Trucks

Pagamintas darbui sunkiomis sąlygomis

SUNKIAM DARBUI PRITAIKYTAS BUFERIS IŠ „VOLVO TRUCKS“

Sudėtingi tolimųjų gabenimų maršrutai? Sudėtingos sąlygos statybvietėse? Siaubingi miško keliai? Tvirtas buferis sukurtas naudoti sunkiomis darbo sąlygomis. Jis naudojamas kaip standartinė įranga „Volvo FMX“ sunkvežimiuose, tačiau jį taip pat galima įsigyti sunkvežimiams „Volvo FH“ ir „Volvo FH16“.

Tvirta konstrukcija

Tvirtas buferis pagamintas iš 3 mm storio tvirto plieno. Be to, jis iš dalies padengtas stora polipropileno danga, dėl kurios jį sunkiau įbrėžti. Jis tvirtas ir gerai sukonstruotas, kad apsaugotų priekį nuo įbrėžimų, įlenkimų ir priekinių žibintų sudaužymo važiuojant bet kokiu reljefu. 

Padidinkite eksploatacinės parengties trukmę

Buferis yra tvirtas. Tačiau jei stipriai jį sutrenksite ir reikės atlikti jo techninę priežiūrą, tai atliksite paprastai. Jis sukonstruotas iš trijų dalių, pritvirtintų lengvai pasiekiamais varžtais, todėl paprasta pakeisti pažeistas dalis patiems ir nereikės dėl to važiuoti į serviso centrą. Dėl to gerėja eksploatacinė parengtis.

Didelio tvirtumo įlipimo laiptelis

Tvirtą buferį naudokite kartu su tvirtu įlipimo laipteliu. Dėl lanksčios konstrukcijos sulankstomas laiptelis gali nelūžtamas atlaikyti nesmarkius trinktelėjimus iš visų pusių.

Siūloma šiems sunkvežimiams

Tuk, tuk

Reikia sunkvežimio darbui sudėtingoje aplinkoje? Kreipkitės į mus.