„Volvo Trucks“ elektromobilumas

Pereikite prie elektrinio transporto

Norite savo veikloje naudoti elektrines transporto priemones ir padaryti miestus tylesnius bei švaresnius, taip pat sumažinti CO2 emisiją? „Volvo Trucks“ pasirengusi jums padėti sklandžiai pereiti. Galime jums padėti kiekviename žingsnyje: nuo poreikių nustatymo ir jums pritaikyto sprendimo sukūrimo iki pagalbos pradedant.

Optimaliai pritaikytas jūsų poreikiams

Perėjimas prie elektrinių transporto priemonių yra investicija į ateitį – tiek finansiškai, tiek įvaizdžio požiūriu. Visada pradedame nuo kruopščios jūsų poreikių analizės, kad galėtume sukurti visapusišką ir jums idealiai tinkantį sprendimą. 

 

Tvarūs sprendimai >

 

Sunkvežimiai

Galite rinktis iš dviejų visiškai elektrinių sunkvežimių modelių. Kompaktiško ir manevringo „Volvo FL Electric“ ir didesnio „Volvo FE Electric“, skirto sunkesnėms užduotims.

Idealus sunkvežimis jums

Pasirinkę „Volvo Trucks“ gaunate jūsų konkrečioms reikmėms sukurtą transporto sprendimą. Jį pritaikome atsižvelgdami į jūsų atliekamas užduotis bei maršrutus.

 

Miesto transportas

Nesvarbu, ar pristatote plataus vartojimo prekes, ar gabenate medžiagas rytdienos miestams kurti – dabar galite tai padaryti daug švaresniu ir tylesniu būdu. Tai geriau tiek aplinkai, tiek jūsų įvaizdžiui.

 

Atliekų surinkimas

Jei surenkate atliekas, perėjus prie elektrinių transporto priemonių važiavimas ir sustojimai tampa švaresni ir tylesni. Pasirūpinkite tiek savo personalu, tiek rajonais.

Trijų ašių „Volvo FE Electric“, kurio bendrasis svoris iki 27 t
Volvo FE Electric

Triašis sunkvežimis, kurio bendrasis svoris iki 27 tonų. Galime pristatyti visiškai sukomplektuotas transporto priemones, tinkančias sunkiems darbams mieste, tokiems kaip atliekų surinkimas, nesudėtingos statybos užduotys ir krovinių pristatymas.

Dviejų ašių „Volvo FL Electric“, kurio bendrasis svoris iki 16,7 t
Volvo FL Electric

Dviašis sunkvežimis, kurio bendrasis svoris iki 16,7 tonos. Galime pristatyti visiškai sukomplektuotas transporto priemones, skirtas gabenimų užduotims miestuose.

Priartėkite prie klientų naudodami elektrinį sunkvežimį.

Tikras pristatymas nuo durų iki durų

Naudojant visiškai elektrinį sunkvežimį frazė „pristatymas nuo durų iki durų“ įgauna visiškai naują prasmę. Priartėsite prie klientų ir pasirūpinsite vairuotojais.

Vežkite, kur įprasti sunkvežimiai negali

Supaprastinkite logistiką ir atverkite galimybių taikyti naujas efektyvias darbo eigas. Kadangi visai neišmetama teršalų ir skleidžiama mažiau triukšmo, galėsite paimti ir pristatyti krovinius vietose, į kurias įprasti sunkvežimiai važiuoti negali. Į ekologines zonas ir iš jų. Važiuokite tiesiai į sandėlius, o ne stovėkite lauke. 

 

Parodykite, kad jums svarbus tvarumas 

Pristatydami krovinius taip pat pristatote prekės ženklą. Visi žino, kad transportas daro poveikį aplinkai. Pasinaudokite galimybe parodyti pasauliui, kad jūsų įmonė rimtai žiūri į tvarumą kiekviename tiekimo grandinės etape. Pasirengę parodyti, kas jums svarbu?

Koks jūsų sprendimas?

Rinkitės manevringą „Volvo FL Electric“ arba didesnį „Volvo FE Electric“ su galingesniu jėgos agregatu, kuris užtikrina didesnį krovumą. Kad ir kokios būtų jūsų užduotys ir maršrutai, rasime optimalų sprendimą, kurį pasitelkus vairuotojai dirbs netgi dar geriau.

Elektriniai sunkvežimiai idealiai tinka gyvenamuosiuose rajonuose ir miesto aplinkoje.

Tvarus sprendimas

Perėjimas prie elektrinių transporto priemonių taip pat reiškia tylesnį ir švaresnį važiavimą. Tai didelis pranašumas, jei vykdote veiklą gyvenamuosiuose rajonuose ir miesto aplinkoje. Pasirinkę „Volvo FL Electric“ ir „Volvo FE Electric“ gaunate visa tai kaip vieną paketą.

Idealiai tinka važiavimui dažnai sustojant

Palyginti su tradiciniais sunkvežimiais, visiškai elektriniai sunkvežimiai yra labai tylūs. Tiek važiuojant, tiek stovint vietoje. Elektrinis variklis taip pat leidžia akimirksniu pasiekti didžiausią sukimo momentą, todėl galia perduodama labai sklandžiai. Tai idealiai tinka važiuojant su dažnais sustojimais, kaip įprasta dirbant mieste. 

 

Geresnė darbo aplinka

Pajusite didelį skirtumą – tiek kabinoje, tiek dirbdami aplink sunkvežimį. Triukšmas ir vibracija kabinoje yra daug mažesni. Važiavimas yra tikrai sklandus ir nekeliantis streso. Tylesnis veikimas ir švaresnis oras užtikrina geresnę aplinką jūsų personalui ir žmonėms gatvėje.

Visapusiškai tylesnis darbas

Perėjimas prie elektrinių transporto priemonių taip pat reiškia tylesnę aplinką. Mūsų elektrinio sunkvežimio pravažiuojant skleidžiamas triukšmas yra 10 dB mažesnis nei įprasto sunkvežimio. Tai pusė žmogaus suvokiamo triukšmo lygio. O stovint triukšmas beveik negirdimas. Įsivaizduokite, kokį poveikį perėjimas prie elektrinių transporto priemonių turi darbo aplinkai ir triukšmo lygiui miestuose.

Gaunate visapusišką pagalbą

„Volvo Trucks“ teikia pagalbą visame perėjimo prie elektrinių transporto priemonių kelyje.

Perėjimas prie elektrinių transporto priemonių yra daugiau nei tik naujų sunkvežimių įsigijimas. Viskas prasideda nuo jūsų tikslų analizės.

 

Analizė

Kokios yra jūsų užduotys ir poreikiai? Kokius krovinius gabenate ir kokiu atstumu? O kaip dėl tūrio ar svorio reikalavimų ir sustojimų skaičiaus? Kur važiuosite ir kada? Ar detalus yra jūsų maršrutų planavimas? Ar maršrutuose yra įkrovimo stotelių? Į visa tai atsižvelgiame, kad galėtume pasiūlyti geriausią sprendimą.

 

Sunkvežimių pritaikymas

Gavę atsakymus, galime pradėti kurti jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Kaip galime suderinti jūsų krovumo ir darbinio nuotolio poreikius, kad pasiektumėte maksimalų efektyvumą? 

Įkrovimas

Nerimas dėl įkrovus galimo nuvažiuoti nuotolio ir įkrovimo galimybių tikriausiai yra vienas iš susirūpinimą keliančių klausimų pereinant prie elektrinių transporto priemonių. Sunkvežimyje yra įtaisytasis kintamosios srovės įkroviklis, taip pat pateikiamas įkrovimo kabelis, kuriuo galite įkrauti per naktį. Norint įkrauti greičiau, reikalinga išorinė įkrovimo stotelė. „Volvo Trucks“ bendradarbiauja su įkrovimo stotelių tiekėjais, kad padėtų įrengti jūsų poreikius atitinkančią įkrovimo infrastruktūrą.

 

Techninė priežiūra

Elektriniams sunkvežimiams reikalinga kitokia ir retesnė techninė priežiūra nei įprastiems sunkvežimiams. Pavyzdžiui, nereikia keisti variklio alyvos. Tačiau yra kitų funkcijų, kurias reikia tikrinti ir prižiūrėti. Jūsų „Volvo Trucks“ centrų techninės priežiūros specialistai yra išmokyti pasirūpinti elektriniais sunkvežimiais. 

 

Tolesni veiksmai

Kai apsispręsite pereiti prie elektrinių transporto priemonių, padėsime atlikti tolesnius veiksmus. Esame pasirengę padėti jums gauti tinkamus sprendimus.

