Ieškome KLAIPĖDOJE

SERVISO PASLAUGŲ PARDAVIMO ATSTOVO (-ĖS)

Galioja iki 2019.10.07

Darbo aprašymas:

  • Pasiūlymų potencialiems ir esamiems klientams rengimas ir pristatymas;
  • Serviso paslaugų ir produktų pardavimo tikslų vykdymas, parduodant klientams serviso techninės priežiūros ir remonto paslaugas ir produktus;
  • Papildomų paslaugų ir produktų pristatymas, paruošimas pardavimui ir pardavimas;
  • Rinkos ir pardavimų analizė;
  • Klientų poreikių analizė, ryšių su klientais palaikymas ir ilgalaikio bendradarbiavimo užtikrinimas;
  • Pardavimo ir statistinių ataskaitų kūrimas ir ruošimas.

Reikalavimai:

  • aukštesnysis arba aukštasis vadybinis arba techninis išsilavinimas;
  • mažiausiai 3 metų aktyvių pardavimų patirtis;
  • puikūs bendravimo, derybiniai, mokėjimo klausytis, įžvalgumo, problemų sprendimo, planavimo, savarankiško darbo ir darbo komandoje įgūdžiai;
  • gebėjimas užmegzti ir palaikyti ilgalaikius dalykinius santykius;
  • analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą, lankstumas, greita orientacija, iniciatyvumas, atsakingumas, noras tobulėti;
  • puikus lietuvių kalbos, geras anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes siūlome:

  • dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • įdomų darbą draugiškame kolektyve ir kolegų paramą.

Visiems darbuotojams kuriame darbo aplinką, kurioje jie gali pritaikyti turimas žinias bei įgauti naujų įgūdžių, ir, žinoma, aktyviai prisidėti prie bendrovės ir kartu asmeninės sėkmės.

Mums būtų nepaprastai malonu matyti ir jus „Volvo Lietuva" komandoje!

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. paštu karjera [at] volvo [dot] com iki 2019 m. spalio mėn. 7 d.

Vardas Pavardė *
El. paštas *
Telefonas
Trumpai prisistatykite *
Prisekite savo gyvenimo aprašymą *
Pridedama : /10MB
Viršytas galimas failo dydis

Galimi plėtiniai: .jpg, .jpeg, .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx,.zip

(* privalomas laukelis)
INFORMACIJA DĖL DUOMENŲ PRIVATUMO

Mes, UAB „Volvo Lietuva“, gerbiame asmens privatumą ir tvarkome asmeninius duomenis saugiai, laikydamiesi duomenų apsaugos įstatymų. Tam, kad peržiūrėtume ir tvarkytume Jūsų prašymą ir jame pateiktą informaciją bei pateiktus dokumentus, turime apdoroti Jūsų asmens duomenis.

Prašome susipažinti su įdarbinimo proceso privatumo pranešimu paspaudus šią nuorodą ir pažymėti savo pasirinkimą žemiau:

Klaida! Laukelis užpildytas neteisingai. Klaida! Įvestas neteisingas el. pašto adresas. karjera@volvo.com