Visiškai reguliuojamas vairas su pakreipiamuoju vairo velenu

„Volvo" dinaminio vairavimo sistema

Vairavimas. Posūkis. Nuolatinis koregavimas. Judesiai santykinai maži, tačiau juos vis kartojant poveikis organizmui gali būti didelis. Ima skaudėti sprandą, nugarą ir pečius. Taip būdavo iki šiol. Su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema galite sukioti vairą vienu pirštu – taip kūno nuovargis sumažėja iki 85 %.

„Volvo" dinaminio vairavimo sistema
„I-Shift“ pavarų perjungimo svirtis

„I-Shift“

Paprasta, patikima ir itin efektyvi „I-Shift“ iš esmės pakeitė supratimą apie sunkvežimių vairavimą. Nebėra sunkios sankabos, nebereikia traukyti pavarų svirties, o kiekviena pavara perjungiama pačiu laiku. Taip pat sutaupoma iki 5 % degalų.

Pereikite prie „I-Shift“
„I-Shift Dual Clutch“ iš variklio pusės

„I-Shift Dual Clutch“

Lenktyninių automobilių technologijų pagrindu sukurta „I-Shift Dual Clutch“ pradėjo naują pavarų dėžių erą. Ji kitą pavarą parenka iš anksto, kol dar važiuojate esama pavara. Dėl nuolatinio aprūpinimo galia jūs sparčiai ir lengvai pasiekiate reikiamą greitį ir galite išlaikyti jį kalvotoje vietovėje, tad jūsų darbo našumas išauga.

Patyrinėkite „I-Shift Dual Clutch“
„Work Remote“ pultas

Vairuotojui patogus krovimas

Su elektronikos valdoma pakaba krova vyksta greičiau, lengviau ir saugiau. Ji įsimena skirtingų krovimo rampų aukštį. Išlaiko važiuoklę stabilią. Sunkvežimis tobulai subalansuotas. Šią sistemą galima valdyti – netgi mūvint pirštines – nuotolinio valdymo pulteliu, todėl kontroliuoti padėtį galite iš kabinos arba išlipę į lauką.

„Volvo FH“ sunkvežimio „Globetrotter“ kabina, rytietiško stiliaus

Tobula aplinka – darbui ir poilsiui

Naujoji kabina yra aukštesnė. Ji suteikia papildomą kubinį metrą erdvės. O tokios novatoriškos technologijos kaip „I-Park Cool“ poilsio valandas – ir ne tik jas – paverčia maloniomis ir gaivinančiomis.

„Volvo FH“ vairuotojo zona

„Dynafleet“ – pasiekite didžiausią našumą

Vietos, kroviniai ir lygiai. Vairuotojo laikai. Emisijos ataskaitos. Degalų sąnaudos. „Dynafleet“ leidžia jums realiuoju laiku stebėti visus savo sunkvežimius. Jums sudaromos sąlygos pasiekti didžiausią darbo našumą ir priimti pelną didinančius sprendimus.

„Volvo FH“ variklio priartintas vaizdas

Neįtikėtina varomoji jėga

D16 yra sunkiasvoris tolimųjų gabenimų čempionas. 750 arklio galių. 3550 Nm sukimo momentas. 90 % jo prieinama akimirksniu. Šiam varikliui labai patinka tempti sunkius krovinius kalvotais keliais. O jeigu jums reikia galios ir našumo, šis variklis labai patiks jums.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Būkite našesni

Pasikalbėkite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu. Jie padės jums gauti didžiausią naudą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška