Trucks

×

Ar tu esi tas?

Volvo Trucking Adventure

Leiskitės į įspūdingą kelionę Skandinavijoje! Šiam nepakartojamam nuotykiui ieškome „Volvo“ sunkvežimio vairuotojo, kuris nori išbandyti save įdomiausiose gabenimo užduotyse, susitikti su kitais sunkvežimių vairuotojais ir patirti nepaprastą Skandinavijos grožį – jūsų laukia įspūdingi keliai, kvapą gniaužiantis kraštovaizdis ir unikali laukinė gamta.

 

Jūsų kelionė prasidės „Volvo Trucks“ namuose Geteborge, Švedijoje, ir baigsis šiauriausiame žemyninės Europos taške Nordkape, Norvegijoje.

Nuotykis prasidės Geteborge
 

„Volvo Trucks“ pakvies vairuotojus į savo būstinę Geteborge, Švedijoje, kur 2022 m. rugsėjo 15 ir 16 d. vyks 2 dienų trukmės „Volvo Trucking Adventure“ renginys. Čia turėsite galimybę susitikti su kitais vairuotojais iš viso pasaulio, išbandyti naujausius „Volvo“ sunkvežimius, pamatyti, kaip jie gaminami, ir daug daugiau.

Vieno vairuotojo nuotykis
 

Galbūt būtent jūs būsite atrinkti leistis į įspūdingą kelionę per Skandinaviją. Dalis kelionės bus filmuojama ir vaizdo įrašais dalinsimės savo socialiniuose tinkluose, todėl turite patogiai jaustis prieš kamerą. Galėsite mėgautis šiuo įspūdingu nuotykiu prie aukščiausios klasės „Volvo FH“ vairo.

Kaip vyks kelionė?
 

Iškart po renginio pasirinktas vairuotojas pradės kelionę. Maršrutas apims sustojimus susitikti su vietiniais sunkvežimių vairuotojais ir bandomuosius važiavimus elektriniais sunkvežimiais bei sunkiasvoriais sunkvežimiais kasykloje. Taip pat bus galimybių susipažinti su vietos kultūra.

Ar visada norėjote pamatyti nepaprastą Skandinavijos kraštovaizdį? Tuomet ši kelionė kaip tik jums!

 

Teikite paraiškas dalyvauti nuotykyje
 

  • Vairuojate „Volvo“ sunkvežimį ir galite atvykti į Švediją ir Norvegiją maždaug 10 dienų nuo 2022 m. rugsėjo 15 d.
  • Turite galiojantį sunkvežimio vairuotojo pažymėjimą su CE klasifikacija pagal Europos standartą (arba lygiavertį). 
  • Ir svarbiausia – tikrai norite patirti nuotykį ir galite paraiškos formoje pasakyti kodėl.

Dėkojame, kad domitės „Volvo Trucking Adventure”.

Deja, paraiškų siuntimo laikas baigėsi.

Sekite naujienas mūsų socialiniuose tinkluose!

 

„Volvo Trucks“ žiuri atrinks vairuotojus pagal paraiškas, pateiktas „Volvo Trucks” tinklalapiuose. Priimdama sprendimą žiuri atsižvelgs į daug aspektų, tokių kaip asmeniniai atsakymai, nuotrauka, sunkvežimio vairavimo patirtis ir kt. Žiuri sprendimas neskundžiamas.

Renginyje ir kelionės metu esate mūsų svečias. Visas išlaidas kelionės, maitinimo ir apgyvendinimo išlaidas padengs „Volvo Trucks“.

 

 

Prisijunkite ir dalinkitės socialiniuose tinkluose

Net jei negalite atvykti į Švediją kelionei, vis tiek esate didelės „Volvo“ bendruomenės dalis! Pasidalinkite nuotrauka arba vaizdo įrašu savo „Instagram“ kanale ir pasakykite, kodėl JUMS patinka vairuoti sunkvežimį, bei pažymėkite įrašą grotažyme #VolvoTruckingAdventure, kad dalyvautumėte mūsų suvenyrų loterijoje. Nepamirškite – jūsų profilis turi būti atviras, kad galėtume matyti jūsų įrašą!

2022 m. liepos 1 d. atsitiktiniu būdu išrinksime 3 laimėtojus, kuriems atiteks šaunių „Volvo“ suvenyrų rinkinys.

Turite klausimą?

Mes galime į jį atsakyti.