Trys galingumo variantai, pritaikyti įvairioms vairavimo sąlygoms

Iš išorės – gražuolis. Po kapotu – žvėris

„Volvo FH16“ nuo kitų FH serijos sunkvežimių skiriasi savo išskirtiniu D16K varikliu. Yra trys galingumo variantai: 550, 650 ir 750 AG, o sukimo momentas siekia iki 3500 Nm. Visi varikliai atitinka „Euro 6“ reikalavimus.

Susipažinkite su mūsų varikliais
Įvairialypis dizainas pabrėžia „Volvo FH16“ išvaizdą

Išskirtinesnis dizainas

Visi FH serijos sunkvežimiai pasižymi tokia pačia stovėsena, linijomis ir aerodinamiškais linkiais. „Volvo FH16“ išoriniai elementai yra patobulinti. Ir išskirtinis.

1. Galinis langas
Galinių langų forma ir išvaizda akcentuoja veržlų kabinos charakterį.

2. Naujoji juoda
Naujasis FH16 yra juodos spalvos. Labai tamsios. Tačiau po šiuo paviršiumi galima įžvelgti įdomų toną. Mes jį vadiname Paslaptinguoju fiordu. Jį reikia pačiam pamatyti.

3. Dėmesys detalėms
Labai daug kas priklauso nuo subtilių detalių. Priekinis laiptelis, radiatoriaus grotelės, durų rankenos ir „Volvo“ geležies ženklas traukia akį satininio chromo apdaila.

4. Didelės grotelės 
Išskirtinės tamsaus sidabro spalvos grotelės atrodo įspūdingai bet kuriame kelyje. Tokio pat prašmatnaus stiliaus yra ir veidrodžių, ir skydelio nuo saulės išvaizda.

Kabinos interjeras

Dar didesnis patogumas

Išskirtinių dizaino ypatumų yra ir FH16 kabinos viduje.

Išskirtinis sėdynės dizainas
Išskirtinė vairuotojo sėdynė pasižymi unikalia forma, ypatingomis medžiagomis ir suteikia kabinai tikrą aukštos klasės pojūtį. Apmušalai gali būti odiniai arba odos ir tekstilės derinys. Sėdynės konstrukcija ir medžiagos yra specialiai parinktos „Volvo FH16”.

Vairas „Raven“ 
Aptrauktas tamsia oda su kontrastingos spalvos siūlėmis, derančiomis prie vidaus apdailos, vairas „Raven“ sustiprina malonaus vairavimo pojūtį. Jis naudojamas tiktai „Volvo FH16“. 

Pirmosios klasės
Kabinoje panaudoti unikalūs durų skydai, sienų skydai, chromuoti apdailos elementai, užuolaidėlės, gulto apmušalai ir papildomos durų lemputės. Visa tai kabinos vidui suteikia prabangos pojūtį.

FH serija

„Volvo FH16“ yra pats galingiausias FH serijos sunkvežimis. Tačiau jėga toli gražu ne viskas. 100 % eksploatacinė parengtis. Didesnis darbo našumas. Neprilygstamas degalų naudojimo efektyvumas.

Išstudijuokite „Volvo FH“ serijos savybes > 

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Išbandykite jį

Jei kuris nors patraukė jūsų dėmesį, naudodamiesi prekybos atstovo paieškos priemone sužinokite, kur tokį galite rasti. Vietinis prekybos atstovas maloniai parodys jums sunkvežimį.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška