Volvo Trucks

Lietuva

×

SUTIKIMO GAVIMAS IR INFORMACIJA KLIENTAMS

1. Asmeninių duomenų apdorojimas ir tikslas. AB „Volvo Lastvagnar“ („Volvo Trucks“), reg. nr. 556013-9700 („Bendrovė“), kurios adresas Gropegårdsgatan, 405 08 Gothenburg, Švedija, yra jūsų asmeninių duomenų apdorojimą kontroliuojanti šalis. Bendrovė vykdydama savo veiklą apdoros jūsų asmeninius duomenis, pvz., jūsų vardą, pavardę, bendrovės pavadinimą, adresą, telefono numerį, mobiliojo telefono numerį, el. pašto adresą ir kitą kontaktinę informaciją, kurią jūs kaip klientas pateikiate Bendrovei. Informacija bus naudojama jūsų informacinei užklausai dėl transporto priemonių prieinamumo apdoroti ir vykdyti bei ryšiams su klientais administruoti, vertinti ir plėtoti, pvz., Bendrovei ir mūsų prekybos atstovams (tiek Bendrovės grupės, tiek ne) vykdant konkrečiam segmentui skirtas rinkodaros kampanijas.

2. Asmeninių duomenų perdavimas. Asmeniniai duomenys gali būti perduodami arba priskiriami (tiek Europos Sąjungoje, tiek už jos ribų) pirmiau aprašytais tikslais Bendrovės įmonių grupei, mūsų prekybos atstovams ar kitoms įmonėms, su kuriomis Bendrovė tvirtai bendradarbiauja.

3. Prieiga. Turite teisę nemokamai vieną kartą per kalendorinius metus pasiekti savo įrašus. Šį leidimą galite gauti pateikdami mums rašytinį prašymą. Prašymą pasirašykite ir atsiųskite paštu, toliau nurodytu adresu. Atitinkamai prieigos prie savo įrašų galite prašyti el. paštu. Volvo Lastvagnar AB (Volvo Trucks) Att: Customer Service 405 08 Gothenburg Sweden

4. Duomenų taisymas. Turite teisę prašyti pataisyti, blokuoti arba ištrinti jūsų asmeninius duomenis, kuriuos apdoroja Bendrovė.

5. Sutikimas. Naudodamiesi mūsų prenumeratos paslauga, sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus apdorojami pagal pirmiau išdėstytas sąlygas.

Sužinokite daugiau iš žmonių, kurie supranta


„Volvo Trucks“ prekybos atstovai žino viską apie mūsų bendrovę ir jos pagrindines vertybes. Kodėl nesusėdus su jais ir nepasikalbėjus?