Trucks

Daugiau kontrolės negu bet kada anksčiau

Volvo FH kabinos vidus

Jūs esate už viską atsakingi ir jūs atliekate patikėtą darbą. Tačiau dabar turite daugiau valdymo galimybių sunkvežimyje nei kada nors anksčiau. Jis pritaikytas būtent jums.

Pasikeitimai matomi iškart, kai įlipate į „Volvo FH“ kabiną. Ji skiriasi nuo to, prie ko esate įpratę, bet tuo pačiu metu labai pažįstama. Atsisėdus viskas yra ten, kur ir turėtų būti. Jūsų ranka intuityviai nusileidžia ant „I-Shift“ pavarų svirties, kuri patogiai integruota į sėdynę.

Visas prietaisų skydelis yra naujas. Daugelis funkcijų valdomos vairo valdikliais, kad galėtumėte laikyti rankas ant vairo ir vairuodami žiūrėti į kelią. Dirbdami turite visišką kontrolę, todėl darbą galite atlikti tinkamai.

Prietaisų skydelio ekranas yra visiškai skaitmeninis ir atveria naujas galimybes pritaikyti darbo aplinką pagal poreikius bet kokioje situacijoje. Naujame devynių colių papildomame ekrane galite valdyti sunkvežimio funkcijas, programėles ir iki aštuonių vaizdo kamerų.

„Volvo FH“ kabinoje taip pat palaikoma valdymo balsu funkcija, kuri itin patogi.

Nesvarbu, kokį apdailos lygį pasirinksite, viduje rasite aukštos kokybės medžiagas ir paviršius. Rinkitės iš trijų apdailos lygių ir plačios spalvų gamos. Rasite savo stilių.

Priedai jūsų sunkvežimiui

Pritaikykite sau

Volvo FH interjero vaizdai

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU APIE KABINOS VIDŲ?

Pasitarkite su prekybos atstovu.