Trucks

Maksimaliai padidinkite naudingąją apkrovą

„VOLVO TRUCKS“ LENGVASVORĖS TRANSPORTO PRIEMONĖS

Ar jums svarbus kiekvienas krovinio kilogramas? Neturite važiuoti prastais keliais? Tuomet galite rinktis lengvos specifikacijos sunkvežimį „Volvo FM“ arba „Volvo FH“, kuris leis padidinti naudingąją apkrovą ir dirbti našiau. Vis tiek turėsite patvarų ir patogų transporto sprendimą. Padėsime jums išsirinkti lengvesnį sunkvežimį.

Ar galite dirbti lengvasvoriu sunkvežimiu?

Suderinę mūsų svorį sumažinančius sprendimus galite užsisakyti „Volvo FM“ 4×2 konfigūracijos vilkiką, sveriantį 6 000 kg, arba „Volvo FH“ 4×2 konfigūracijos vilkiką, sveriantį 6 600 kg. Tai suteiks daugiau naudingosios apkrovos, kai taikomi teisiniai svorio apribojimai.

Sprendimai, kurie padės sumažinti svorį

Net ir nedidelis svorio sumažinimas padeda padidinti naudingąją apkrovą. Viengubos lingės priekinės pakabos konfigūracija sumažina svorį 65 kilogramais, o galinė ašis su optimalaus svorio konstrukcija – 90 kilogramų. Optimalaus svorio važiuoklės rėmo elementai, 7,1 tonos priekinė ašis, lengvi diskiniai stabdžiai ir aliumininiai laikikliai bei oro rezervuarai dar labiau sumažina svorį be krovinio.

6×2 konfigūracijos krovumas

Reikalingas didelis krovumas, bet sunkvežimio svoris turi likti mažas? Pažvelkite į lengvą 6×2 stumiamosios ašies konstrukciją. Stumiamąją ašį galima pakelti, kad būtų taupomi degalai, kai jos nereikia, o visa konstrukcija yra iki 490 kilogramų lengvesnė nei tradicinė 6×2 konstrukcija.

Siūloma šiems sunkvežimiams

Reikia lengvesnio sunkvežimio?

Pasitarkite su mumis apie lengvus sunkvežimius.