„Volvo Trucks“ specialistai naudoja tik originalias „Volvo“ dalis

AUKŠTO LYGIO PRIEŽIŪRA

Niekas neatliks jūsų „Volvo“ sunkvežimio techninės priežiūros darbų taip, kaip mes. Pasitikėdami mumis jūs žinote, kad viskas bus padaryta taip, kaip reikia. Jokių gudravimų. Jokių siurprizų. Mūsų technikai yra sertifikuoti specialistai. Jie turi visus reikalingus specialiuosius įrankius bei diagnostikos ir duomenų bazių sistemas. Ir jie naudoja tik originalias „Volvo“ dalis. O jas sumontavus įgaliotose „Volvo“ dirbtuvėse, taikoma visapusiška 2 metų garantija sumontuotoms dalims. Patikėję techninę priežiūrą „Volvo“ žinosite, kad jūsų sunkvežimiu ir verslo poreikiais bus deramai pasirūpinta.

Sužinokite daugiau apie originalias „Volvo“ dalis
Suplanuota profilaktinė priežiūra – geriausias būdas eksploatacinei parengčiai pagerinti

PROFILAKTINĖ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Profilaktinė priežiūra – geriausias būdas išvengti neplanuotų prastovų. Atlikdami jūsų sunkvežimio techninės priežiūros darbus pakeičiame filtrus, tepalus ir sureguliuojame bei patikriname daugelį dalykų, kad mažoms problemoms būtų laiku užbėgta už akių ir jos nevirstų dideliais, brangiai atsieinančiais gedimais.

Daugiau apie „Volvo“ techninės priežiūros sutartis
Pakonsultuosime, kad būtų parengtas jūsų poreikius atitinkantis techninės priežiūros planas

Jūsų asmeninis planas

Mes manome, kad paprastos profilaktikos neužtenka – profilaktinė techninė priežiūra turėtų būti pritaikyta jūsų sunkvežimiui arba veiklai. Užsisakykite nemokamą priežiūros planą. Tereikia nedidelės konsultacijos, per kurią nustatysime jums tinkamiausią techninės priežiūros lygį, ir sudarysime jūsų reikmes tiksliai atitinkantį priežiūros planą. Taigi jūs iš anksto žinosite, kada sunkvežimį reikės atgabenti į servisą ir kiek viskas kainuos.

Originalios „Volvo“ dalys

Originalios „Volvo“ dalys

Už pastangas bus atlyginta

Pradėkite čia
Originalios „Volvo“ dalys

Originalios „Volvo“ dalys

Už pastangas bus atlyginta

Pradėkite čia
Originalios „Volvo“ dalys

Už pastangas bus atlyginta

Originalios „Volvo“ dalys

Pradėkite čia
VT

Tikras pasiūlymas

Aplankykite „Volvo Trucks“ prekybos atstovą ir sužinokite daugiau apie autentiškas „Volvo“ techninės priežiūros paslaugas ir jų naudą savo verslui.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška