Volvo Trucks

Lietuva

×
„Volvo FE“ skirtas kroviniams išvežioti regione ir mieste

Sumanus gatvėje

„VOLVO FE“ KABINA

Kompaktiškas. Trykštantis pasitikėjimu. Ir besididžiuojantis, kad jis yra „Volvo“. „Volvo FE“ išsiskiria iš kitų miesto ir regioninės distribucijos sunkvežimių. Turėdamas puikiai suprojektuotą kabiną, išskirtinius V formos žibintus ir įspūdingas saugos funkcijas, šis sunkvežimis yra vienas kokybiškiausių gaminių savoje klasėje.

„Volvo FE“, „Volvo“ šeimos narys

Šeimos dalis

Švelniai užapvalintas, aerodinamiškas dizainas. Drąsios linijos ir grafika. Firminiai V formos žibintai. „Volvo FE“ gal ir mažesnis, tačiau tai užtikrina didesnį judrumą bei lengvumą – dvi labai pageidaujamas savybes dirbant arti miestų. Susipažinkite su visaverčiu aukščiausios klasės „Volvo“ sunkvežimių šeimos nariu.

Volvo FE exterior grille

Išskirtinumo ženklas

Prestižinis „Volvo“ ženklas ant „Volvo FE“ priekio dabar pritvirtintas aukštai, arčiau vairuotojo. Jis pabrėžia, kad vairuotojas yra arti pažeidžiamų eismo dalyvių. Tai sunkvežimiui suteikia draugiškesnę išvaizdą esant intensyviam eismui.

Volvo FE exterior blue truck turning

Tegul teka oras

Švelniai paapvalintas, aerodinamiškas „Volvo FE“ dizainas sumažina oro pasipriešinimą, todėl pagerėjo vairuojamumas ir degalų ekonomija. Įsimintinos priekinės grotelės turi bičių koriui būdingą raštą, per jas oras srūva efektyviau, geriau aušinamas variklis ir vyksta panaudotų dujų apdorojimo procesas.

Oro srauto nukreipiklis ant stogo

Oro srauto nukreipiklis ant stogo sumažina oro pasipriešinimą. Jei norite dar geresnių rezultatų, jį derinkite su skydeliu nuo saulės ir šoniniais oro srauto nukreipikliais.

Trijų dalių buferio koncepcija.

Naujoviška buferio koncepcija apima plieninius kampus, užtikrinančius puikų atsparumą smūgiams. Ir jei kuri nors dalis pažeidžiama, ją lengva pakeisti. Tai reiškia, kad remontui išleisite mažiau.

Raskite tobulą kabiną

Išorės vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

Rinkitės kurią nors iš daugiau nei 650 spalvų. Visi dažai ekologiški.

Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į jokį kitą dažymo cechą – tiesiog nurodykite, kokios „Volvo“ kabinos spalvos pageidaujate. Galite rinktis iš daugiau nei 650 skirtingų spalvų ir atspalvių. Ir jei ieškomos spalvos nerastumėte, praktiškai bet kokią spalvą galėtume išgauti maišydami skirtingų spalvų dažus.

Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų kabina? Pasinaudokite kabinos spalvų modeliavimo programa.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekranas gali netiksliai rodyti spalvas. Norėdami pamatyti dažų pavyzdžius tiesiogiai, apsilankykite „Volvo“ prekybos atstovybėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems modeliams ir skirtingose rinkose galimos ne visos spalvos. Paveikslėlyje matomas sunkvežimis, nudažytas parinkus didžiausią galimą dažų lygį.

Šioje kabinos spalvų modeliavimo programoje yra visos pardavimo sistemoje prieinamos spalvos. Daugybę vientisų spalvų taip pat galima rinktis su skaidriu dengiamuoju sluoksniu. Jei nepavyksta rasti pageidaujamos spalvos, kreipkitės į „Volvo“ prekybos atstovybę.

Sustokite ir įsižiūrėkite

Ar „Volvo FE“ yra geriausiai atrodantis distribucijos sunkvežimis, spręskite patys. Jums tereikia užsukti pas vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą.