Trucks

Paslaugos ir palaikymas

„Volvo Trucks“ visiškai elektra varomi sunkvežimiai rieda keliais nuo 2018 m. Siūlome gamą, daugeliui gabenimo užduočių: nuo paprastų pervežimų iki statybos darbų.

Be sunkvežimių, ne mažiau svarbu yra ir paslaugos bei palaikymas. Mūsų partneriai žino, kad ir šiuo atžvilgiu esame pasirengę jiems padėti. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip su mūsų palaikymu jūsų elektriniai sunkvežimiai taps visapusišku elektromobilumo sprendimu.

Sunkvežimių įkrovimas

Esame pasirengę jums padėti dėl visko, kas susiję su įkrovimu: nuo infrastruktūros įrengimo iki maksimalaus jūsų potencialo ir produktyvumo kelyje užtikrinimo. Taip pat padėsime suplanuoti maršrutus, įkrovimo vietas ir darbo valandas.

  • AC (kintamosios srovės) ant sienos tvirtinama dėžė naktiniam įkrovimui yra  pridedama prie kiekvieno įsigyto sunkvežimio. 
  • Patarimai dėl didesnės galios sprendimų ir profesionalių partnerių.

Pristatykite krovinius laiku

Išnaudokite visas pažadus tesėti padedančio transporto sprendimo galimybes – jis bus paruoštas, kai tik jo prireiks. 

Mūsų Auksinė „Volvo" serviso sutartis suteikia viską, ko reikia, kad iki minimumo sumažintumėte neplanuotų sustojimų riziką:

• visapusišką sunkvežimių priežiūrą;

• techninės pažiūros planą, sudarytą pagal jūsų poreikius ir grafiką;

• kritinių sistemų, tokių kaip baterijos, stebėjimą;

• nuotolinę diagnostiką ir techninę priežiūrą;

• „Volvo Action Service On-Call“;

• originalias „Volvo“ paslaugas ir dalis – jokių kompromisų dėl kokybės;

• didelį įsipareigojimą dėl eksploatacinės parengties. 

 Auksinė elektrinių sunkvežimių serviso sutartis

Visiška maršrutų ir nuvažiuojamo atstumo kontrolė

Nuvažiuojamo atstumo optimizavimas reiškia, kad jums nereikės paaukoti naudingosios apkrovos, kad galėtumėte gabenti daugiau akumuliatorių, nei jums iš tikrųjų reikia. Jums bus suteikta prieiga prie įrankių, leidžiančių vykdyti nuvažiuojamo atstumo modeliavimą ir planuoti maršrutus – tiek iš anksto, tiek dinamiškai darbo dieną.

  • Range & Route yra efektyvus maršrutų planavimo ir nuvažiuojamo atstumo modeliavimo įrankis platformoje „Volvo Connect“. Ši paslauga padeda įvairiais būdais užtikrinti, kad jūsų transporto priemonėse užtektų elektros energijos reikiamoms transporto užduotims atlikti.
  • Energy & Environment suteikia aiškią elektrinių sunkvežimių naudojimo apžvalgą, įskaitant jų energijos naudojimą, nuvažiuojamą atstumą ir daug daugiau.

Susidomėjote? Pakalbėkime!

„Volvo Trucks Lietuva” ekspertai suteiks informacijos apie elektrinius „Volvo” sunkvežimius bei padės elektrifikuoti jūsų transporto parką.

Nuo elektrosunkvežio komplektacijos iki transporto užduočių planavimo bei įkrovimo vietų žemėlapio.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

DUK

Paslaugos ir palaikymas