Trucks

Susodinkite savo įgulą

„VOLVO TRUCKS“ EKIPAŽO KABINA

Dirba ne vien tik vairuotojas ir jo padėjėjas? „Volvo“ ekipažo kabinoje gali tilpti iki devynių žmonių įgula. Jie visi gali greitai ir saugiai į kabiną įlipti ir iš jos išlipti. Dėl ekipažo kabinos sunkvežimyje dar lengviau sumontuoti antstatą. Pažvelkite atidžiau.

 

Pritaikyta jūsų darbui.

Priklausomai nuo jūsų poreikių, ekipažo kabinai siūlome daug įvairių sėdynių konfigūracijų. Pavyzdžiui, vienu gaisriniu automobiliu gali važiuoti iki devynių gaisrininkų: du priekyje, trys vidurinėje eilėje ir keturi galinėje eilėje. Jei norite, ekipažui kabinoje galite įrengti atskirą autonominį šildytuvą ir oro kondicionierių.

Efektyvumas ir saugumas

Žinome, kaip svarbu į kabiną kuo greičiau saugiai įlipti ir iš jos išlipti. Durys atsidaro plačiu kampu. Įlipti ir išlipti lengviau dėl tinkamai išdėstytų rankenų ir laiptelių. Visose sėdynėse įtaisyti saugos diržai ir, be abejo, ekipažo kabina išlaikė smūginį kabinos bandymą.

Skirta antstatui

Tikėtina, kad jūsų sunkvežimio antstatas sudėtingas ir jam reikia palikti kuo daugiau vietos. Todėl nusprendėme antstatų montuotojui suteikti kuo daugiau laisvės ir palengvinti antstato montavimo procesą. Pagrindiniai komponentai (tokie kaip degalų bakai, akumuliatoriai ir išmetamųjų teršalų papildomo apdorojimo sistema) yra po kabina.

Parengta montuoti

Kad antstatą būtų galima greičiau įrengti ir nereiktų išmontuoti vidaus apdailos, elektros įrangos montavimui pasiruošiama iš anksto: nutiesiami laidai ir iš anksto numatomos elektros jungčių vietos.

Galia darbui sunkiomis sąlygomis

Rinkitės D11 arba D13 variklį ir kurį nors iš daugelio prie variklio tvirtinamų galios nuėmimo įtaisų. Kai reikia didelio pajėgumo, galima rinktis iki 2000 Nm galios nuėmimo įtaisus.

Siūloma šiems sunkvežimiams

Norite pritaikyti sunkvežimį visam ekipažui?

Pasitarkite su prekybos atstovu.