„Volvo FM“ biuras

Prašom į savo biurą

Spinduliuojanti ramybe, profesionali ir puikiai įrengta – leisti laiką tokioje darbo aplinkoje yra vienas malonumas. Spalvos ir medžiagos kruopščiai parinktos. Prietaisų skydas elegantiškai išlinkęs erdvėje. O pro labai platų priekinį stiklą visas kelias jums kaip ant delno.

Naujas „Volvo FM“ prietaisų skydelis

Viskas ranka pasiekiama

Nereikia lenktis. Nereikia tiestis. Nereikia nukreipti akių nuo kelio. Visi „Volvo FM“ prietaisai yra pačioje patogiausioje vietoje. Stebėti svarbią informaciją labai lengva. O individualiai pritaikomus jungiklius galima nustatyti taip, kad dažniausiai naudojamos funkcijos būtų visai po ranka. 

Daugybė daiktų laikymo galimybių naujojo „Volvo FM“ kabinoje

Daugybė vietos daiktams

Rašikliai, segtuvai, telefonas, mėgstamas puodelis – sėkmė darbe dažnai priklauso nuo mažų dalykų. Todėl padarėme daug vietos daiktams susidėti. Erdvias daiktadėžes kabinos priekyje, po gultu, gale ir išorėje galima tiksliai pritaikyti jūsų poreikiams. O naujos dėtuvės leidžia tvarkingai rūšiuoti reikalingas priemones, pavyzdžiui, dokumentus. Yra netgi kompiuterio laikiklis, dėžė nereikalingam popieriui ir atlenkiamas dviejų litrų butelio laikiklis.

Naujoji patogi „Volvo FM“ vairuotojo sėdynė

Ar sėdite patogiai?

Nauja vairuotojo sėdynė užtikrina geresnę atramą, daugiau vietos kojoms ir yra visaip reguliuojama. Ją galima stumdyti 20 cm į priekį arba atgal ir 10 cm vertikalia kryptimi. O nauja pagalvėlė patogesnė nei bet kada anksčiau

Reguliuojamasis ir palenkiamasis „Volvo FM“ vairas

Tobula vairavimo padėtis

Vairo reguliavimo vertikalioji eiga yra 90 mm, jį taip pat galima palenkti 28 laipsnius. Jis patogiai valdomas kojiniu pedalu ir lengvai atlenkiamas, kai įlipate ar išlipate iš kabinos. Ergonomiška konstrukcija siūlo įvairius vairo laikymo būdus, kad visą dieną jaustumėtės patogiai. O jeigu norite šiek tiek prabangos, galima rinktis odą.

Vidaus vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos vidaus apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Įsitaisykite patogiai

Nusistatykite vairavimo padėtį. Išbandykite gultą. Pasigrožėkite vaizdu. Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas aprodys jums visas „Volvo FM“ kabinos ypatybes.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška