SPECIALUS VEIKLOS NUOMOS PASIŪLYMAS
TRY&BUY pasiūlymas

VOLVO FH TRY & BUY

Išbandykite „Volvo FH” vilkiką, mokėdami nustatyto dydžio įmoką. Pasibaigus veiklos nuomos 11 mėn. laikotarpiui, vilkiką galėsite grąžinti mums arba jį įsigyti pasirinkę palankiausią finansavimo modelį. Privalumai:

  • Paprastesnis biudžeto planavimas. Pasiliekame sau nuosavybės teisę ir prisiimame finansinę riziką. Jūs mokate tik fiksuotą mėnesio įmoką.
  • Jokių netikėtumų. Išsaugotos kredito linijos, o biudžetas yra paskirstytas tolygiai 11 mėn. laikotarpiui su viena sąskaita per mėnesį.
  • Geresni grynųjų pinigų srautai. Visos įmokos nurašomos kaip veiklos sąnaudos veiklos nuomos laikotarpiu ir nedaro įtakos jūsų balansui.
  • Naudojate naują vilkiką. Tai optimaliomis sąnaudomis sustiprins jūsų įvaizdį klientų ir vairuotojų atžvilgiu.
KOMPLEKTACIJA
Try&Buy

• „Volvo FH” 4x2 vilkikas • 500 AG Step D variklis • „Smart I-Drive” degalus taupanti programinė įranga • „Globetrotter“ kabina su pilnu dažymu • Bi-ksenoniniai priekiniai žibintai • „I -Shift“ automatizuota pavarų dėžė • „I-See” išmanioji greičio palaikymo sistema • 1 260 l tūrio degalų bakai • Oda trauktas vairaratis ir trimis kryptimis reguliuojama vairo kolonėlė • 385/65 R22.5 priekinės padangos ir 315/70 R22.5 galinės padangos •  Multimedijos įrangos paketas MEDIA su 7 colių spalvotu liečiamu informaciniu displėjumi, „USB“ jungtimi ir „Bluetooth“ sąsaja
PASLAUGOS

• Efektyvaus vairavimo mokymai vairuotojams • „Dynafleet“ paketai „Fuel & Environment” ir „Positioning“ su 11 mėn. prenumerata • „Volvo Truck Assistance" pagalbos kelyje paslauga

PASIŪLYMO SĄLYGOS

Veiklos nuomos paslaugą teikia „VFS LT“, UAB. Pradinė įmoka 0%. Mėnesio įmoka su Kasko draudimu 1 495 EUR be PVM 11 mėnesių laikotarpiui. Pasiūlymas galioja iki 2019 m. birželio 28 d. Vilkikų skaičius ribotas. Nuotraukos yra tik iliustracinio pobūdžio.

Šis pasiūlymas nėra „VFS LT”, UAB įsipareigojimas suteikti veiklos nuomą aukščiau nurodytomis sąlygomis. Įsipareigojimas suteikti veiklos nuomą atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis. 

IŠSAMIAU APIE KOMPLEKTACIJĄ IR PASLAUGAS

Daugiau galios. Mažiau degalų

Daugiau galios. Mažiau degalų

Našumas. Patikimumas. Puiki važiavimo savybių ir mažų degalų sąnaudų pusiausvyra. Visa tai užtikrina „Volvo” D13 Step D 500 AG variklis ir sumani automatizuota pavarų dėžė „I-Shift“. 

Mažėsnės degalų sąnaudos

SMART I-DRIVE

Šį programinės įrangos paketą sudaro „I-See” (PVT-MAP) ir „Fleet Kit" (CRUISE-E4) sistemos, maksimaliai išnaudojančios efektyvaus važiavimo funkcijas. Jis sukurtas ir optimizuotas važiavimui su pastovaus greičio palaikymo sistema, o papildomos funkcijos sumažina „agresyvaus” vairavimo stiliaus poveikį degalų sąnaudų lygiui. 

