Paprasta naudoti veikla, parodanti kaip
pagerinti dviratininkų ir sunkvežimių vairuotojų tarpusavio saugumą.

Dauguma avarijų įvyksta dėl žmogiškųjų faktorių

Veiklos, kuri gelbėja gyvybes

„Volvo Trucks“ prioritetą saugumui teikia nuo pat savo veiklos pradžios. Mūsų tyrimai ir analizė rodo, kad dauguma eismo įvykių įvyksta dėl žmogiškojo faktoriaus. Todėl mes ne tik kuriame daug naujoviškų saugumo funkcijų savo gaminiams, bet norime imtis ir švietėjiškos veiklos.

Mūsų tikslas – didinti sąmoningumą apie matomumą kelyje.

Matykite ir būkite matomi

Mūsų tikslas – didinti žmonių sąmoningumą apie jų matomumą kelyje. Kampanijos metu atkreipiamas dėmesys į situacijas, kuriose dalyvauja dviratininkai ir kiti eismo dalyviai, ir parodoma, kaip pagerinti dviratininkų ir sunkvežimių vairuotojų tarpusavio saugumą.

Mokymo komplektas yra nemokamas ir juo gali naudotis kiekvienas asmuo. Pavyzdžiui, mokytojai gali atlikti užduotis su savo mokiniais, o vadovai panaudoti jį kaip verslo veiklą.

Rekomendacijos, kaip atlikti užduotį lauke

Mokymo komplektas

Įkvepiantį komplektą „See and be seen“ sudaro instruktoriaus vadovas, „PowerPoint“ pristatymas ir rekomendacijos, kaip saugiai atlikti užduotį lauke, susijusią su sunkvežimiu.

Kai užsiėmimai baigiami, rekomenduojame išdalintii dovanėles, pavyzdžiui, šviesą atspindinčias liemenes, kad toliau būtų skatinamas eismo saugumas.

Parsisiųsti mokymo komplektą

Mokymo komplektas(ZIP, 870 MB)