Volvo Trucks

Lietuva

UAB „Volvo Lietuva“ sunkvežimių servisas Vilniuje, teikiantis remonto ir techninės priežiūros paslaugas „Volvo Trucks“ ir „Renault Trucks“ sunkvežimiams, siūlo darbą Vilniuje:

Vairuotojų instruktoriui - konsultantui (-ei)

Darbo aprašymas:

  • Informacinių seminarų vairuotojams vedimas;
  • Praktinės ekonominio ir saugaus vairavimo kompetencijos kėlimas;
  • Konsultavimas degalų taupymo ir transporto priemonių efektyvaus eksploatavimo klausimais;
  • Metodinės medžiagos rengimas;
  • Techninių naujovių pristatymas.

Reikalavimai:

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • mažiausiai 3 metų sunkvežimio vairuotojo darbo patirtis (privalumas - tarptautinių pervežimų darbo patirtis);
  • gebėjimas motyvuoti ir sudominti mokymų dalyvius;
  • puikūs bendravimo, problemų sprendimo, darbo komandoje įgūdžiai ir geri organizaciniai sugebėjimai;
  • greita orientacija, noras tobulėti, energingumas, atsakingumas, iniciatyvumas, atsakomybė už rezultatus;
  • puikus lietuvių kalbos, geras anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Excel, Power Point);
  • vairuotojo pažymėjimas (B, C, CE kategorijos).

Mes siūlome:

  • dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • darbą draugiškame kolektyve ir kolegų paramą.

Visiems darbuotojams kuriame darbo aplinką, kurioje jie gali pritaikyti turimas žinias bei įgauti naujų įgūdžių ir, žinoma, aktyviai prisidėti prie bendrovės ir kartu asmeninės sėkmės. Mums būtų nepaprastai malonu matyti ir jus „Volvo Lietuva" komandoje!

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. paštu karjera@volvo.com iki 2020 m. spalio mėn. 26 d.

Kontaktinis asmuo: Vilma Suchockienė, personalo direktorė
El. paštas: vilma.suchockiene@volvo.com
Adresas: Minsko pl. 9, Vilnius
Informacija telefonu: 8 5 2159508