Volvo Trucks

Lietuva

×

Apšvieskite kelią

„VOLVO TRUCKS“ ADAPTYVIOSIOS TOLIMOSIOS ŠVIESOS

Tenka važiuoti judriais keliais tamsiuoju paros metu? Pažvelkite į adaptyviąją tolimųjų šviesų sistemą. Ji suteikia galimybę naudoti tolimąsias šviesas situacijose, kuriose kitaip to daryti negalėtumėte. Kelias priešakyje taps gerokai geriau apšviestas, bet netrukdysite kitų transporto priemonių vairuotojams. Ji sukurta, kad padidėtų jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas.

Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema sukurta taip, kad aptiktų kitas prieš jūsų sunkvežimį važiuojančias transporto priemones. Tokiu atveju ji automatiškai sumažina į jas nukreiptą šviesą.

Tai reiškia, kad galite važiuoti tamsoje įjungę tolimąsias šviesas, o adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema šviesos srautą optimizuos taip, kad galėtumėte matyti geriausiai. Ir vis tiek rūpintumėtės kitais eismo dalyviais.

Sistema naudoja radarą ir vaizdo kamerą, kad aptiktų kitas transporto priemones ir nustatytų jų vietą. Kiekviename priekiniame žibinte yra keturi reflektoriai ir 12 šviesos diodų lempučių. Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema gali atskirai įjungti ir išjungti visas šviesos diodų lemputes abiejuose priekiniuose žibintuose, kad optimizuotų šviesos srautą.

Vairuodami galėsite matyti, kaip šviesos adaptuojamos, ir būti tikri, kad matomumas yra optimizuotas.

SIŪLOMA ŠIEMS SUNKVEŽIMIAMS

Norite pažvelgti iš arčiau?

Leiskite jums parodyti skirtumą.