DUK apie „Volvo Electric“

Visų pirma, jie neišskiria išmetamųjų dujų. Tai reiškia, kad pasirinkę elektrinį sunkvežimį vietoj sunkvežimio su vidaus degimo varikliu galite iš tikrųjų pagerinti oro kokybę. Antra, jie tylesni. Triukšmas yra didėjanti problema miestuose, o elektriniai sunkvežimiai padeda miestus padaryti tylesnius. Galiausiai, elektrinį sunkvežimį paprasta vairuoti atliekant įprastas miesto transporto užduotis, kai reikia dažnai sustoti.

Kiekvieną elektrinį sunkvežimį pritaikome pagal konkrečią užduotį ir maršrutus. Baterijų talpa yra optimizuota, kad galėtumėte įkrauti sunkvežimį, kai nereikia jo naudoti, ir važiuoti įkrautu sunkvežimiu, kai jo reikia. „Volvo FL Electric“ važiavimo įkrovus nuotolis yra iki 300 km atliekant krovinių pristatymo užduotis.

Taip, gali. Kadangi jie neišskiria išmetamųjų dujų, juos galima naudoti vidaus terminaluose ir miestų zonose, kuriose taikomi nulinės emisijos reikalavimai. Be to, jie yra tylesni, todėl juos galima naudoti ne piko valandomis, kai triukšmo lygis yra ribojamas.

Vairuoti tikrai lengva. Galite iškart pasiekti didelį sukimo momentą, o galia perduodama sklandžiai. Tai idealiai tinka užduotims, kai važiuojant reikia dažnai sustoti. Mažas triukšmo ir vibracijos lygis užtikrina gerą darbo aplinką.

Taip, yra. Mūsų elektriniai sunkvežimiai skirti naudoti mieste, kur transportavimo ciklai yra nuspėjami – pvz., pristatant krovinius, surenkant atliekas ir atliekant nesudėtingas statybų užduotis.

Related News

Elektromobilumas – viskas paprasta. Elektriniai sunkvežimiai yra čia.

Rinką itin domina elektriniai sunkvežimiai. Be to, norima geriau suprasti šios naujos elektrifikuotos technologijos galimybes ir jos praktinį pritaikymą kasdienėje veikloje. Perėjus prie elektromobilumo, kroviniai bus gabenami tyliau, švariau ir ...

Ar ateities miestams reikės sunkvežimių?

Urbanizacija nelėtėja, miestai plečiasi visame pasaulyje, o transporto poreikis ir toliau auga. Tuo pat metu tai lemia dideles problemas – oro taršą ir eismo spūstis. Akivaizdu, kad reikia švaresnių ir efektyvesnių transporto sistemų. Kyla klausimas: ...

Tvarumas – tai raktas į ateities Geteborgą

„Volvo Trucks“ gimtasis miestas Geteborgas turi didelių ambicijų tvarumo srityje. Pamatykite, ką Miesto planavimo institucijos direktorius Henrikas Kantas turi pasakyti apie planus, iššūkius ir galimybes. Ir kokį vaidmenį elektrifikuotas transportas ...

Related News

Geteborgas gauna savo pirmąjį elektrinį sunkvežimį

„Volvo Trucks“ gimtasis miestas Geteborgas turi didelių ambicijų tvarumo srityje. Šiais metais miestas gauna pirmąjį visiškai elektrinį sunkvežimį, kuris žymi nedidelį, bet svarbų žingsnį miesto komercinio transporto elektrifikavimo kryptimi. Tačiau ...

Kuo didesnė baterijos talpa, tuo geriau?

Kokį atstumą galima nuvažiuoti iki vėl reikės įkrauti baterijas? Daugybė dažniausiai užduodamų klausimų apie elektrines transporto priemones yra susiję su galimu nuvažiuoti atstumu. Kuo lengvesnis, tuo geriau?...

Baterijos – kiek iš tiesų tinkamos ekologijos požiūriu?

Elektrinės transporto priemonės yra tylesnės, efektyviau vartoja energiją ir yra švaresnės nei iškastiniu kuru varomos pirmtakės. Tačiau nežiūrint į tai kyla keli klausimai dėl jų baterijų. Vertinant bendrąjį vaizdą, kiek ekologiškai tinkamos ir ...

Raskite artimiausią „Volvo Trucks“ prekybos atstovybę

Ženkite kitą žingsnį

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas pasirengęs padėti sukurti visiškai elektrinių transporto priemonių sprendimą jūsų veiklai.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška