Vairuotojo vadovas

Volvo Trucks

Vairuotojo vadovas

Čia galite rasti unikalų vairuotojo vadovą pagal sunkvežimio važiuoklės numerį ir pasirinktą kalbą. Vadovas yra pateikiamas įvairiais formatais, jame rasite tik jūsų sunkvežimio konfigūracijai aktualią informaciją. Jei norite peržiūrėti internetinę versiją, spustelėkite žemiau esantį mygtuką. Arba pasirinkite vieną iš kitų pateiktų variantų.

Vairuotojo vadovas kaip programėlė

Programėlė

Vairuotojo vadovą galite atsisiųsti kaip programėlę į savo mobilųjį įrenginį. Tiesiog atsisiųskite ją iš „App Store“ („iOS“) arba „Google Play“ („Android“), tada įveskite unikalų važiuoklės numerį ir nurodykite pageidaujamą kalbą.

Vairuotojo vadovas iš „iTunes“ Vairuotojo vadovas iš „Google play“
Vairuotojo vadovas kaip PDF

PDF formatas

Spustelėkite žemiau esančią nuorodą, kad atsisiųstumėte vairuotojo vadovą kaip PDF dokumentą. Informacija yra pateikiama atsižvelgiant į unikalų važiuoklės numerį ir pageidaujamą kalbą.

Atsisiųskite PDF versiją
Vairuotojo vadovas integruotame ekrane

Integruotas ekranas

Vairuotojo vadovą taip pat galima peržiūrėti naudojant tam skirtą programėlę integruotame sunkvežimio ekrane. Čia galite susipažinti su visomis sunkvežimio funkcijomis jūsų pageidaujama kalba.

Spausdintas vairuotojo vadovas

Spausdintas vadovas

Jei pametėte vadovą arba norėtumėte užsisakyti naują versiją kita kalba, kreipkitės į prekybos atstovą ir jie padės pateikti užsakymą.

Prekybos atstovo paieška
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Reikia daugiau informacijos apie vairuotojo vadovą?

Vietinė „Volvo Trucks“ prekybos atstovybė suras sprendimą jums.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška