Priemonės, kurios patrumpina planavimui ir administravimui sugaištamą laiką

Supaprastintas planavimas

Naudodami paslaugą „Vairuotojo laikai“ sugaištate mažiau laiko planavimui ir administravimui. Galite matyti, kiek laiko vairuotojai gali skirti naujoms užduotims, nepažeisdami nuostatų dėl darbo laiko. Išsami informacija apie vairavimą, poilsį ir krovinių iškrovimą saugoma 30 dienų, o tai praverčia rengiant sąskaitas faktūras ir apskaičiuojant vairuotojų atlyginimus.

Nuotolinis tachografo duomenų atsisiuntimas

Sparčiai ir efektyviai veikianti paslauga „Vairuotojo laikai“ leidžia atsisiųsti tachografo duomenis į savo biurą, kad ir kur sunkvežimis bei vairuotojas bebūtų. Todėl galite nesunkiai disponuoti visa naujausia informacija. 20 minučių trunkančius neautomatinius atsisiuntimus jau galima pamiršti.

Jei sunkvežimių parką sudaro 40 sunkvežimių ir vieno tachografo duomenų parsiuntimui sutaupoma po 20 minučių, per mėnesį sutaupote 13 valandų. Per metus taip susidaro vienas papildomas mėnesis – šį laiką galite išnaudoti žymiai naudingiau.

Johanas Östbergas

Gaminių specialistas, „Volvo Trucks“

Svarbiausia informacija supažindina su paskiausiais rodikliais

Paprasta. Aišku. Ir atitinka teisinius reikalavimus

Vairuotojo laiko reguliavimas, darbo valandos, poilsio periodų valdymas ir kita. „Dynafleet“ stebi visą vairuotojo veiklą ir pateikia svarbiausią informaciją ekrane bei vairuotojo veiklos ataskaitose. Kabinoje veikianti funkcija „Vairuotojo laiko registravimas“ padeda vairuotojui laikytis vairavimo ir poilsio laiką reglamentuojančių teisės aktų.

Pagrindiniai privalumai

  • Tachografo atminties duomenų ir skaitmeninės vairuotojo kortelės duomenų automatinis atsiuntimas. Visi duomenys saugomi sistemoje „Dynafleet“, todėl jie visada pasiekiami
  • Vairuotojo laikų prognozavimo funkcija nuolat tikrina vairuotojų laikus ir įspėja sunkvežimių parko vadovą pirmiau nei pažeidžiami teisės aktai
  • užfiksuotus duomenis galima naudoti sąskaitoms faktūroms pateikti ir vairuotojų darbo užmokesčiui apskaičiuoti;
  • Lengviau administruoti vairavimo bei poilsio laiką reglamentuojančius teisės aktus ir jų laikytis
  • Supaprastėja planavimo ir administracinis darbas
VT

Dabar pats metas

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali padėti išsiaiškinti, kurios „Dynafleet“ paslaugos tinkamiausios jums ir kaip gauti iš jų kuo didesnę naudą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška