SUMANŪS JĖGOS AGREGATAI TAPO DAR SUMANESNIAIS


Projektuodami sunkvežimį, optimizavome „I-Shift“ programinę įrangą konkrečiai transporto sektoriaus užduočiai. Ar nuo to laiko pasikeitė jūsų transporto sektoriaus užduotys? O galbūt radote naudotą sunkvežimį, kurio ne tik „I-Shift“ programinė įranga, bet ir jo techniniai duomenys puikiai tenkina jūsų poreikius.

Jokių rūpesčių. Norėdami patenkinti jūsų poreikius, galime paprasčiausiai atnaujinti „I-Shift“ programinę įrangą. Pagerinsite savo našumą, sutaupysite degalų ir sumažinsite jėgos agregatų sudedamųjų dalių dėvėjimąsi.

Atnaujindami „I-Shift“, taupykite degalus

Pritaikytos programinės įrangos privalumai

Puikiai transporto užduočiai pritaikyta „I-Shift“ programinė įranga, pagerina ne tik jėgos agregatų našumą. Ji pagerins verslo rezultatus.

Pastebėsite geresnę pastovaus greičio palaikymo ir didesnio degalų taupymo pusiausvyrą. Grynasis pelnas bus didesnis, o vairuoti bus saugiau ir patogiau.

Paprasta atnaujinti „I-Shift“ programinę įrangą

KAIP ATNAUJINTI?

Vienintelis dalykas, kurio reikia „I-Shift“ optimizuoti, – apsilankyti pas „Volvo“ prekybos atstovą. Čia mes atnaujinsime „I-Shift“ programinę įrangą, kad tiktų transporto užduotims vykdyti. Programinė įranga atitinka variklio išmetalų sertifikatus ir pritaikyta „I-Shift“ techninės įrangos versijai.

Keletas atnaujinimo privalumų:

  • Geresni veiklos rezultatai
  • Mažesnės degalų sąnaudos
  • Žymiai patogiau važiuoti
  • Mažesnis jėgos agregatų sudedamųjų dalių dėvėjimasis

Kokią programinę įrangą turėčiau rinktis?


Kuris programinės įrangos paketas tinka jūsų transportavimo užduočiai? Štai čia pateikiama galimų paketų apžvalga. Atkreipkite dėmesį, kad naudojant senesnių versijų „I-Shift“ kai kurie programinės įrangos paketai yra apjungti.

„I-Shift“ bazinė programa, skirta atnaujinti

„BASIC“ (TP-BAS)

Tai standartinis kartu su „I-Shift“ gaunamas programinės įrangos paketas. Pakete yra pagrindinės pavarų dėžės visapusiško važiavimo funkcijos.

„I-Shift“ distribucijos programa, skirta atnaujinti

„DISTRIBUTION“ (TP-DIST)

Jis pritaiko pavarų dėžės funkcijas prie konkrečių sąlygų paskirstymo segmente. Programinės įrangos pakete yra funkcijos, pagerinančios manevringumą, kai pradedama važiuoti iš vietos, manevruojant mažoje erdvėje ir važiuojant nedideliu greičiu.

„I-Shift“ statybų programa, skirta atnaujinti

„CONSTRUCTION“ (TP-CON)

Konkrečioms sąlygoms paskirstymo segmente pritaikytos funkcijos. Suprojektuotas sudėtingesnėms kelio sąlygoms ir manevringumui pagerinti, kai pradedama važiuoti iš vietos, manevruojant mažoje erdvėje ir važiuojant nedideliu greičiu.

„I-Shift“ tolimųjų gabenimų programa, skirta atnaujinti

„LONG HAUL“ (TP-LONG)

Šiame pakete yra intelektualių funkcijų, kurios sumažina degalų sąnaudas. Šis programinės įrangos paketas idealiai tinka tolimųjų reisų atvejais, kai labai svarbios degalų sąnaudos. Šiame pakete taip pat yra „I-Roll“ funkcija, naudojama tam tikrose „I-Shift“ versijose.

