Volvo Trucks

Lietuva

×

Susipažinkite su mūsų elektriniais sunkvežimiais

Mes žinome, kad daugelis vežėjų stengiasi sumažinti poveikį aplinkai, pagerinti vairuotojų darbo aplinką ir prisidėti prie to, kad miestai būtų tylesni ir švaresni. Mes norime paremti šiuos tikslus, pasiūlydami savo elektra varomus sunkvežimius ir sprendimus, leidžiančius gabenimų užduotims naudoti tik elektros energiją.

The electric trucks from Volvo Trucks can make cities quieter and cleaner.

Tinkamas pasirinkimas nuo pat pradžių

Perėjimas prie elektros yra investicija į ateitį. Jei jus domina perėjimas prie elektros, mes visada pradedame nuo išsamios jūsų poreikių analizės, kad galėtume pritaikyti jūsų transportavimo veiklai tinkamiausią sprendimą.

Privalumai 

Nulinė išmetamųjų dujų emisija ir mažesnis skleidžiamas triukšmas suteikia galimybę paimti ir pristatyti krovinius vietose, į kurias įprasti sunkvežimiai važiuoti negali. Mažesnis triukšmo lygis gali sudaryti galimybių atlikti daugybę transportavimo užduočių ne piko valandomis. Tokiu būdu užtikrinamas geresnis erdvės panaudojimas per laiką sausakimšuose miestuose.

Kasdienis naudojimas

Mūsų elektriniai sunkvežimiai yra labai tylūs, palyginti su tradiciniais sunkvežimiais, tiek važiuojant, tiek stovint vietoje. Triukšmo ir vibracijos lygis kabinoje yra daug mažesnis, taip pat ir dirbant aplink sunkvežimį. Be to, elektrinis variklis užtikrina labai sklandų energijos tiekimą be jokių trikdžių. Tai idealus variantas, kai važiuojant dažnai sustojama, kaip įprasta dirbant mieste.

Mūsų visiškai elektrinių sunkvežimių modeliai

Apžvelkite mūsų elektrinius sunkvežimius interaktyviojoje gaminio brošiūroje

Arba atsisiųskite ją iš čia

Susiję straipsniai

Turite klausimą?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali į jį atsakyti. Užsukite pas juos, paskambinkite arba pasikvieskite juos pas save.