Trucks

Climate Wise Edition sunkvežimiai

Klimato išsaugojimo yra svarbiausias aplinkosaugos darbotvarkės klausimas, tad visame pasaulyje raginama nedelsiant imtis veiksmų. „Volvo Trucks“ supranta, kaip svarbu veikti skubiai. Turime priimti sprendimus ir imtis veiksmų čia ir dabar, nelaukdami rytojaus. Tad pristatome savo „Climate Wise Edition“ sunkvežimius.

Svarbus kiekvienas patobulinimas

„Climate Wise Edition“ sunkvežimiai – tai transporto sprendimai, skirti regioniniams ir tolimiems gabenimams, kurie yra tvaresni per visą jų eksploatavimo ciklą. Ėmėmės veiksmų, kad mūsų gamyklos taptų neutralios klimato atžvilgiu. Likusi gamybos grandinėje išmetamo CO2 kiekio dalis kompensuojama klimato kaitos mažinimo priemonėmis. Kompensavimas sertifikuotas pagal standartą „Gold Standard“ ir yra kiekvieno „Climate Wise Edition“ sunkvežimio dalis.

Susipažinkite su „Climate Wise Edition“ interaktyvioje brošiūroje

„Climate Wise Edition“ sunkvežimių modeliai

„Climate Wise Edition“ sunkvežimių modeliai apima degalus taupančius „Volvo FH“ su „I-Save“, dujomis varomus „Volvo FH LNG“ ir „Volvo FM LNG“. Jie sukurti taip, kad užtikrintų degalų sąnaudų efektyvumą ir didelį našumą bei mažesnį išmetamo CO2 kiekį. Jei siekiate sumažinti CO2 pėdsaką ir pagerinti tvarumą, – „Climate Wise Edition“ sunkvežimiai gali būti tinkamas pasirinkimas.

Vietinis emisijos mažinimo projektas

„Climate Wise Edition“ sunkvežimiai gaminami taip, kad būtų užtikrintas kompensavimas klimato kaitos mažinimo priemonėmis, – visa tai dėl bendradarbiavimo su mūsų partneriu „South Pole“, kuris yra pagrindinis savanoriško kompensavimo pasaulinių emisijos mažinimo projektų kūrėjas. Be tiesioginės naudos klimatui, projektas taip pat prisideda prie tvarios ekologinės ir socialinės plėtros kaimuose ir regionuose.

Daugiau apie „Volvo Trucks“ pagalbą projektui

Sekite naujienas

Jus domina sunkvežimiai, transportas ir technologijos? Užsiprenumeruokite „Volvo Trucks“ žinių centro naujienas ir gaukite mūsų ekspertų įžvalgas jūsų verslui svarbiomis temomis.

Susijusios naujienos

Kokie jūsų transporto poreikiai?

Atraskite mūsų sprendimus, tenkinančius jūsų reikalavimus.

Dar niekada nesijautėte taip gerai dėl sumažinto poveikio aplinkai

Didesnis sukimo momentas ir efektyvesnis degalų sunaudojimas naudojant „I-Save“.

Norite gauti „Climate Wise“?

Pasitarkite su mumis dėl tinkamo sprendimo.