IŠLAIKYKITE GREITĮ. TAUPYKITE DEGALUS

Išlaikyti greitį ir taupyti degalus. Tai sunki užduotis siekiant palaikyti šią pusiausvyrą. Suprantame jūsų kasdienius iššūkius – pristatyti krovinius laiku ir kontroliuoti išlaidas. Todėl sukūrėme išskirtinius jėgos agregatus, užtikrinančius didesnę dinamiką. Ir pagerinome degalų naudojimo efektyvumą.

Jūsų pelnas – mūsų mąstysenos raktas. Padidindami vidutinį važiavimo greitį galite pagerinti savo našumą. Taip pat savo klientų. Tuo pačiu metu ir taupote degalus, ir mažinate poveikį aplinkai.

Atrodo paprasta? Skaitykite toliau ir atraskite „Volvo FH Performance & Fuel” pasiūlymą.

VOLVO FH PERFORMANCE & FUEL SERIJOS VILKIKAS

KOMPLEKTACIJA

• FH 500 AG 4x2 vilkikas • „Globetrotter“ kabina su pilnu dažymu • „I -Shift Dual Clutch“ pavarų dėžė • Galinė ašis su viengubu reduktoriumi • „I-See” su „I-Cruise“ • Elektroninis ašių apkrovos indikatorius

KOMPLEKTACIJA

• 1 305 l tūrio degalų bakai • Oro aptakų paketas su atnaujintais ir optimizuotais spoileriais • Oda trauktas vairaratis ir trimis kryptimis reguliuojama vairo kolonėlė • 315/70 R22.5 „Michelin X Line Energy“ padangos

KOMPLEKTACIJA

• Padangų slėgio stebėjimo sistema • Efektyvaus vairavimo mokymai vairuotojams • „Dynafleet“ paketai „Fuel & Environment”, „Driver Times“ ir „Positioning“ su 12 mėn. prenumerata

„VOLVO FH PERFORMANCE & FUEL“ PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Pavarų dėžė „I-Shift“ su dviguba sankaba

„I-SHIFT DUAL CLUTCH“ – IŠSKIRTINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

Dvi pavarų dėžės vienoje. Jokių galios perdavimo arba sukimo momento pertrūkių. Didesnis vidutinis greitis. Dar mažesnės degalų sąnaudos.

Mūsų išskirtinė „I-Shift Dual Clutch“ pavarų dėžė dabar geriau nei kada nors anksčiau užtikrina tolygesnį ir patogesnį važiavimą. Sklandus pavarų perjungimas didina sunkvežimio našumą. Be to, ji užtikrina pastovų galios perdavimą, todėl vairuoti galėsite visiškai kitaip, o jūsų darbo našumas padidės.

Vėjo pasipriešinimą mažinantis „Volvo Trucks“ oro aptakų paketas

ORO APTAKŲ PAKETAS SUMAŽINA VĖJO PASIPRIEŠINIMĄ

Aptakios formos padeda mažinti degalų sąnaudas. Atlikę bandymus aerodinaminiame tunelyje, tiksliai sureguliavome oro srauto nukreipiklius. Rezultatas? Daug mažesnės degalų sąnaudos.

Įkalnėn važiuojantis sidabro spalvos „Volvo FH 540“ sunkvežimis

ĮSIMINTAS KIEKVIENAS KELIAS

Kuriuo maršrutu važiuojant degalų sąnaudos bus mažiausios? „I-See“ įsimena ir išsaugo duomenis apie visas įkalnes ir nuokalnes. Ja laisvai ir nemokamai gali naudotis kiti sunkvežimiai. Ši informacija leidžia sunkvežimiui automatiškai reaguoti į įkalnes, kad nereikėtų be reikalo perjungti pavarų. Jokių žemėlapių ar GPS.

Apjunkite „I-Cruise“ su „I-See“ ir turėsite patikimą degalų taupymo partnerį.

Sidabro spalvos „Volvo FH 540“ sunkvežimis saulėlydžio fone

„I-CRUISE“ PADEDA PALAIKYTI STABILŲ GREITĮ

Išmanioji pastovaus važiavimo greičio palaikymo kontrolė. „I-Cruise“ koreguoja greitį, kad degalų sąnaudos būtų mažos. Tai padeda ne tik gerinti našumą palaikant didelį vidutinį greitį. Tai užtikrina saugesnį ir patogesnį vairavimą.

Priartintas „Volvo“ D13 „Euro-6“ variklio vaizdas

DAUGIAU GALIOS. MAŽIAU DEGALŲ

Našiau negu kada nors anksčiau. Puiki važiavimo savybių ir mažų degalų sąnaudų pusiausvyra.

Mūsų naujus integruotus jėgos agregatus sudaro atnaujintas „Euro 6“ variklis ir išskirtinė „Volvo” pavarų dėžė „I-Shift“. D13 variklio 500 AG versija turi naują optimizuotą turbokompresorių.

Keletas variklio ir pavarų dėžės patobulinimų. Daug geresnė dinamika ir mažesnės degalų sąnaudos.

„Volvo FH“ galinė ašis

TINKAMAS PERDAVIMO SANTYKIS

Ką turime omenyje, sakydami tinkamas santykis? Ką gi, jis susijęs su galinėmis ašimis. Tai – paskutinysis saitas, perduodantis energiją iš variklio sunkvežimio ratams.

