Dalys, kurios veikia geriau

Originalios „Volvo“ dalys yra ne tik patikrintos kokybės. Jos sukurtos pagal mūsų specifikacijas ir pagamintos pagal bekompromisius standartus. Jos taip pat kruopščiai išbandytos. Šios dalys idealiai telpa į savo vietą. Ir laiduoja jums ramybę, kurios nusipelnėte. 

Visos reikalingos pakaitinės dalys visada yra šalia jūsų

Reikiama dalis. Tinkamoje vietoje. Tinkamu metu

Kadangi mūsų techninės priežiūros tinklas apima 140 pasaulio šalių, problemai išspręsti reikalingos dalys ir paslaugos jums visada pasiekiamos ranka. Mūsų modernios logistikos sistemos užtikrina, kad tikrai rasime jums reikalingą dalį ir pristatysime ją su „Volvo“ būdingu efektyvumu.

Eksploatacinė parengtis – mūsų prioritetas

15 metų gamybos pažadas

Nesvarbu, kurį „Volvo“ sunkvežimį vairuojate arba kada jį nusipirkote – jūsų eksploatacinė parengtis yra mūsų prioritetas. Todėl visas svarbias dalis gaminame ir tiekiame dar mažiausiai 15 metų po sunkvežimio gamybos nutraukimo.

Raskite Jums reikalingas dalis – galima rinktis iš daugiau nei 100 000 dalių

Raskite tobulą dalį

Mes gaminame ir tiekiame daugiau nei 100 000 originalių „Volvo“ dalių. O mūsų dalių kataloge galima lengvai susirasti tai, kas reikalinga.

Peržiūrėkite dalių brošiūrą

ORIGINALIOS „VOLVO“ DALYS – 2 METAI BE JOKIŲ RŪPESČIŲ

Mūsų dalys yra originalios. Mes taip pasitikime jų kokybe, kad suteikiame jums 2 metų garantiją sumontuotoms dalims. 

Jeigu dalis per pirmuosius 2 metus suges dėl garantinio defekto, mes padengsime jos remonto arba pakeitimo išlaidas.

Originalių „Volvo“ dalių visapusiška 2 metų garantija sumontuotoms dalims galioja, kai darbas atliekamas įgaliotose „Volvo“ dirbtuvėse. Ji apima dalių remonto arba pakeitimo išlaidas. Ir netgi kaip pasekmė patirtą žalą.

Originalios „Volvo“ dalys – 2 metai be rūpesčių

Tikime savo gaminių ir paslaugų kokybe bei patikimumu. Mūsų pasitikėjimo įrodymas – dvejų metų tarptautinė garantija „Volvo Lietuva“ serviso centruose sumontuotoms originalioms „Volvo“ sunkvežimių dalims. Tikime, kad ši pratęsta garantija jums bus papildomu konkurenciniu pranašumu, ypač jei vertinate kokybę, patikimumą bei saugumą kelyje ir versle.  

Rinkitės originalias „Volvo“ dalis ir būsite tikri, kad sunkvežimis laiku atliks jam patikėtas užduotis ir išlaikys savo geriausias savybes, tarsi ką tik išriedėjęs iš gamyklos.

„Volvo Lietuva“ serviso centruose įsigytoms ir sumontuotoms originalioms „Volvo“ dalims pirmaisiais metais taikoma tarptautinė 2-jų metų gamyklinė garantija (išskyrus natūraliai besidėvinčias atsargines dalis). Garantija galioja tik dalims, sumontuotoms įgaliotuose „Volvo“ sunkvežimių centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Dalims, įsigytoms be montavimo, taikoma 1-erių metų gamyklinė garantija.  

„Volvo“ keičiamosios dalys

„Volvo“ keičiamosios dalys yra originalios „Volvo“ dalys, perdirbtos taip, kad atitiktų originalias specifikacijas, ir siūlomos už konkurencingą kainą. Keičiamosioms dalims taikome lygiai tokius pačius kokybės standartus kaip ir naujoms dalims. Taip pat gaunate lygiai tokią pačią garantiją.

Mūsų keičiamųjų dalių asortimentas – vienas didžiausių rinkoje. Už patrauklią kainą gausite viską nuo oro kompresorių, valdymo blokų ir sankabos komplektų iki variklių, pavarų dėžių, turbokompresorių ir tachografų – ir visa tai patikimos kokybės.

24 mėn. tarptautinės garantijos originalioms „Volvo“ dalims sąlygos

Atsisiųsti(PDF, 0.2 MB)
VT

Pasinaudokite jomis

Originalios „Volvo“ dalys, kvalifikuotas techninės priežiūros personalas ir montuotojai, atliekantys savo darbą iš pirmo karto. Viskas prasideda nuo vietinio „Volvo Trucks“ prekybos atstovo.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška