Volvo Trucks

Lietuva

UAB „Volvo Lietuva“ sunkvežimių servisas Vilniuje, teikiantis remonto ir techninės priežiūros paslaugas „Volvo Trucks“ ir „Renault Trucks“ sunkvežimiams, siūlo darbą Vilniuje:

AUTOMOBILIŲ PARUOŠĖJUI-DAŽYTOJUI

(terminuota sutartis)

Darbo pobūdis:

  • sunkvežimių kabinų, apdailos detalių, rėmų paruošimas dažymui ir dažymas.

Reikalavimai:

  • automobilių paruošėjo-dažytojo kvalifikacija ir darbo patirtis;
  • sunkvežimio sandaros ir funkcionalumo išmanymas;
  • techninis išsilavinimas;
  • savarankiškumas, iniciatyvumas, kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas, noras tobulėti;
  • geras lietuvių kalbos mokėjimas, anglų ir/ar rusų kalbų pagrindai;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:

  • galimybė pačiam atlikti nesudėtingus plastikinių ir metalinių sunkvežimių apdailos

 detalių  remonto darbus.

Mes siūlome:

  • dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • darbą draugiškame kolektyve ir kolegų paramą.

Visiems darbuotojams kuriame darbo aplinką, kurioje jie gali pritaikyti turimas žinias bei įgauti naujų įgūdžių ir, žinoma, aktyviai prisidėti prie bendrovės ir kartu asmeninės sėkmės. Mums būtų nepaprastai malonu matyti ir jus „Volvo Lietuva" komandoje!

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. paštu karjera@volvo.com iki 2020 m. rugpjūčio mėn. 2 d.

Kontaktinis asmuo: Vilma Suchockienė, personalo direktorė
El. paštas: vilma.suchockiene@volvo.com
Adresas: Minsko pl. 9, Vilnius
Informacija telefonu: 8 5 2159508