Trucks

Galia – visada

„VOLVO TRUCKS“ KETURIŲ AKUMULIATORIŲ SISTEMA

Kai kabina ne tik Jūsų darbo vieta, bet ir namai. Esate priklausomi nuo kabinos savybių ir įrangos, kuriai reikalinga energija, net kai variklis yra išjungtas. Šiuo tikslu galite įsirengti akumuliatorių sistemą, kuri užtikrins aukštą gyvenimo kabinoje patogumo lygį ir tai, kad variklis užsives kitą rytą.

Du akumuliatoriai.
Atskiros grandinės.

Neišsikrovimo priežastis yra du atskiri akumuliatoriai su atskiromis grandinėmis. Vienas jų yra skirtas varikliui užvesti, o kitas – kabinoje esančioms gyvenimo funkcijoms palaikyti. Naudokite kabinos klimato, medijos sistemas ir įkrovimo prietaisus, nesijaudindami dėl sunkvežimio starterio akumuliatorių išsikrovimo.

Ilgiau naudojami

Keturių akumuliatorių sistemoje naudojama gelinių akumuliatorių technologija gyvenimui kabinoje ir sustiprinti akumuliatoriai su skystu elektrolitu – varikliui užvesti. Geliniai akumuliatoriai gali visiškai išsikrauti nesugesdami, o jų eksploatavimo laikas ilgesnis nei tradicinių skystinių akumuliatorių. Taip pat yra galima vieno gelinių akumuliatorių komplekto versija. Geliniai akumuliatoriai neišsikrauna 10–15 kartų ilgiau nei skystiniai akumuliatoriai.

Automatinis stebėjimas

Sistema seka įkrovos lygį, kad apsaugotų nuo energijos netekimo. Visi pagalbiniai prietaisai palaipsniui bus išjungti pirmieji ir jūs būsite apie tai įspėtas.

Pasirinkite galingumo lygį

Tipas

Galia

Dviejų EFB akumuliatorių sistema

170 Ah

Vieno AGM akumuliatoriaus sistema

210 Ah

Keturių akumuliatorių sistema

75 Ah EFB užvedimui + 210 Ah gelinis gyvenimui kabinoje

Siūloma šiems sunkvežimiams

Visiškai įkrauta?

Leiskite mums pasirūpinti tiek patogiu gyvenimu kabinoje, tiek variklio užvedimu.