Palaikykite optimalią sunkvežimio būklę ir užtikrinkite, kad jis neštų kuo didesnį pelną

Geriausia pagalba jūsų sunkvežimiui

Kad jūsų sunkvežimis būtų optimalios būklės ir neštų jums kuo didesnį pelną, jį prižiūrės sertifikuoti „Volvo“ technikai. Jie turi visus reikalingus „Volvo“ įrankius bei diagnostikos ir duomenų bazių sistemas. Naudoja tiktai originalias „Volvo“ dalis. Ir kad jums kiltų kuo mažiau nepatogumų, visada stengiasi dirbti jums patogiu laiku. 

Planuokite ir sužinokite techninės priežiūros kainą iš anksto

Geriausia pagalba verslui

Kai techninės priežiūros laikas ir kaina žinomi iš anksto, galite geriau kontroliuoti savo veiklą ir tiksliau prognozuoti verslo poreikius, sykiu sutaupydami administravimui reikalingo laiko ir pinigų. Gerai prižiūrėtas sunkvežimis yra patikimesnis ir efektyviau naudoja degalus. Visa tai sumažina bendrąsias eksploatavimo išlaidas ir jums tenkančią naštą, todėl galite sutelkti jėgas savo verslo plėtrai.

Pasirinkite jums tinkamiausią sutartį

Garantuojama 100 % eksploatacinė parengtis

Gold sutartis

Suteikite savo verslui pranašumą, užsitikrindami šimtaprocentinės eksploatacinės parengties garantiją, bet kokių sunkvežimio gedimų remontą ir visus reikalingus profilaktinės priežiūros darbus.

Daugiau apie „Gold“ sutartį
Apima jėgos agregatų remontą

SILVER sutartis

Užsitikrinkite ramybę, pasirinkę priežiūros planą, kuris apima brangų jėgos agregatų remontą ir profilaktinę techninę priežiūrą.

Daugiau apie „Silver“ sutartį
Jūsų sunkvežimis prižiūrimas pagal sutartą techninės priežiūros planą

BLUE sutartis

Pasirinkę priežiūros planą būsite ramūs dėl sunkvežimio remonto ir visų profilaktinės techninės priežiūros darbų.

Daugiau apie „Blue“ sutartį
Jūsų reikalavimams pritaikyta techninė priežiūra

Pradėkite nuo priežiūros plano

Maksimali eksploatacinė parengtis prasideda nuo nemokamo priežiūros plano. Mes susipažinsime su jūsų sunkvežimiu ir jūsų verslu, tada kartu su jumis nustatysime reikiamą techninės priežiūros lygį. Paskui sutarsime dėl priežiūros plano, kuris užtikrins jums didžiausią naudą.

VT

Kuri sutartis tinkamiausia jums?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas žino atsakymus. Užsukite pas juos arba paskambinkite ir priežiūros planas virs tikrove.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška