Trucks

Pakeliamos ašys

„VOLVO TRUCKS“ SUDVEJINTOS AŠIES PAKĖLIMAS

Mažesnės degalų sąnaudos, geresnė trauka ir mažesnis posūkio spindulys. Sudvejintos ašies pakėlimo funkcija suteikia galimybę atjungti ir pakelti vieną iš varančiųjų ašių – tai užtikrina sudvejintų varančiųjų ašių sukibimą ir krovumą su vienos varančiosios ašies važiavimo charakteristikomis ir našumu.

Tinkama darbui

Sudvejintos ašies pakėlimo funkcija puikiai tinka, kai vežate sunkų krovinį į vieną pusę ir grįžtate tuščiu sunkvežimiu. Kai sunkvežimis nepakrautas, paspausdami prietaisų skydelio mygtuką, išjunkite ir pakelkite varančiąją ašį. Vos tik pakrovus sunkvežimį, varančioji ašis automatiškai nusileis ir įsijungs, užtikrindama didžiausią sukibimą ir vairuojamumą. Tai tetrunka 15 sekundžių, todėl nešvaistote vertingo laiko veltui.

Sutaupykite iki 4 proc. degalų

Varančiosios ašys sukuria daugiau trinties ir pasipriešinimą riedant – tai reiškia didesnes degalų sąnaudas. Jei atjungiate ir pakeliate nereikalingą ašį, grįždami su pakelta ašimi galite sumažinti degalų sąnaudas iki 4 %. Kokį poveikį tai gali turėti jūsų pelningumui?

Mažesnis apsisukimo spindulys ir didesnis našumas.

Pakėlus ašį, sunkvežimis eksploatuojamas panašiai kaip naudojant 4 x 2 ar 6 x 2 konfigūraciją, todėl sumažėja apsisukimo spindulys ir gerokai padidėja manevringumas. Pavyzdžiui, 6×4 konfigūracijos su 4,6 metrų ratų baze atveju apsisukimo spindulys gali sumažėti daugiau nei metru – didelis skirtumas ankštuose posūkiuose.

Didesnis sukibimas

Reikia didesnės traukos? Jei ašies apkrovos apribojimai tenkinami, paspauskite prietaisų skydelio mygtuką ir svorį galėsite perkelti ant vienos varančiosios ašies. 

SIŪLOMA ŠIEMS SUNKVEŽIMIAMS

Dirbkite pelningiau

Pasikalbėkite su mumis ir mes kartu rasime pelningą sprendimą naudodami sudvejintos ašies pakėlimo funkciją.