Kurkime ateitį kartu

Kiekvieno iš mūsų karjera prasideda skirtingame gyvenimo etape. Vieniems atliekant praktiką ar baigus studijas, o turintys darbo patirties kvalifikuoti specialistai žengia tolimesniu karjeros keliu. Nors dar nepažįstame jūsų, tikime, kad galime pasiūlyti darbą, kuris padės jums įgyvendinti savo gyvenimo svajonę. Mokytis ir tobulėti. Susipažinti su naujais žmonėmis. Būti vieno iš žinomiausių visame pasaulyje prekinių ženklų ambasadoriumi. Jei visa tai jums yra svarbu, malonu, kad atvykote į „Volvo Trucks Lietuva” karjeros puslapį.

Neradote dominančios pozicijos?

Neradote jus dominančio darbo skelbimo? Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą! Jūsų CV patalpinsime duomenų bazėje ir, atsiradus jūsų pageidaujamai pozicijai, įvertinsime jūsų kandidatūrą ir su jumis susisieksime.

SIŪLOME ATLIKTI PRAKTIKĄ

Siūlome atlikti praktiką norintiems tobulėti ir iniciatyviems studentams, norintiems įgyti naudingų įgūdžių bei panaudoti savo turimas teorines žinias praktikoje. Praktikos metu galėsite išbandyti save draugiškame ir profesionaliame kolektyve, susipažinsite su mūsų veikla ir teikiamomis paslaugomis.

Susipažinkite su Audriumi iš Lietuvos

„Kiekvienas žmogus darbą turi rinktis pagal savo pomėgius. Jeigu hobis sutampa su darbu - tai yra idealus variantas,” - sako technikas iš pašaukimo Audrius Bonkevičius.

Technikas iš pašaukimo
Audrius Bonkevičius

Vardas: Audrius Bonkevičius
 

Amžius: 46 m.
 

Šeimyninė padėtis: Vedęs
 

Gyvenamoji vieta: Vilnius, Lietuva
 

Darbo pozicija: „Volvo Lietuva” technikas Vilniuje
 

Pomėgiai: Motociklai, variklių muzika

Profesinės aistros:
Naujovės, „Volvo” prekės ženklas

Susipažinkite su Reza iš Švedijos

Jis yra tikras tyrinėtojas, turintis aiškų tikslą gyvenime - siekti pažangos. Reza ieškojo tinkamos įmonės su tinkama aplinka, kurioje jis gali augti, patenkindamas savo aistrą naujovėms.

Reza Ibrahimi
Reza Ibrahimi

Vardas: Reza Ibrahimi
 

Amžius: 21 m.
 

Šeimyninė padėtis: Nevedęs
 

Gyvenamoji vieta: Lundas, Švedija
 

Darbo pozicija: Technikas „Volvo Trucks” servise Malmo mieste, Švedijoje
 

Pomėgiai: Futbolas, kelionės

Profesinės aistros: 
Aukštos klasės technologijos, problemų sprendimas, plėtra

6 priežastys,

neskaitant tūkstančio kitų, kodėl verta dirbti UAB „Volvo Lietuva“

Pirma priežastis

Darbuotojų sveikatos ir kelionių draudimas

Antra priežastis

Mokymai ir asmeninio tobulėjimo galimybės

Trečia priežastis

Sporto išlaidų kompensacija

Ketvirta priežastis

Priemoka dėl darbuotojo nedarbingumo

Penkta priežastis

Nuolaidos UAB „Volvo Lietuva“ ir kitose bendrovėse

Šešta priežastis

Įmonės renginiai, dovanos ir kt.

Prisijunkite prie „Volvo Trucks Lietuva“ komandos

Žinome, kad jūs į darbą žiūrite rimtai. Mes - taip pat. 

Plačiau apie darbą

 

Prisijunkite prie rinkos lyderio 

„Volvo Trucks“ yra viena iš didžiausių sunkvežimius gaminančių kompanijų pasaulyje. Esame transporto sektoriaus lyderiai, ir taip yra ne be priežasties - visuomet stebiname savo klientus novatoriškais sprendimais. Prisijunkite prie mūsų ir kartu padarysime dar daugiau.

 

Sunkvežimiai su pažengusiomis technologijomis 

„Volvo“ sunkvežimiai yra žinoma dėl savo nepriekaištingos kokybės. Prisijunkite prie mūsų komandos ir įgaukite žinių apie technologijas, dėl kurių rytdienos transportas bus dar saugesnis, švaresnis ir efektyvesnis.

 

Dirbkite moderniuose sunkvežimių centruose

„Volvo“ sunkvežimių centrai yra projektuojami pagal čia dirbančių žmonių poreikius. Darbui naudojami modernūs įrankiai ir naujausia įranga. Mes siekiame sukurti profesionalią ir malonią darbo aplinką.

 

Progresuokite ir pasiekite daugiau 

„Volvo Trucks“ darbuotojai turi galimybę dalyvauti mūsų tęstinėje mokymų programoje. Juk mes galėsime žengti žingsnį į priekį tik jeigu tai padarysite ir jūs.

Plačiau apie darbą

 

Jūs esate verti daugiau 

Mes tikime savo darbuotojais ir visuomet tinkamai įvertiname jų kompetenciją ir turimas žinias. Žinome, kad patenkinti darbuotojai savo pareigas atlieka geriau. Siūlome konkurencingą atlygį ir įvairias papildomas naudas - nuo sporto išlaidų kompensavimo iki sveikatos ir kelionių draudimo. 

 

Mėgaukites subalansuotu gyvenimo ritmu 

Mes suprantame, kad jūsų gyvenime yra ir kitų svarbių reikalų, ne tik darbas. Todėl pasiūlysime tokias darbo sąlygas, kurios leistų turėtų pakankamai laisvo laiko šeimai ir kitam laisvalaikiui. 

 

Aukite patys ir auginkite savo vertybes  

Mes norime, kad mūsų kompanijoje atliktumėte aktyvų vaidmenį, tad dirbame sunkiai tam, jog sukurtume įkvepiančią darbo aplinką, kuri leistų jums tobulėti. Norime išgirsti jūsų nuomonę. Norime, kad dalintumėtes savo idėjomis. 

 

Prisijunkite prie šaunios komandos 

Jūsų kolegomis čia taps ne mažiau puikūs žmonės, nei jūs pats. Visi kartu naudosite savo turimus įgūdžius, kad susitvarkytumėte su kasdienėmis užduotimis. Drauge tobulėsite ir drauge įveiksite visus iššūkius. Neabejojame, kad čia susirasite ir naujų draugų.

Pažangos skatinimas

„Volvo” sukūrė tritaškį saugos diržą, saugią kabiną ir neprilygstamą automatizuotą „I-Shift” pavarų dėžę. Nuolat skatiniame pažangą ir pristatome naujas tecnologijas, kurios prisideda prie transporto vystymosi.