Volvo Trucks Driver Challenge 2018

Sveiki atvykę į „Volvo Trucks Driver Challenge 2018“. Tai iššūkių ir įgūdžių išbandymų kupinos varžybos. Varžybos, kuriose svarbiausias yra vairuotojas. Ir jo  vaidmuo vertinant saugumą, degalų vartojimo efektyvumą ir našumą. Taip, kai kalbame apie sėkmę, viskas yra vairuotojo rankose. 

Prisijunkite prie iššūkio!

Ar esate pasiruošę naujai galimybei jūsų gyvenime? Ar norite atstovauti Lietuvai ir varžytis dėl „Volvo Trucks Driver Challenge 2018“ pasaulio čempiono titulo? 

„Drivers Challenge 2018” sudarys 3 dalys: teorijos testas, kvalifikaciniai važiavimai ir Lietuvos finalas. Teorijos testą sudarys 30 klausimų apie „Volvo Trucks”, ekonomišką važiavimą ir saugumą. 130 geriausiai teorijos testą įveikusių dalyvių bus pakviesti į kvalifikacinius važiavimus Vilniuje ir Kaune. 4 geriausi dalyviai iš kiekvieno kvalifikacinio etapo susitiks Lietuvos finale.

Jei nesate profesionalus vairuotojas, savo jėgas galite išbandyti teorijos teste ir laimėti puikių prizų!

TESTAS TRANSPORTO ENTUZIASTAMS

Dėkojame, kad dalyvavote! Skelbiame nugalėtojus

Atsižvelgdami į teorijos testo rezultatus ir praktinę užduotį atrinkome tris laimėtojus, kuriems atiteks firminiai „Volvo“ prizai.

Jau artimiausiu metu jūsų nurodytu el. paštu išsiųsime informaciją, kaip galite atsiimti laimėtus prizus.

1 vieta: Juozas Vinskunas
Volvo Ocean Race“ kolekcijos akiniai (112303), „Volvo“ raktų pakabukas (111991), „Volvo“ gertuvė (112330) ir „Volvo“ 2600mAh nešiojamas įkroviklis (112031)

2 vieta: Mindaugas Maskevičius
„Volvo Ocean Race“ kolekcijos 15 l krepšys (7AL328), ), „Volvo“ raktų pakabukas (111991), „Volvo“ gertuvė (112330) ir „Volvo“ 2600mAh nešiojamas įkroviklis (112031)

3 vieta: Antanas Boreiša
„Volvo“ rankšluostis (112009), „Volvo“ raktų pakabukas (111991), „Volvo“ gertuvė (112330) ir „Volvo“ 2600mAh nešiojamas įkroviklis (112031)

Varžybų etapai Lietuvoje

Svarbios datos

Varžybų etapai Lietuvoje

Teorijos testas 
Nuo 2018 m. gegužės 14 d. iki birželio 5 d. (įskaitytinai)

 

Kvalifikaciniai važiavimai

  • 2018 m. birželio 18 – 22 d. ir birželio 25 – 29 d. „Volvo“ sunkvežimių centre adresu Minsko pl. 9, Vilnius
  • 2018 m. liepos 09 – 13 d. ir liepos 16 - 20 d. „Volvo“ sunkvežimių centre adresu Vakarinis aplinkkelis 18, Kaunas

Lietuvos finalas 

2018 m. liepos 28 d. Kuršėnų autodrome, Katiliškių k. 3, Šiaulių rajonas

Atrankos etapų nugalėtojai

Atrankos etapas Vilniuje

1.       VYGINTAS VITKAUSKAS (9,18 litr.)

2.       ANDREJ KREČ (9,65 litr.)

3.       ŽILVINAS PEREDNIS (9,77 litr.)

4.       DARIUS VISAKAVIČIUS (9,91 litr.)

Atrankos etapas Kaune

1.       JONAS GUDAUSKAS (12,18 litr.)

2.       VIDAS VEDRICKAS (12,37 litr.)

3.       VAIDAS NORVILAS (12,42 litr.)**

4.       EVALDAS JONUŠAS (12,49 litr.)

5.       OLEGAS ROČEVAS (12,49 litr.)

** PAAIŠKINIMAS: „Driver Challenge 2018“ Lietuvos varžybų teisėjų komisija, atlikdama Kauno atrankinio etapo rezultatų auditą, pastebėjo techninę rezultatų užrašymo klaidą. Dėl šios priežasties keičiasi dalyvio – Vaido Norvilo rezultatas ir vieta galutinėje etapo dalyvių įskaitoje iš 9-os į 3-iąją vietą. Atsižvelgdama į tai, teisėjų komisija priėmė sprendimą į Lietuvos finalą iš Kauno etapo pakviesti Vaidą Norvilą ir jau paskelbtus keturis šio etapo laimėtojus, iš viso penkis dalyvius.