Pasirūpinus, kad mūsų galinė ašis turėtų tinkamą perdavimo santykį vykdant tolimuosius gabenimus, ji puikiai veikia kartu su mūsų D13 varikliu ir „I-Shift Dual Clutch“. Rezultatas? Mažesnės apsukos. Patogiau važiuoti. Ir geresnė degalų ekonomija.

Vairuotoja su „Volvo FH“ sunkvežimiu

ŽMOGIŠKASIS VEIKSNYS

Nereikia ir sakyti, kad nauja technologija padeda efektyviai naudoti degalus ir užtikrina saugą. Vis dėlto už kitus svarbesnis yra vienas veiksnys. Vairuotojas.

Mūsų kursų tikslas yra padėti tapti geresniais vairuotojais. Saugesniais vairuotojais. Efektyvesniais vairuotojais. Mūsų vairuotojų tobulinimosi programa ir pažangesnio degalų taupymo programa dėmesį skiria tik tam. Pelninga investicija bet kuriai gabenimų bendrovei.

Kai tai derinama su tęstine veikla ir naudojamas „Dynafleet Fuel & Environment“ paketas, žengiamas teigiamas žingsnis į pelningesnę ateitį. Jūsų. Ir jūsų verslo.

Kaip tai veikia

Patyrinėkite technines savybes, dėl kurių triukas su parasparniu tapo įmanomas. Tai lėmė didelio vidutinio greičio palaikymas, naudojant išskirtinį galios agregatą, be pertraukų užtikrinantį našų darbą ir dar mažesnes degalų sąnaudas.

Priartintas padangų slėgio ventilio vaizdas

PATIKRINKITE SLĖGĮ

Padangų slėgis. Paprasta nepakankamai įvertinti, kokį poveikį tai gali turėti jūsų pelningumui. Tinkamai sureguliavus ratus bei ašis, per ilgą laiką padangų slėgis gali padėti sutaupyti degalų ir pinigų.

„Volvo Trucks“ variklio išjungimo piktograma

IŠJUNKITE IR TAUPYKITE DEGALUS

Maži pokyčiai gali lemti didelius skirtumus. Veikdami variklio varomi komponentai naudoja degalus. Oro kompresoriai. Vairo stiprintuvo siurblys. Ir netgi pats variklis. Juos išjungus, kai nėra naudojami, taupomi degalai. Ir pinigai.

„Volvo Trucks“ energiją taupanti padanga

Energiją taupančios padangos

Mūsų padangos padeda atskleisti tai, kas geriausia sunkvežimyje. Pavyzdžiui, 315/70 R22.5 padangos yra specialiai sukurtos tolimiesiems gabenimams. Degalus taupantys elementai skirti naudoti jūsų užsakymui.

„Volvo Trucks“ naujo techninės priežiūros planavimo piktograma

JOKIŲ NEPLANUOTŲ PRASTOVŲ

Mūsų pažadas: maksimalus darbingosios būsenos laikas. Mūsų perversmą padariusi techninės priežiūros planavimo paslauga nuotoliniu būdu sujungia sunkvežimį ir servisą. Tiksli į sutartį įtraukta techninė priežiūra taupo degalus. Ir palaiko gerą sunkvežimio būklę.

„Volvo Trucks“ programėlė „Dynafleet“ degalai ir aplinka

TAUPYKITE DEGALUS SU „DYNAFLEET“

Kokį degalų naudojimo efektyvumą galite gauti? „Dynafleet Fuel & Environment“ suteikia galimybę stebėti jūsų sunkvežimių ir vairuotojų darbo rezultatus.

Degalų naudojimo efektyvumo balas padeda pagerinti vairuotojų darbą. Tai padidina jūsų pelningumą.

„Volvo Trucks“ „I-Shift“ programinės įrangos paketai

KOKIA „I-SHIFT“ JUMS PATIKTŲ?

Pasirūpinkite, kad „I-Shift“ dirbtų jūsų verslui. Yra daug važiavimo sąlygoms pritaikomų programinės įrangos paketų. Paketas „Long Haul & Fuel Economy“ optimizuoja važiavimą pastoviu greičiu. Tai leidžia efektyviai važiuoti greitkeliais.

„Volvo FH“, kelyje naudojantis pastovaus greičio palaikymo sistemą

Pradėkite taupyti degalus jau dabar

Išsamios istorijos

Kaip „I-Shift Dual Clutch“ pavarų dėžė padeda Italijos transporto bendrovei „Sartori“ taupyti degalus sudėtinguose kalnuotuose maršrutuose

Italijos kalnuotuose šiauriniuose regionuose šeimos verslo transporto bendrovei „Sartori Trasporti“ reikia transporto priemonių, pasižyminčių dideliu našumu ir mažomis degalų sąnaudomis. „Volvo FH“ su „ I-Shift Dual Clutch“ pavarų dėže gali būti ...

Mūsų bendrovės išlikimas priklauso nuo mažų degalų sąnaudų, apmokytų vairuotojų ir našių sunkvežimių

Vairuotojų mokymai, specialios paskatos, investicijos į naujausius sunkvežimius ir technologijas padėjo Lenkijos gabenimo bendrovei „Jastim” sumažinti degalų sąnaudas iki lygio, anksčiau laikyto neįmanomu....