Trucks

 

Volvo FE kabinos išorė

Kompaktiškas, užtikrintas ir akivaizdžiai „Volvo“. „Volvo FE“ puikiai įsilieja į gatvės vaizdą. Išskirtiniai V formos žibintai, dideli langai ir žema kabina – tai „Volvo“ sunkvežimis, sukurtas miesto aplinkai.

Žemas ir kompaktiškas

Pamatysite iškart - „Volvo FE“ sukurtas naudoti mieste. Kompaktiški sunkvežimio gabaritai leis mėgautis tiksliu manevravimu nepriklausomai nuo kabinos modelio. Puikus aplinkos matomumas suteikia galimybę aiškiai matyti kitus eismo dalyvius. Lengvam šlipimui ir išlipimui rekomenduojame žemo įlipimo kabiną.

Koks jūsų kabinos tipas?

Rinkitės iš keturių skirtingų kabinos modelių. Kiekvienas pasižymi unikaliomis ypatybėmis, priklausomai nuo to, ar norite tikrai kompaktiškos kabinos, reikia daugiau erdvės viduje, ar ieškote žemo ir patogaus įlipimo.

Trijų dalių bamperis

Inovatyvi bamperio koncepcija susideda iš trjų dalių bamperio su plieniniais kampais, užtikrinančiais puikų atsparumą smūgiams. Jei kuri nors baperio dalis bus pažeista, ją bus lengva pakeisti.

Dideli langai

Visose „Volvo FE“ kabinose yra dideli langai, suteikiantys puikų matomumą. Jei norite dar geresnio tiesioginio matomumo, „Volvo FE“ galite užsisakyti su papildomais langais durelėse.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks Lietuva“ komanda gali į juos atsakyti. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite mus pas save.