 

Driver Challenge 2018 nugalėtojai

Varžybų nugalėtojai

1 vieta – Vygintas Vitkauskas (Girteka Logistics, UAB)
2 vieta – Darius Visakavičius (Girteka Logistics, UAB)
3 vieta – Andrej Kreč (Girteka Logistics, UAB)
4 vieta –  Jonas Gudauskas (Hoyer Petrolog Lithuania, UAB)
5 vieta –  Olegas Ročevas (Vlantana, UAB)
6 vieta –  Vidas Vedrickas (Agrenta)
7 vieta –  Žilvinas Perednis (Finėjas, UAB)
8 vieta –  Vaidas Norvilas (Vlantana, UAB)
9 vieta –  Evaldas Jonušas (Vlantana, UAB)

 

Moteris vairuotoja, vairuotojų iššūkis

Į jokias kitas nepanašios varžybos

„Volvo Trucks Driver Challenge“ varžybų ašis yra vairuotojai, kurie sugeba apjungti saugų, ekonomišką ir našų vairavimą bei tai paversti savotiška meno forma. Tikimės, kad šiais metais atrankiniuose etapuose dalyvaus virš 12 000 vairuotojų iš 44 pasaulio šalių. Kas dvejus metus organizuojamų varžybų didžiajame finale dalyvauja patys geriausi pasaulio vairuotojai, pademonstravę geriausius rezultatus savo šalies varžybose. Kiekvienos šalies finalininkas iškovoja teisę varžytis pasauliniame finale Švedijoje. 

Sveiki atvykę į „Volvo Trucks Challenge 2018“. Kas taps naujuoju pasaulio čempionu?

Vairuotojas, mojuoja, vaikai, sauga, vairuotojų iššūkis

Saugumas

Ar žinojote, kad maždaug 35 % sunkius sužalojimus ar žūtį eismo nelaimėse su sunkvežimiais patyrę žmonės yra pažeidžiami eismo dalyviai (pvz., vaikai ir dviratininkai)? Vairuotojai vaidina svarbų vaidmenį. Rizikuojama gyvybėmis. Saugumas visada buvo „Volvo Trucks“ didžiausias prioritetas. Geras pavyzdys – mūsų vairuotojų tobulinimo programa, apimanti saugaus vairavimo mokymą. Be to, labiau tikėtina, kad įgudęs ir dėmesingas vairuotojas galės išvengti avarijų.

Skaitykite daugiau apie saugą
Sunkvežimis, parasparnis, degalų vartojimo efektyvumas, vairuotojų iššūkis

Degalų naudojimo efektyvumas

Ar žinote, kad vairuotojas gali turėti įtakos degalų sąnaudoms iki 30 %? Vairuotojo darbas – didelė atsakomybė. Ne tik kalbant apie didesnį grynąjį pelną, bet ir mažesnę emisiją. Todėl visada yra ką tobulinti. „Volvo Trucks“ visomis išgalėmis stengiasi padėti vairuotojui. „I-Shift“ ir paslaugos, tokios kaip „Dynafleet“, bei mūsų vairuotojų tobulinimo programa leidžia vairuotojams ištobulinti įgūdžius.

Skaitykite daugiau apie efektyvų degalų vartojimą
Sunkvežimis, nuolydis, našumas, vairuotojų iššūkis

Našumas

Grynajam pelnui didelį poveikį turi net ir nedaug padidėjęs našumas. Be to, vairuotojas vaidina svarbų vaidmenį. Tyrimai atskleidė didesnę tikimybę, kad įgudęs vairuotojas kiekvieną užduotį atliks saugiau ir efektyviau, tuo pačiu geriau pasirūpindamas sunkvežimiu. Norėdami padėti vairuotojui, sukūrėme techninių naujovių, tokių kaip „Volvo" dinaminio vairavimo sistema, ir mūsų vairuotojų tobulinimo programą.

Skaitykite daugiau apie našumą
Varžybos, vairuotojų iššūkis

Pasaulinis finalas

„Volvo Trucks Driver Challenge" pasaulinis finalas vyks 2018 m. rugsėjo 13–14 dienomis „Volvo Trucks“ namuose – Geteborge, Švedijoje. Čia susitiks geriausi vairuotojai iš viso pasaulio, kurie demonstruos aukščiausios klasės įgūdžius siekdami Pasaulio čempiono titulo. Dvi dienas truksiantis renginys, kuriame susipins vairavimo iššūkiai ir puikiai praleistas laikas, vyks „Volvo Trucks Experience Center“. Dalyvių laukia įkvepiančios veiklos, pažintiniai seminarai, o renginį vainikuos oficiali apdovanojimų ceremonija, kurios metu bus paskelbti „Volvo Trucks Driver Challenge 2018“ laimėtojai ir šventinis vakaras.

Teikti paraišką konkursui

Dalyvaukite varžybose

Registruokitės internetu