Trucks

Tolimųjų gabenimų evoliucija

Volvo FH išorė

Tai tas pats išskirtinis „Volvo FH“ – aukščiausio lygio tolimųjų gabenimų sprendimas. Tačiau akivaizdu, kad tai kitas sunkvežimių evoliucijos etapas.

Kabinos formos yra aptakesnės, o tarpai tarp viršutinės ir apatinės priekinių sričių yra mažesni, kad pagerėtų aerodinaminės savybės ir efektyvumas.

Tačiau aiškiausias evoliucijos ženklas yra priekinių žibintų dizainas, kuris suteikia „Volvo FH“ unikalią išvaizdą. Išskirtinės priekinių žibintų linijos dera su kabinos forma. Jos tęsiasi aplink priekinį kampą ir atgal kabinos šonuose. Net kai šis sunkvežimis stovi vietoje, akivaizdu, kad jis sukurtas efektyviam krovinių gabenimui ir pritaikytas greitam verslo tempui. Trijų versijų naujieji priekiniai žibintai ne tik gerai atrodo – juose įtaisytos patobulintos funkcijos.

Taip pat pastebėsite, kad emblema priekyje yra didesnė, o įlipimo laipteliuose yra aliuminio intarpai. Detalės, kurios yra svarbios.

Išsirinkite apdailos lygį

Galite rinktis iš keturių išorės apdailos variantų ir šimtų spalvų.

Bazinė apdaila

Su juodomis grotelėmis, pilku buferiu, veidrodžiais ir kt. 

Bazinė išorės apdaila su tvirtu priekiu

Su pilkos spalvos tvirtu buferiu, juodomis grotelėmis, pilkais buferio veidrodžiais ir kt.

Patobulinta apdaila

Su kabinos kėbulo spalvos grotelėmis ir aliuminio intarpais laipteliuose. Buferis ir veidrodžiai yra pilkos spalvos.

Aukščiausio lygio apdaila

Su kabinos kėbulo spalvos grotelėmis, buferiu, veidrodžiais ir kt. Aliuminio intarpai laipteliuose. 

Rinkitės iš daugiau nei 650 spalvų. Visi dažai ekologiški.

Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į jokį kitą dažymo cechą – tiesiog nurodykite, kokios „Volvo“ kabinos spalvos pageidaujate. Galite rinktis iš daugiau nei 650 skirtingų spalvų ir atspalvių. Ir jei ieškomos spalvos nerastumėte, praktiškai bet kokią spalvą galėtume išgauti maišydami skirtingų spalvų dažus.


Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų kabina? Pasinaudokite kabinos spalvų modeliavimo programa.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekranas gali netiksliai rodyti spalvas. Norėdami pamatyti dažų pavyzdžius tiesiogiai, apsilankykite „Volvo“ prekybos atstovybėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems modeliams ir skirtingose rinkose galimos ne visos spalvos. Paveikslėlyje matomas sunkvežimis, nudažytas parinkus didžiausią galimą dažų lygį.

Šioje kabinos spalvų modeliavimo programoje yra visos pardavimo sistemoje prieinamos spalvos. Daugybę vientisų spalvų taip pat galima rinktis su skaidriu dengiamuoju sluoksniu. Jei nepavyksta rasti pageidaujamos spalvos, kreipkitės į „Volvo“ prekybos atstovybę.

Priedai jūsų sunkvežimiui

Pritaikykite sau

Volvo FH išorės vaizdai

PASIRUOŠĘ ĮSIGYTI VOLVO FH?

Jis jūsų laukia.