Padanga

Multimedijos paketas

Multimedijos įrangos paketas MEDIA su 7 colių spalvotu liečiamu informaciniu displėjumi, „USB“ jungtimi ir „Bluetooth“ sąsaja patogiam darbui ir poilsiui.

Bi-ksenoniniai priekiniai žibintai

Bi-ksenoniniai priekiniai žibintai

Tamsiu paros metu šviesos niekada nebūna per daug. Bi-ksenoniniai priekiniai žibintai užtikrina geresnį matomumą ir saugumą kelyje. Jie pasižymi galingu šviesos srautu, todėl vairuotojas puikiai matys visą priešais esantį kelio ruožą.

„I-SEE". Įsimintas kiekvienas kelias

I-SEE. Įsimintas kiekvienas kelias

Kuriuo maršrutu važiuojant degalų sąnaudos bus mažiausios? „I-See“ įsimena ir išsaugo duomenis apie visas įkalnes bei nuokalnes ir leidžia sunkvežimiui automatiškai į jas reaguoti, parinkdama tinkamiausias pavaras. 

ERDVI IR PATOGI KABINA

ERDVI IR PATOGI KABINA

„Globetrotter“ kabina yra praktiška darbui bei patogi poilsiui, suteikianti malonų erdvės pojūtį vairuotojui. Pilno dažymo kabina puikiai atrodo, o dėl oro aptakų ji pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybėmis. 

MOKYMAI VAIRUOTOJAMS

PASLAUGA

MOKYMAI VAIRUOTOJAMS

Perduodami sunkvežimį vairuotoją išsamiai supažindinsime su „Volvo FH” eksploatacijos ir priežiūros ypatybėmis, ekonomiško ir saugaus važiavimo principais teorinių mokymų bei praktinio važiavimo bendrojo naudojimo keliais metu. 

DYNAFLEET

PASLAUGA

DYNAFLEET. PARKO VALDYMO SISTEMA

Kaip galite sužinoti, ar degalai naudojami efektyviai? Kur šiuo metu yra sunkvežimis? Ar vairuotojas laikosi darbo ir poilsio režimo? „Dynafleet” paketai suteikia galimybę tai stebėti. Padidinkite savo pelningumą ir sumažinktie administracinę naštą.

Volvo Truck Assistance

PASLAUGA

Volvo Truck Assistance

Garantuojame techninę ir medicininę pagalbą 24/7. Kilus nesklandumams kelyje, sunkvežimiu ir vairuotoju bus pasirūpinta nedelsiant. Sutaupysite laiko ir iš anksto žinosite visas išlaidas. Jokių netikėtumų ar siurprizų – tai greita ir patikima paslauga.

Papildoma paslauga

Papildoma paslauga

Techninės priežiūros sutartis

Jūsų transporto įmonės veiklos specifikai pritaikyta techninės priežiūros sutartis. Pagerinkite eksploatacinės parengties lygį, sumažinkite eksploatavimo sąnaudas ir padidinkite savo pelningumą iš anksto žinodami techninės priežiūros bei remonto darbų laiką ir kainą. 

„Volvo FH“, kelyje naudojantis pastovaus greičio palaikymo sistemą

Sudomino pasiūlymas?

Arba užpildykite šią trumpą formą ir išsiųskite ją mums. Pardavimo atstovas susisieks artimiausiu metu.

Try & Buy *
Pasirinkite artimiausią sunkvežimių centrą *
Žinutė arba klausimas *
Vardas, pavardė *
El. pašto adresas: *
Telefonas *
Įmonė
(* Privalomas laukelis)
Privatumo apsauga

Išsiųsdami šią formą su žemiau pažymėtu laukeliu, jūs leidžiate UAB „Volvo Lietuva” išsaugoti jūsų duomenis ir naudoti juos tikslams, atitinkantiems jūsų užklausą. Privatumo apsauga

Laukeliai užpildyti neteisingai. Bandykite dar kartą. Neteisingai nurodėte el. pašto adresą. Žinutės laukelyje simbolių skaičius neturi viršyti 256 simbolių.