Trucks

Apskaičiuokite savo ekologinį pėdsaką

Aplinkos apsauga yra viena iš mūsų pagrindinių vertybių. Norime padėti jums priimti teisingus sprendimus suteikdami visapusę apžvalgą, kad galėtumėte įvertinti savo poveikį aplinkai.

Kodėl turėčiau apskaičiuoti savo ekologinį pėdsaką?


Jei siekiate tvaraus transporto, tikriausiai žinote, kad jūsų sunkvežimių bendras ekologinis pėdsakas neapsiriboja CO 2 emisija juos eksploatuojant. Turėtumėte atsižvelgti į visus aspektus - nuo žaliavų ir kitų gamyboje naudojamų išteklių iki emisijos perdirbimo metu .


Planuodami būsimą transporto priemonių parką naudokite skaičiuoklę. Galėsite visapusiškai įvertinti, kaip skirtingi pasirinkimai gali pakeisti jūsų ekologinį pėdsaką, ir lengvai palyginti alternatyvas. Palyginkite elektrinį „Volvo“ sunkvežimį su eksploatuojamu dujomis arba dyzelinu varomu sunkvežimiu pagal jūsų ridą ir energijos derinį. Jei jūsų klientams rūpi tvarumas, skaičiuoklė gali aiškiai parodyti, kaip jūsų sunkvežimiai sumažina ekologinį pėdsaką transporto grandinėje. Taip galite laimėti daugiau sutarčių.

Poveikis analizuojamas trijose srityse

Gamyba

Šis skaičiavimas apima visą gamybą, net ir žaliavų gavybą, medžiagų ir dalių gabenimą, taip pat surinkimą gamyklos linijose.

Naudojimas

Čia apžvelgiamas ekologinis sunkvežimio pėdsakas jo naudojimo metu, įskaitant degalų gamybą, degalų sąnaudas ir techninę priežiūrą.

Eksploatavimo pabaiga

Į šiuos skaičiavimus įtraukta emisija perdirbimo metu, atliekų emisija bei galimybės perdirbti.

„Volvo Trucks“ didžiuojasi galėdami patvirtinti, jog turi faktų apie poveikį visu eksploatavimo laikotarpiu. Todėl galime prisiimti atsakomybę.

Kaip atliekame skaičiavimus

Skaičiuoklės tikslas – padėti apskaičiuoti jūsų sunkvežimio CO2 emisiją. Skaičiavimai pagrįsti išsamiais tyrimais ir bandymais. Jie paremti eksploatavimo ciklo vertinimais. Jie apima medžiagų gamybą, pradedant žaliavų gavyba ir baigiant dalių, kurios naudojamos mūsų tiekėjų gamyklose ir „Volvo“ gamyklose Europoje, gamyba.

Techninė priežiūra taip pat vertiname ir apima medžiagų perdirbimą, transportavimą tarp gamyklų, degalų gamybą ir emisijas iš duslintuvo. Utilizavimo metu įvertintos galimybės išvengti kitam gaminiui reikalingo naujo metalo gamybos.

Turite klausimų?

Susisiekite su „Volvo Trucks Lietuva” komanda