Trucks

Tylus ir galingas.
Pasiruošęs patriukšmauti.

Volvo FH Electric - galingas, ištvermingas ir preciziškas, kaip profesionalus būgnininkas. Visiškai tylus ir netaršus ateities transportas. Mūsų 40 t elektriniai sunkvežimiai su viena įkrova yra nuvažiavę 345 kilometrus. Bateriją papildomai įkrovus sustojimo metu, jų bendra rida per pamainą gali siekti 500 kilometrų.

Pasižiūrėkite tris vaizdo įrašus, kuriuose pamatysite, kaip mūsų elektrinius sunkvežimius išbando roko būgnininkas - legenda Mikkey Dee („Scorpions“, „Motörhead“).

Pedalą iki dugno. Elektros galia.

Volvo FH Electric Heavy Metal turo sunkvežimis važiuoja bandymų trasa. Ar jis stebina? „Volvo Trucks“ specialistas Tatu Ljokkoi kartu su Mikkey Dee elektrinio sunkvežimio kabinoje vertina pagrindinius jo privalumus: tylų ir sklandų važiavimą bei didžiulę 490 kW / 666 AG galią, išvystomą nuo pat pirmųjų sekundžių.

Magiškas prisilietimas.

„Volvo FMX Electric“ tikslumas.

Elektrine pavara varomą sunkvežimį lengva valdyti bei manevruoti ankštose ir sudėtingose vietose. Mikkey Dee žinomas dėl dažnai naudojamo dvigubo pedalo būgnams. Ar jam užteks įgūdžių tiksliai suvaldyti stačiu šlaitu žemyn riedantį 32 tonų Volvo FMX Electric

Įgūdžiai naujose aukštumose.

„Volvo FMX Electric“ universalumas.

„Volvo“ elektriniai sunkvežimiai universalumu nenusileidžia dyzeliniams analogams ir gali būti pritaikyti praktiškai bet kokiai užduočiai. Be to, jie visiškai tylūs ir netaršūs, todėl puikiai tinka naktį atliekamoms užduotims – tokioms kaip būgnų solo partija didžiausiame aukštyje per visą Heavy Metal muzikos istoriją.

Susisiekite su elektromobilumo ekspertu Lietuvoje

Volvo FH Electric

DUK apie elektromobilumą