„Volvo Trucks“ vairuotojo vadovas

Sužinokite savo unikalios važiuoklės versiją „Volvo Trucks“ vairuotojo vadove. Vadovas leidžia peržiūrėti jūsų unikalaus sunkvežimio naudojimo instrukciją ir pateikia mokomuosius vaizdo įrašus, kurie apibūdina kai kurių sunkvežimio elementų veikimą. Jei norite panagrinėti daugiau siūlomų „Volvo“ sunkvežimių modelių, galite rinktis vieną iš parinktų demonstracinių važiuoklių. Programėlė palaiko „Volvo FH“, „Volvo FH16“, „Volvo FM“ ir „Volvo FMX“. Šiuo metu programėlė išleista anglų ir švedų kalbomis.

„Truck Finder“ – ieškokite naudotų sunkvežimių ir priekabų

Raskite reikiamą naudotą sunkvežimį arba priekabą čia! „Truckfinder“ – tai patogi programėlė, leidžianti lengvai ieškoti reikiamo sunkvežimio arba priekabos ir juos peržiūrėti. Galėsite peržiūrėti informaciją apie sunkvežimį, vaizdus ir labai paprastai susisiekti su prekybos atstovu. Galėsite peržiūrėti išsamų sunkvežimio aprašą, spalvotas nuotraukas ir sužinoti prekybos atstovo vietą žemėlapyje.

Prekybos atstovų paieška

„Dealer Locator“ – tai patogi ir paprasta priemonė artimiausiam „Volvo Trucks“ prekybos atstovui rasti. Pagal savo buvimo vietą iš maždaug 1 200 registruotų prekybos atstovų rasite esantį arčiausiai. Taikykite teikiamų paslaugų filtrą, kad rastumėte artimiausią prekybos atstovą, galintį išspręsti jūsų problemą.  

„Dynafleet“

Programėlė „Dynafleet“ siunčia naujausią informaciją apie komercinio sunkvežimių parko ir vairuotojų darbo rodiklius, kad ir kur bebūtumėte. Ji leidžia paprastai bei tiksliai nustatyti svarbius duomenis ir nedelsiant imtis veiksmų dėl išlaidų mažinimo ir tinkamesnio transporto priemonių naudojimo.

„Volvo Trucks“ programėlė „Owners’ Gallery“

„Volvo Trucks“ programėlė „Owners’ Gallery“ yra „iPhone“ skirtas išplėtimas, leidžiantis žiūrėti sekciją „Savininko galerija“, esančią interneto svetainėje http://loadingramp.volvotrucks.com/. Programėle leidžia naršyti sunkvežimių vaizdus, kuriuos atsiunčia sunkvežimių entuziastai iš viso pasaulio, skaityti apie sunkvežimius ir balsuoti už labiausiai patinkančius.