Karjeros galimybės

Tapkite komandos nariu

Visiems darbuotojams stengiamėsi sukurti tokią darbo aplinką, kurioje jie galėtų pritaikyti turimas žinias, įgūdžius bei įgauti naujų, ir žinoma, aktyviai prisidėti prie kompanijos ir kartu - asmeninės sėkmės. Mums būtų nepaprastai malonu matyti ir jus „Volvo" komandoje Lietuvoje!
Į visus jūsų klausimus mielai atsakys „Volvo Lietuva" personalo direktorė Vilma Suchockienė tel. (5) 215 9508 arba el. paštu vilma.suchockiene@volvo.com

IEŠKOME VILNIUJE

VFS PARDAVIMŲ ATSTOVO/-ĖS

Account Manager (Financial services)

You will be responsible for:
• Managing local accounts, building, developing and maintaining very strong relationships with customers, dealers and colleagues in Volvo Group’s product companies;
•Executing strategies of financial services sales to develop balanced credit portfolio and increase VFS profitability;
•Proactively seeking opportunities to enhance service offerings using local knowledge and customer relationships;
•Implementing the local commercialization of new products and services (pricing, campaigns, etc.).

Requirements:

•University degree or equivalent is required (preferably in Business or Finance);
•At least three years of experience in selling leasing products is a must (experience in selling insurance products is a plus);
•Very good Lithuanian and English language skills (Russian language would be an advantage);
•Excellent written and verbal communication skills;
•Excellent relationship building and relationship management skills;
•Experience in working in an international environment;
•Knowledge of credit risk management and collection processes is an advantage;
•Knowledge of commercial vehicle and business solution market is an advantage.

Company offers to join the team which strives to take company’s performance to the next level – in everything they do. Challenging and exciting workplace with interesting career opportunities for employees with the drive to develop will be ensured.

We are looking forward to your CV in English:
karjera@volvo.com

The position located in: Vilnius, Lithuania
Last application date: 31.12.2018

VFS VYRESNIOJO KLIENTŲ APTARNAVIMO ATSTOVO (-ĖS)

VFS Senior Customer Service Representative

Main activities and core responsibilities:

• Preparation and full administration of active leasing agreements during their full life cycle;
• Responsibility for high quality Customer Service Desk processes in compliance with defined service level standards;
• Responsibility for capturing all customer queries and requests and their resolution;
• Responsibility for full invoicing process;
• Active participation in development of Contract Initiation and Administration processes;
• Cross-functional cooperation with colleagues within Volvo group;
• Preparation of product or service reports by collecting and analyzing customer information;
• Partnership with Sales and Credit teams in development of high quality credit portfolio.

We expect you have:
• University degree or equivalent;
• High level of accuracy and attention to the details;
• Three years of experience working within operations, contract initiation/administration and customer service in the finance/ leasing industry;
• Knowledge of Business, Finance, Credit or Accounting processes.

What will help you to succeed:
• Excellent written and verbal communication skills;
• Ability to work as part of a team while accomplishing departmental and company goals;
• Ability to prioritize work and organize the workload;
• Computer literacy and phone skills required;
• Experience in working in an international environment;
• ability to build, develop and maintain strong relationships with customers, dealers and colleagues in the Volvo Group’s product companies;
• Fluency in English and Lithuanian.

Last application date: 20.12.2018

TECHNIKO (-ĖS) SUNKVEŽIMIŲ KABINŲ IR RĖMŲ GEOMETRIJOS ATSTATYMUI

Darbo pobūdis:

• sunkvežimių kabinų ir rėmų geometrijos atstatymas po autoįvykių;
• sunkvežimių išardymo, surinkimo darbai;
• sunkvežimių ir priekabų techninė priežiūra, remontas.

Reikalavimai:
• sunkvežimių kabinų ir rėmų geometrijos atstatymo po autoįvykių darbo patirtis;
• sunkvežimio sandaros ir funkcionalumo išmanymas;
• techninis išsilavinimas;
• greita orientacija, savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas, noras tobulėti;
• geras lietuvių kalbos mokėjimas, anglų ir rusų kalbų pagrindai;
• darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
• darbo patirtis naudojat Josam įrangą;
• galimybė pačiam atlikti dalinius sunkvežimių išardymo, surinkimo darbus.

Mes siūlome:
• dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
• nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• darbą draugiškame kolektyve ir kolegų paramą.

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. paštu karjera [at] volvo [dot] com iki 2018 m. gruodžio mėn. 31 d.

IEŠKOME KLAIPĖDOJE

TECHNIKO (-ĖS) SUNKVEŽIMIŲ IR PRIEKABŲ REMONTUI

• sunkvežimių ir priekabų techninė priežiūra, remontas;
• sunkvežimių gedimų diagnostika ir elektros sistemų remontas.

• techninis išsilavinimas;
• techniko (autošaltkalvio-elektriko) darbo patirtis;
• sunkvežimio sandaros ir funkcionalumo išmanymas;
• elektros laidų schemų ir elektros sistemų įrangos išmanymas;
• greita orientacija, savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas, noras tobulėti;
• lietuvių kalbos mokėjimas, anglų ir rusų kalbų pagrindai;
• darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• vairuotojo pažymėjimas.

• dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
• nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• darbą draugiškame kolektyve ir kolegų paramą.

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. paštu karjera@volvo.com iki 2018 m. gruodžio mėn. 10 d.

Kontaktinis asmuo: Vilma Suchockienė, personalo direktorė

El. paštas: vilma [dot] suchockiene [at] volvo [dot] com
Adresas: Minsko pl. 9, Vilnius
Informacija telefonu: 8 5 2159508
URL adresas: http://www.volvotrucks.lt

AISTRA DVIEMS RATAMS
IR MEILĖ SAVO DARBUI

Susipažinkite - Audrius Bonkevičius, „Volvo Trucks Lietuva“ technikas.

Karjeros galimybių forma

Pasirinkite darbo pobūdį *
Miestas *
Trumpai aprašykite, kodėl norite dirbti pas mus *
Vardas, pavardė *
El. paštas *
Telefonas
Ar sutinkate, kad ateityje susisiektumėme su jumis dėl kitų darbo pasiūlymų? *
Prisekite savo gyvenimo aprašymą *
Pridedama : /10MB
Viršytas galimas failo dydis

Galimi plėtiniai: .jpg, .jpeg, .gif, .mpg, .mpeg, .bmp, .txt, .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx,.zip)

(* privalomas laukelis)
INFORMACIJA DĖL DUOMENŲ PRIVATUMO

Mes, UAB „Volvo Lietuva“, gerbiame asmens privatumą ir tvarkome asmeninius duomenis saugiai, laikydamiesi duomenų apsaugos įstatymų. Tam, kad peržiūrėtume ir tvarkytume Jūsų prašymą ir jame pateiktą informaciją bei pateiktus dokumentus, turime apdoroti Jūsų asmens duomenis.

Prašome susipažinti su įdarbinimo proceso privatumo pranešimu paspaudus šią nuorodą ir pažymėti savo pasirinkimą žemiau:

Klaida! Laukelis užpildytas neteisingai. Klaida! Įvestas neteisingas el. pašto adresas. Klaida! Laukelis užpildytas neteisingai.