Trucks

×

Volvo FE Electric. Kompaktiškas, bet talpus

Reikia daug, kad miestas funkcionuotų. Tačiau šis tvirtas triašis sunkvežimis, kurio bendroji sąstato masė yra iki 27 tonų, daugiau nei tinka atlikti transporto užduotims miestuose, tokioms kaip atliekų surinkimas, nesudėtingi statybos darbai ir pristatymas. Siekiant supaprastinti perėjimą prie elektrinio transporto, sunkvežimį galima įsigyti su paslaugų ir palaikymo paketais, apimančiais įkrovimo, maršrutų ir nuvažiuojamo atstumo planavimą, akumuliatorių stebėjimą ir kt.

Iki 27 t bendroji sąstato masė

Iki 225 kW galia

Iki 200 km atstumas

Išlikite produktyvūs ir viską kontroliuokite

Pradėti naudoti „Volvo“ elektrinį sunkvežimį savo veikloje yra paprasta. Galite nuolat stebėti sunkvežimius ir naudotis nuspėjamuoju serviso planavimu, kad užtikrintumėte eksploatacinę parengtį ir tai, kad jūsų kroviniai bus pristatyti. Taip pat suteikėme papildomos ramybės leisdami planuoti maršrutus, nustatyti padėtį su energijos būsena realiuoju laiku, teikti tolesnes ataskaitas ir kt. Viskas patogiai pasiekiama ir apžvelgiama „Volvo Connect“ portale bei programėlėje. Šalia kitų sunkvežimių ir palaikymo funkcijų.

Sklandus ir galingas jėgos agregatas

Du elektriniai varikliai kartu su 2 greičių pavarų dėže užtikrina labai sklandų vairavimą. Didžiulę galią iki 225 kW / 300 AG valdo unikali traukos kontrolės sistema, taip pat sukurta siekiant patikimai važiuoti slidžia danga. Galimi įvairūs važiavimo režimai, leidžiantys nustatyti pageidaujamą našumą, patogumą ir energijos suvartojimo lygį. Iki keturių akumuliatorių blokų užtikrina pakankamą nuvažiuojamą atstumą jūsų užduotims atlikti.

Specifikacijos – Volvo FE Electric

Savybės​

„Volvo FE Electric“

   
Ašių konfigūracijos​

Važiuoklė: 4×2, 6×2

Visos ašys yra su pneumatine pakaba

   

Kabina​

Dieninė kabina, kompaktiška miegama kabina, miegama kabina, žemo įlipimo kabina

   

Bendroji sąstato masė 

Iki 27 t    
Baterijos talpa 200–265 kWh, nuo 3 iki 4 baterijų.    

Nuvažiuojamas atstumas

Iki 200 km

   
Įkrovimo laikas (visiškas įkrovimas)

11 val. iš AC šaltinio (22 kW)

​2 val. iš DC šaltinio (150 kW)

   

Jėgos agregatai 

2 elektros  varikliai, 2 greičių pavarų dėžė    
Techninės charakteristikos Iki 225 kW (300 AG) nuolatinė galia    

Įranga

Paruoštas antstato montavimo darbams. Elektrinis PTO

   

 

     

 

Susidomėjote? Pakalbėkime!

Marius Beniulis

Svarbių verslo klientų vadovas

„Volvo Trucks” ekspertai suteiks reikiamos informacijos apie elektrinius „Volvo”  sunkvežimius bei padės pasirinkti geriausią kelią link jūsų parko elektrifikavimo. Nuo tinkamo jūsų verslo sričiai sunkvežimio iki transporto užduočių planavimo bei įkrovimo vietų žemėlapio. 

 

Atstovai kitose rinkose >

Brošiūra

DUK

Elektromobilumo sprendimai