Trucks

Apskaičiuokite ekologinį pėdsaką

Aplinkos apsauga yra viena iš mūsų pagrindinių vertybių, todėl norime padėti jums priimti teisingus sprendimus, suteikdami galimybę visapusiškai įvertinti savo poveikį aplinkai. Didžiuodamiesi pristatome poveikio per visą eksploatavimo ciklą faktus ir taip prisiimame atsakomybę.

Kodėl turėčiau apskaičiuoti savo ekologinį pėdsaką?


Jei ieškote tvaraus transporto, tikriausiai žinote, kad jūsų sunkvežimių bendras ekologinis pėdsakas neapsiriboja CO 2 emisija juos eksploatuojant. Taip pat reikia atsižvelgti į visus aspektus nuo žaliavų ir kitų gamyboje naudojamų išteklių gavybos iki perdirbant išmetamų teršalų.


Planuodami būsimą transporto priemonių parką naudokite skaičiuoklę. Galėsite visapusiškai įvertinti, kaip skirtingi pasirinkimai gali pakeisti jūsų ekologinį pėdsaką, ir lengvai palyginti alternatyvas. Palyginkite elektrinį „Volvo“ sunkvežimį su eksploatuojamu dujomis arba dyzelinu varomu sunkvežimiu pagal jūsų ridą ir energijos derinį. Jei jūsų klientams rūpi tvarumas, skaičiuoklė gali aiškiai parodyti, kaip jūsų sunkvežimiai sumažina ekologinį pėdsaką transporto grandinėje. Taip galite laimėti daugiau sutarčių.

Poveikis analizuojamas trijose srityse

Gamyba

Šis skaičiavimas apima visą gamybą, net ir žaliavų gavybą, medžiagų ir dalių gabenimą, taip pat surinkimą.

Naudojimas

Šiame skyriuje apžvelgiamas ekologinis sunkvežimio pėdsakas per visą jo naudojimo laikotarpį, įskaitant degalų gamybą, degalų sąnaudas ir techninę priežiūrą.

Eksploatavimo pabaiga

Į šiuos skaičiavimus įtraukta perdirbimo ir atliekų emisija bei galimybės perdirbti

„Volvo Trucks“ didžiuojasi galėdami patvirtinti, jog turi faktų apie poveikį visu eksploatavimo laikotarpiu. Štai kaip galime prisiimti atsakomybę.

Kaip atliekame skaičiavimus

Skaičiuoklės tikslas – padėti apskaičiuoti sunkvežimio CO 2 emisiją. Skaičiavimai pagrįsti išsamiais sunkvežimių tyrimais ir bandymais. Atlikti eksploatavimo ciklo vertinimai, kurie sudaro pagrindą. Jie apima medžiagų gamybą, pradedant žaliavų gavyba ir baigiant dalių, kurios naudojamos mūsų tiekėjų gamyklose ir „Volvo“ gamyklose Europoje, gamyba.

Techninė priežiūra taip pat įtraukta kaip medžiagų perdirbimas, transportavimas tarp gamyklų, degalų gamyba ir per išmetimo vamzdį išmetami teršalai. Atliekų atidavimo į metalo laužą etape įvertintos galimybės išvengti kitam gaminiui reikalingo naujo metalo gamybos.

Turite klausimą?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali į jį atsakyti. Užsukite pas juos, paskambinkite arba pasikvieskite juos pas save.