„I-Shift“ didelės galios transporto programa, skirta atnaujinti

„HEAVY-DUTY TRANSPORT“ (TP-HD)

„I-Shift“ sistemą optimaliai pritaiko didelės galios transportui su didelės bendrosios masės autotraukiniams (> 85 tonų). Nepriklausomai nuo bendrosios autotraukinio masės, vairuotojas visuomet gali optimizuoti vairavimą, pasirinkdamas arba išjungdamas didelės galios režimą ir įjungdamas tolimųjų reisų režimą. Programinės įrangos pakete eančios funkcijos taip pat naudingos sunkvežimiams, kuriuos sudaro vilkikas su puspriekabe ir priekaba.

„I-Shift“ pažemintų pavarų programa, skirta atnaujinti

„CRAWLER GEARS“

„I-Shift“ su pažemintomis pavaromis funkcionalumas pritaikomas pagal konkrečius poreikius. Programinės įrangos paketuose yra funkcijų, tokių kaip itin pažemintos pavaros ir kelių greičių atbulinės eigos pavaros. Paketai skirti tik sunkvežimiams su pažemintas pavaras turinčia „I-Shift“.

Programinės įrangos programų funkcijos


Kurios funkcijos tiks jūsų transporto užduočiai? Štai čia keletas svarbiausių „I-Shift“ programinės įrangos paketų funkcijų. Norėdami pamatyti visas funkcijas ir tikslų kiekvieno paketo turinį, kreipkitės į „Volvo“ dirbtuves ir paprašykite pateikti konkrečios „I-Shift“ versijos faktinę informaciją.

„I-Shift“ programinės įrangos programos atnaujinimas

PATOBULINTAS PAVARŲ PARINKIMO REGULIAVIMAS, ĮSKAITANT ŽEMESNĖS PAVAROS PERJUNGIMO IKI GALO PASPAUDŽIANT AKCELERATORIŲ FUNKCIJĄ

Tai suteikia galimybę automatiniu režimu parinktas užvedimo ir važiavimo pavaras pareguliuoti suaktyvinant pliuso / minuso mygtuką ant pavarų perjungimo svirties.

Be to, čia yra lengviau greitį reguliuoti leidžianti funkcija, kai transporto priemonė važiuoja tuščiąja eiga arba itin lėtai – pavyzdžiui, eismo spūstyse. Pavaras taip pat galima perjungti į aukštesnes, kadangi prieš įjungiant aukštesnę pavarą variklio greitis automatiškai padidinamas.

„Kick-down“ funkcija parenka maksimaliai greitėti leidžiančią pavarą, pakeisdama pavarų perjungimo strategiją ir padidindama transporto priemonės greitėjimą.

„I-Shift“ programinės įrangos programos atnaujinimas prastiems keliams

„ENHANCED PERFORMANCE – BAD ROADS“

Šis papildomai užsakomas paketas yra pritaikytas specifinėms statybų ir medienos transporto sektorių sąlygoms.

Veikimo režimas P+ apima įvairias funkcijas, pritaikančias pavarų perjungimą ir parinkimą prie prasto važiavimo paviršiaus ir kalvotų vietovių. Be to, jame yra funkcijų, skirtų palengvinti automobilio pajudėjimą iš vietos ir važiavimą prastomis sąlygomis.

Šią funkciją be jokių problemų galima derinti su „Heavy Duty Transport“ programa (TP-HD). AVO-ENH funkcijos veikia tik išjungus HD režimą ir parinkus galios režimą.

„I-Shift“ programinė įranga su „I-See“ atnaujinimu

I-SEE

„I-See“ įsimena ne tik kalvas, kuriomis važiuojate. Ji iš anksto žino šlaitus.

Tai ji daro naudodama visų sunkvežimių, kuriuose veikia „I-See“, duomenis. Ši informacija saugoma duomenų bazėje. Kuriam nors sunkvežimiui pravažiavus tam tikru maršrutu, informacija apie to maršruto topografiją tampa prieinama visiems kitiems sunkvežimiams per „Telematics Gateway“ komunikacijos modulį. Naudojant „I-See“ galima sutaupyti iki 5 proc. degalų.

Programinės įrangos komplektai parduodami tik kaip priedų komplektai, kuriuos būtina naudoti kartu su „I-Cruise“ (išmanioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė).

„I-Shift“ programinės įrangos atnaujinimas sunkiasvoriam transportui

„HEAVY DUTY GCW CONTROL“

(Prieinama tik tam tikriems variklio / pavarų dėžės deriniams.)

Optimaliai parenka pavaras didelės bendrosios masės autotraukiniams (85 t < GCW ≤ 180 t). Ši funkcija pagerina didelės galios transporto segmento vairuojamumo ir degalų taupymo savybes.

HD režimu pirmoji pavara naudojama kaip pradėjimo važiuoti pavara, o pavarų pasirinkimas pritaikomas didesniems bendrosios masės autotraukiniams. Be kita ko, TP-HD funkcija parenka pradėjimo važiuoti pavarą pagal bendrosios masės autotraukinį ir taip tausoja sankabą.

Naudojamas visas pavarų diapazonas, o pavaros perjungiamos nuosekliai esant didelėms apsukoms, išlaikant sukimo momentą ir patogumą važiuoti.

„I-Shift“ programinės įrangos programos atnaujinimas su patobulintu pavarų perjungimu

„ENHANCED SHIFT STRATEGY“

(Visapusiškam funkcionalumui užtikrinti reikia EBS-MED.)

Sąveikaudama su EBS (diskų stabdžiai su elektroniškai valdoma stabdžių sistema, EBS-STD / EBS-MED) ir ECS (elektroniškai valdoma pakaba, SUSPL-EC), padeda lengviau pajudėti iš vietos ir pagerina manevringumą.

Šis stabdymo režimas automatiškai parenka tinkamą pavarą, todėl padidėja VEB / VEB+ / retarderio stabdžio veiksmingumas ir variklio apsukos išlieka aukštos. Ši funkcija kompensuoja variklinio stabdžio veikimą, kai pavaros perjungiamos stabdymo režimu.

„I-Shift“ PTO funkcijos programinės įrangos atnaujinimas

„ENHANCED PTO FUNCTIONS“

Keletas funkcijų, padedančių naudoti galios nuėmimo įtaisą. „I-Shift“ galios nuėmimo funkcijos leidžia suaktyvinti tokias savybes, kaip „Auto Neutral“, „Reverse Inhibit“ ir daliklio dėžės prijungimas.

„I-Shift“ programinės įrangos atnaujinimas, skirtas išmaniajai pastovaus greičio palaikymo sistemai

„SMART CRUISE CONTROL“

Optimizuoja pastoviai palaikomą greitį ir riboja pagalbinių stabdžių poveikį, kada tam yra tinkamos eismo sąlygos, pavyzdžiui, važiuojant nedidelio nuolydžio nuokalnėmis.

„I-Shift“ programinės įrangos atnaujinimas, skirtas „I-Roll“

I-ROLL

Laisvosios variklio eigos funkcija, taupanti degalus. „I-Roll“ naudojama, kai nereikia nei didelės variklio galios, nei stabdyti varikliu, pavyzdžiui, važiuojant lygiose vietovėse.

„I-Shift“ programinės įrangos atnaujinimas, skirtas paleidimo kontrolei

„LAUNCH CONTROL“

Veikia kartu su EBS ir automatiškai suaktyvina funkcijas, padedančias vairuotojui pajudėti iš vietos ir manevruoti mažoje erdvėje.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Susisiekime

Susisiekite su vietine „Volvo Trucks“ prekybos atstovybe ir patyrinėkite visas specifikacijas bei visą pasiūlymo informaciją.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška