Asmeniškai pritaikyta, individuali techninė priežiūra

Pritaikytas jūsų sunkvežimiui

Sudėtingomis eksploatavimo sąlygomis įranga sparčiau dėvisi. Jeigu nuvažiuojama mažiau, priežiūros irgi reikia mažiau. Taigi, kas tinka vienam sunkvežimiui, nebūtinai tinka ir jūsiškiam. Susipažinę su jūsų reikmėmis, naudojimo ypatumais ir verslu, sukursime individualų techninės priežiūros tvarkaraštį; laikantis jo bus užtikrinta jūsų sunkvežimiui reikiamo lygio priežiūra – nei mažiau, nei daugiau.

„Auksinė“ sutartis

Būdas išsivaduoti nuo rūpesčių

Turėdami priežiūros planą, iš anksto žinosite, kada ir ką reikės patikrinti ar remontuoti. Serviso sutartis suteikia dar daugiau. Mūsų mėlynoji, sidabrinė ir auksinė serviso sutartys apima viską nuo profilaktinės techninės priežiūros iki visų sunkvežimio remonto darbų, taigi jums laiduojama visiška išlaidų kontrolė. O jei turite „Volvo FM“ arba „Volvo FH“ ir sudarote „auksinę“ „Volvo“ sutartį, užtikrinama 100 % eksploatacinė parengtis.

Sužinokite geriausius „auksinės“ sutarties privalumus

Priežiūros planavimas – kaip mes tai darome

1 etapas: Įvedame informaciją
Nemokamas techninės priežiūros planavimas pradedamas nuo to, kad į savo sistemą įvedame tikslius Jūsų sunkvežimio techninius duomenis, naudojimo specifiką, metinę ridą ir informaciją apie Jūsų veiklą. 

2 etapas: Identifikuojame
Patikrinę, kokią įtaką įvairūs techninės priežiūros intervalai galėtų turėti Jūsų sunkvežimio eksploatacinei parengčiai, nustatome idealų priežiūros lygį.

3 etapas: Suplanuojame
Remdamiesi surinktais duomenimis, sukuriame individualų techninės priežiūros planą, kuriame nurodome, kada reikia atlikti sunkvežimio techninės priežiūros darbus ir ką konkrečiai reikia daryti, taigi visada žinosite, ko tikėtis.

4 etapas: Teikiame priežiūros paslaugas
Artėjant suplanuotam techninės priežiūros darbui, gerokai iš anksto su Jumis susisieksime, kad Jums būtų lengva organizuoti savo parko darbą. 

5 etapas: Patiksliname
Kiekvieną kartą, kai Jūsų sunkvežimis atvyks į serviso centrą, peržiūrėsime, ko jam reikia, ir patikslinsime Jūsų planą, kad sunkvežimį arba visą parką naudotumėte kuo geriausiai.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Planuokime kartu

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas nemokamai parengs jums priežiūros planą ir atsakys į visus jūsų klausimus apie priežiūrą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška