Susipažinkite su nepriklausoma priekine pakaba
Patobulinta važiuoklės pakaba ir amortizatoriai užtikrina tolygų riedėjimą

Viskas optimizuota

Kalbant apie valdomumą, iš mažų pakeitimų susidaro didelė nauda. Mes sumontavome „Volvo FH“ galingesnes ir geriau nustatytas pakabos spyruokles. Taip pat pakeitėme amortizatorių pakreipimo kampą, kad smūgiai būtų nukreipiami nuo važiuoklės. Visi šie patobulinimai padėjo sumažinti siūbavimą 100 %. O jums užtikrinamas patikimas, stabilus ir saugus važiavimas bet kokiame kelyje.

Patyrinėkite kitus mūsų važiuoklės patobulinimus
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Nepasitikėkite vien mūsų žodžiais

Išbandykite pasaulinės klasės valdomumą patys, aplankę vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška