Trucks

BET KURIS SUNKVEŽIMIS. ELEKTRINIS

Elektriniai sunkvežimiai įvairioms užduotims. Link nulinės taršos.

Elektrosunkvežiai

Perėjimas prie elektra varomų transporto priemonių gali atrodyti kaip didelis šuolis. Esame pasirengę jums padėti, kad viskas vyktų kuo sklandžiau – nuo tinkamo sunkvežimio parinkimo iki atsakymų į įvairius klausimus, susijusių su įkrovimu, nuvažiuojamu atstumu bei pristatymų užtikrinimu. Jei vykdote distribucinius ar regioninius gabenimus, mes galime pasiūlyti elektromobilumo sprendimus su nuline emisija. Į mus galite kreiptis visais klausimais. Esame solidus partneris, pasiryžęs užtikrinti sklandų perėjimą prie elektrosunkvežių ir realiai sumažinti CO2 emisiją.

  • Ilgametė patirtis elektromobilumo srityje.
  • Vienas kontaktas visiems jūsų klausimams.
  • Universalūs ir patikimi sunkvežimiai su finansavimu.
  • Patarimai dėl krovimo vietų, atsižvelgiant į jūsų veiklos specifiką.
  • Maršrutų planavimas ir parengties darbui užtikrinimas.
  • Skaitmeninis parko valdymas ir aplinkosaugos ataskaitos.

Visi modeliai. Pilnai paruošti. Varomi vien elektra.

Pradėjome kelionę link elektrinių sunkvežimių

 

Mokymosi patirtis dirbant su „Volvo“ bus vertinga didinant elektrinį parką.

Link elektrinių sunkvežimių vos 4 žingsniais

Perėjimas prie elektrinių transporto priemonių gali būti nesudėtingas procesas – jei tai darysite kartu su mumis. Per pastaruosius kelerius metus padėjome įvairioms bendrovėms dėl tinkamų transporto sprendimų.

1. Kodėl elektrifikuotis? Išsiaiškinkime verslo poreikius

Niekada nebuvo geresnio laiko pereiti prie elektrinio transporto. Siekiate įgyti konkurencinį pranašumą arba geriau patenkinti savo klientų reikalavimus dėl tvarumo? Padėsime jums išnagrinėti jūsų verslo poreikius, atsižvelgdami į veiklą, tikslus ir ambicijas.

2. Pasidalinkite savo tikslais

Atsižvelgami į jūsų tikslus, padėsime suformuluoti jūsų poreikius ir išanalizuoti energijos sąnaudas, krovumą, darbo valandas ir pasiūlysime galimas įkrovimo vietas. Tada padėsime visa tai paversti transporto sprendimais.

3. Kartu rasime sprendimą…

Atsižvelgdami į tai, kaip vykdote veiklą, pateiksime jums tinkamą sprendimą – nuo transporto priemonių, įkrovimo planų ir įrangos iki paslaugų, kurios padidins nuvažiuojamą atstumą ir užtikrins, kad kroviniai bus pristatyti. 

4. ... tada pristatysime elektrosunkvežius!

Sukomplektuosime, pagaminsime ir pristatysime jūsų sunkvežimius su antstatu. Taip pat padėsime dėl įkrovimo planavimo ir įrangos. Kartu parengsime palaikymo sistemą, dėl kurios susitarėme. Laikas pradėti gabenti krovinius.

Susidomėjote? Pakalbėkime!

„Volvo Trucks Lietuva” ekspertai suteiks informacijos apie elektrinius „Volvo” sunkvežimius bei padės elektrifikuoti jūsų transporto parką.

Nuo elektrosunkvežio komplektacijos iki transporto užduočių planavimo bei įkrovimo vietų žemėlapio.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

DUK

Paslaugos ir palaikymas