Ryšio palaikymas su sunkvežimiu

Palaikomas kontaktas

Naudodamiesi pranešimų paslauga, galite bet kuriuo metu garantuotai užmegzti ryšį su sunkvežimiu, neatsižvelgiant į tai, kuris vairuotojas jį vairuoja. Biuras ir vairuotojai bendrauja tekstiniais pranešimais. Pranešimai lengvai sukuriami, jie rodomi sunkvežimio ekrane. Kai sunkvežimis stovi, vairuotojai tekstinius pranešimus gali rašyti belaide klaviatūra. O matyti gautus pranešimus jie gali ir vairuodami.

Sklandus sujungimas su kitomis sistemomis

Integruokite į kitas sistemas

Pranešimų paslaugą galima patogiai sujungti su užsakymų arba sąskaitų faktūrų išrašymo sistemomis, todėl visa svarbi informacija gali būti pateikta tame pačiame ekrane. Tai leidžia jums geriau valdyti padėtį ir palengvina darbą vairuotojams, nes visi nurodymai jiems aiškiai pateikiami sunkvežimio ekrane.

Ekranas gali padėti sumažinti įtampą ir padidinti darbo našumą

Ekrano galimybės

Sunkvežimio ekranas tinka ne vien pranešimams, bet ir daugeliui kitų dalykų. Automatiniai perspėjimai apie vairavimo bei poilsio laiką, vairuotojo instruktavimas ir navigacija gali sumažinti vairuotojui įtampą bei padidinti jo darbo našumą.

Pagrindiniai privalumai

  • Ryšys su vairuotojais tekstiniais pranešimais sistemoje „Dynafleet“, trumposiomis žinutėmis (SMS) arba el. paštu
  • Spartus pranešimų siuntimas. Palengvina darbą vairuotojui ir padeda jam priimti informacija pagrįstus sprendimus
  • Ekonomiškas ryšys su visu sunkvežimių parku
  • Gaukite navigacijos sistemai skirtus pranešimus apie paskirties vietą. Apytikslis atvykimo laikas rodomas sunkvežimių parko vadovui sistemoje „Dynafleet“
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Gaukite pranešimą

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali padėti jums pradėti naudotis pranešimų paslauga. Ir paaiškinti, kiek daug naudingų dalykų galima nuveikti naudojantis sunkvežimio ekranu.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška