„Volvo FMX“ vidus „Raven“ spalvos

Tai ne juoda. Tai „Raven“

Specialiai „Volvo FMX“ vidui sukūrėme savitą juodai rudą spalvą. Pavadinome ją „Raven“ (varnas). Ši spalva atsparesnė dėmėms, todėl puikiai tinka darbui statybose.

Prietaisai: visada lengvai pasiekiami

Informacija vienu žvilgsniu

Prietaisų skyde svarbi informacija rodoma priekyje ir centre, o rečiau naudojami valdikliai išdėstyti toliau. Perkeliamieji jungikliai leidžia vairuotojui pasirinkti, kurios funkcijos turėtų būti arčiausiai vairaračio.

Prietaisų skydas

Būtinos funkcijos – visai prie pat

Keletas mygtukų iš valdymo svirčių buvo perkelti į valdiklius, įtaisytus vairaratyje. Mygtukai logiškai sugrupuoti pagal funkcijas ir juos lengva užčiuopti pirštais.

Daug daiktadėžių

Daugybė vietos daiktams

Erdvias daiktadėžes kabinos priekyje, po gultu, gale ir išorėje galima tiksliai pritaikyti jūsų poreikiams. Elektrinė džiovyklė telpa ant viršutinio gulto arba kabinos sienos ir puikiai praverčia prireikus greitai išsidžiovinti drabužius, rankšluosčius arba batus.

Visur aplink įrengtos naujos dėtuvės leidžia tvarkingai rūšiuoti reikalingas priemones, pavyzdžiui, dokumentus. Taip pat yra patogus lovelis prietaisų skydo viršuje visokiems smulkiems daiktams. Yra vietos rašikliams bei telefonui ir USB lizdas. Yra netgi atlenkiamas butelio laikiklis.

Ergonomiškos konstrukcijos vairas

Puikus vairas

Naująjį vairą lengva reguliuoti, yra daugiau vietos keliams. Ergonomiška konstrukcija leidžia įvairius vairo laikymo būdus, kad visą dieną jaustumėtės patogiai. O jeigu norite šiek tiek prabangos, galima rinktis odą.

Naujoji vairuotojo sėdynė

Verta dėmesio sėdynė

Naujoji vairuotojo sėdynė užtikrina geresnę atramą, geresnį valdiklių pasiekiamumą, daugiau vietos kojoms, ją galima reguliuoti 20 centimetrų horizontalia kryptimi ir 10 centimetrų vertikalia kryptimi. Naujoji pagalvėlė patogi kaip niekad anksčiau, o apmušalus galima rinktis iš keturių variantų.

Erdvus apatinis gultas

Puikus būdas išsimiegoti

Jei nakvojate kabinoje, jūsų miegas nė kiek nenukentės. Žemesnis gultas yra 70 cm pločio, turintis 16 cm spyruokles maišeliuose, galima pasirinkti tris skirtingus standumo lygius. Tiesiai iš gulto galite valdyti vidaus apšvietimą, žadintuvą, autonominį šildytuvą, garso sistemą, langus ir užraktus.

Vidaus vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos vidaus apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

VT

Ateikite ir įsimylėkite

Susisiekite su „Volvo Trucks“ prekybos atstovu ir apžiūrėkite „Volvo FMX“ kabiną. Jie mielai viską aprodys.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška