Trucks

Pritaikyta jūsų našumui

Volvo FH važiuoklė

Kad ir kokie būtų jūsų transporto poreikiai, jums reikia sunkvežimio, kuris susidorotų su sunkiausiomis užduotimis. Pritaikome važiuoklę, kad galėtumėte sėkmingai dirbti, naudodami komponentus ir sistemas, kurie garantuotai veiks patikimai daug metų. Tai darbo įrankis, kuriuo galite pasitikėti.

„Volvo FH“ padės tinkamai atlikti darbą. Galite rinktis sunkvežimį su vien pneumatine pakaba tiek sudėtingoms tolimųjų gabenimų užduotims, tiek statybų darbams. O „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema užtikrina puikų vairavimą.

Galite užsisakyti „Volvo FH“, kuris bus paruoštas vežti sunkius krovinius itin sunkiomis sąlygomis, arba lengvą vilkiką, skirtą naudojimui geruose keliuose. Jų abiejų koncepcija yra tokia pati. „Volvo FH“ dažnai asocijuojasi su greitu transportu tolimiesiems gabenimams, bet jį galima pritaikyti ir sudėtingesnėms darbo sąlygoms.

Daugiau informacijos apie konstrukciją 

Peržiūrėkite važiuoklės specifikacijas 

Sudvejintos ašies pakėlimas

Naudokite ašies pakėlimą, bet tik tada, kai to reikia. Sudvejintos ašies pakėlimo funkcija leidžia išjungti ir pakelti galinę varančiąją ašį, kai važiuojate be krovinio. Kaip ir papildoma velkamoji ašis, pakelta ši ašis gerokai sumažina apsisukimo spindulį, padangų susidėvėjimą ir degalų sąnaudas.

Daugiau informacijos apie sudvejintos ašies pakėlimą

Penkių ašių sunkvežimiai

Vežate sunkius krovinius? Galite užsisakyti penkiaašį sunkvežimį, kuris bus pristatytas tiesiai iš gamyklos. Sunkvežimį gausite greičiau ir pritaikymo išlaidos bus mažesnės. Gausite sunkvežimį su transporto priemonės tipo patvirtinimo liudijimu. Be to, turėsite visapusišką „Volvo“ garantiją ir atsarginių dalių skyriaus pagalbą, todėl ilgainiui eksploatacinės išlaidos gali būti mažesnės.

Greitos antstato montavimo galimybės

Galima rinktis iš daugelio siūlomų specifikacijų, todėl „Volvo FH“ lengva pritaikyti konkrečiai paskirčiai. Galima paprastai naudotis antstatų montavimo moduliu, o per internetą prieinamose „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijose pateikiami visi reikiami techniniai brėžiniai ir laidų montavimo schemos. Viskas, kad galėtumėte sėkmingai pritaikyti sunkvežimį savo veiklai.

Daugiau informacijos apie „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijas

ATRASKITE VISAS GALIMYBES

Padėsime jums pritaikyti „Volvo FH“ važiuoklę.